Zbiórka Na remont i rehabilitacjię - miniaturka zdjęcia

Na remont i rehabilitacjię

Zbiórka Na remont i rehabilitacjię - zdjęcie główne

Na remont i rehabilitacjię

210 zł z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Iwona Bełtowska - awatar

Iwona Bełtowska

Organizator zbiórki

Nazywam się Iwona Bełtowska od dzieciństwa choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Po śmierci rodziców mieszkałam w kawalerce ukończyłam studia i marzyłam o domku z ogrodem. Marzenie udało się zrealizować jednak z renty nie mam możliwości przystosować domu do swoich potrzeb.

 Aktualnie jestem mamą i mieszkam z partnerem na wsi. Dom wymaga generalnego remontu potrzeba wykonać drenaż domu ponieważ pojawia się wilgoć wymienić drzwi zlikwidować progi i zamontować poręcze które ułatwią mi funkcjonowanie. W łazience położyć płytki antypoślizgowe i dostosować ją tak bym mogła korzystać z niej samodzielnie do tego brakuje uchwytów i siedziska pod prysznic.

 Dom znajduje się na wsi więc marzę również o kupnie roweru elektrycznego co poprawi moje samodzielnie poruszanie.

 Chciałbym też skupić się na rehabilitacji by jak najlepiej korzystać z życia. Niestety teraz w grę wchodzi wizyta rehabilitanta w domu na co mnie nie stać. 

Okazana pomoc poprawi mój komfort życia i bardzo za nią dziękuję. Kiedyś mi ktoś powiedział proś a będzie Ci dane. Wiele sama osiągnęłam ale chciałbym brać życie pełnymi garściami zawsze będę wdzięczna z okazane wsparcie i pomoc. Wiem na pewno nie poddam się a dobro zawsze wraca wierzę w ludzi i że każdy nawet najmniejszy gest zbliży mnie do osiągnięcia założonego efektu.

 Serdecznie Cię pozdrawiam i z góry dziękuje za okazane wsparcie życząc jednocześnie spełnienia twoich marzeń bo przecież każdy ma marzenia. 

Uściski wdzięczności Iwona 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
210 zł z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Iwona Bełtowska - awatar

Iwona Bełtowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Gizela - awatar
Gizela
50
Anonim - awatar
Anonim
100
Iwona Gierzkiewicz - awatar
Iwona Gierzkiewicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij