Nasze Marzenie Własne Mieszkanie

16 800 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 663 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dawid Nowak - awatar

Dawid Nowak

Organizator zbiórki

Witamy.

Jesteśmy Monika i Dawid Nowakowie.

Chcieliśmy wam opowiedzieć naszą historie…

Jesteśmy osobami niepełnosprawnymi, chorujemy na dziecięce porażenie mózgowe, los sprawił że trzy lata temu się poznaliśmy a od trzech miesięcy jesteśmy małżeństwem, w chwili obecnej mieszkamy w mieszkaniu wynajętym przez nas, jesteśmy samodzielni nie zależni od rodziców czy osób trzecich, nikt nam nie pomaga, obecnie pracujemy aby opłacać czynsz wynajmu mieszkania, rachunki i co dzienne życie.

Nasze marzenie jest mieć własne mieszkanie które mamy własne i nikt nas nie eksmituje jak bywa w wynajmie, niestety kredytu hipotecznego nam żaden bank nie udzieli ponieważ nie mamy zdolności kredytowej, dlatego jesteśmy tutaj bo wiemy że są ludzie dobrej woli którzy pomogą nam uzbierać 300 000,00 złotych na nasz wymarzone mieszkanie, moi drodzy nawet każda złotówka się liczy, ponieważ każda osoba jeśli nam pomoże nawet po złotówce na 300 tysięcy ludzi o dobrych sercach to już spełnicie nasze marzenie NASZE WŁASNE MIESZKANIE.

Obejrzyjcie naszą historie a lepiej nas poznacie 😊

https://www.se.pl/rzeszow/niepelnosprawni-maja-wielkie-marzenie-wszyscy-mozemy-im-pomoc-je-spelnic-wideo-galeria-aa-SB93-hAeP-SKQR.html?fbclid=IwAR2l7e2bXn1Iim9tluDvrQOA66MZSoL-3pRlX9SgV81y8mzJwFw8ywS4YOQ

Lub

https://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,25554744,najwieksze-marzenie-wlasny-kat-bez-barier.html

Prosimy udostępnijcie, pomóżcie spełnić nasze MARZENIE.


Kontakt:

e-mail: [email protected]

Skype: dnowak11

Facebook: https://www.facebook.com/dnowak5503

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Agnieszka Z. - awatar

  Agnieszka Z.

  18.01.2021
  18.01.2021

  Wszystkiego dobrego :)

 • Maniek - awatar

  Maniek

  08.08.2020
  08.08.2020

  Pracuję z osobami niepełnosprawnymi i wiem że nie mają w życiu lekko. Oby ta symboliczną wpłata przyspieszyła zbiórkę.

 • Maja Baruch - awatar

  Maja Baruch

  10.05.2020
  10.05.2020

  Mimo, że nie miałam możliwości wpłacić za dużo, tylko symboliczne kilka złotych, to z całego serca trzymam kciuki, aby już niedługo udało się Państwu zebrać pieniążki na wymarzone mieszkanie! Powodzenia!

 • Damian Filipczak - awatar

  Damian Filipczak

  17.04.2020
  17.04.2020

  Proszę. Wiem jak trudno jest zdobyć własne M. Liczę, że moja wpłata przyśpieszy zdobycie przez Was swoje upragnione marzenie.

 • Marta Wiktoria - awatar

  Marta Wiktoria

  16.04.2020
  16.04.2020

  Trzymam za Was mocno kciuki! Sama też jestem niepełnosprawna, więc wiem, jak życie czasem potrafi dać w kość. Najważniejsze, że odnaleźliście siebie i się wspieracie. Mam nadzieję, że wsparciem okaże się również moja symboliczna cegiełka:) . Serdecznie Was pozdrawiam, gratuluję i życzę wszystkiego dobrego:). Informację o zbiórce przekazałam dalej.

16 800 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 663 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dawid Nowak - awatar

Dawid Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 663

Monika Kącka - awatar
Monika Kącka
20
Agusia - awatar
Agusia
2
Agnieszka Z. - awatar
Agnieszka Z.
20
Jolanta Wilk - awatar
Jolanta Wilk
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Robert - awatar
Robert
10
Powodzenia! - awatar
Powodzenia!
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij