Zbiórka Pomoc po pożarze na Wiązowej - miniaturka zdjęcia

Pomoc po pożarze na Wiązowej Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc po pożarze na Wiązowej - zdjęcie główne

Pomoc po pożarze na Wiązowej

8 402 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Weronika Banaszkiewicz - awatar

Weronika Banaszkiewicz

Organizator zbiórki

Szanowni znajomi i nieznajomi, 

Jak już niektórzy wiecie 10 października ok. 23 zaczął płonąć mój rodzinny dom, w którym mieszkam od urodzenia. Na te chwilę nie wiemy co było bezpośrednią przyczyną pożaru, ale dziękujemy Bogu, że nie stało się to w nocy jakby wszyscy spali. Obecnie nie mamy prądu, bieżącej wody i ogrzewania. Nie wiemy kiedy będziemy mieli normalne warunki mieszkalne. Dużo z was oferowało pomoc, ale na dzień dzisiejszy ta materialna jest najbardziej potrzebna. Sama będę przez kolejne dni a może tygodnie pomieszkiwać u sąsiadów i rodziny, ponieważ czeka nas kompletny remont. Na razie nie możemy nic robić bo czekamy na kroki ubezpieczyciela. Każdy grosz, złotówka będzie na wage złota. Z góry dziękujemy :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Piotr - awatar

    Piotr

    11.10.2019
    11.10.2019

    Dobro powraca! Powodzenia

8 402 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Weronika Banaszkiewicz - awatar

Weronika Banaszkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 95

Michał - awatar
Michał
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Leszek Machała - awatar
Leszek Machała
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata Grygier - awatar
Beata Grygier
50
Ludwika - awatar
Ludwika
50
Przyciemnianie Szyb Gdańsk - awatar
Przyciemnianie Szyb Gdańsk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij