Zbiórka Na remont i rehabilitacjię - zdjęcie główne

Na remont i rehabilitacjię

211 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Bełtowska - awatar

Iwona Bełtowska

Organizator zbiórki

Mam na imię Iwona od dzieciństwa choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Po śmierci rodziców mieszkałam w kawalerce ukończyłam studia i marzyłam o domku z ogrodem. Marzenie udało się zrealizować jednak z renty nie mam możliwości przystosować domu do swoich potrzeb.

 Aktualnie jestem mamą dwójki dzieci  mieszkam z partnerem na wsi.  Partnr nie pracuje a dom wymaga generalnego remontu potrzeba wykonać drenaż domu ponieważ pojawia się wilgoć wymienić drzwi zlikwidować progi i zamontować poręcze które ułatwią mi funkcjonowanie. W łazience położyć płytki antypoślizgowe i dostosować ją tak bym mogła korzystać z niej samodzielnie do tego brakuje uchwytów i siedziska pod prysznic.

 Dom znajduje się na wsi więc marzę również o kupnie roweru elektrycznego co poprawi moje samodzielnie poruszanie.

 Chciałbym też skupić się na rehabilitacji by jak najlepiej korzystać z życia. Niestety teraz w grę wchodzi wizyta rehabilitanta w domu na co mnie nie stać. 

Okazana pomoc poprawi mój komfort życia i bardzo za nią dziękuję. Będę wdzięczna z okazane wsparcie i pomoc. Wiem na pewno nie poddam się a dobro zawsze wraca wierzę w ludzi i że każdy nawet najmniejszy gest zbliży mnie do osiągnięcia założonego efektu.

 Serdecznie Cię pozdrawiam i z góry dziękuje za okazane wsparcie życząc jednocześnie spełnienia twoich marzeń bo przecież każdy ma marzenia. 

Uściski wdzięczności Iwona 

Ps Dzięki zaciągniętej pożyczce drzwi  zostały wymienione 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
211 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Bełtowska - awatar

Iwona Bełtowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Gizela - awatar
Gizela
50
Anonim - awatar
Anonim
100
Iwona Gierzkiewicz - awatar
Iwona Gierzkiewicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij