Zbiórka Azyl dla bezdomnych zwierząt - miniaturka zdjęcia

Azyl dla bezdomnych zwierząt Jak założyć taką zbiórkę?

Azyl dla bezdomnych zwierząt

15 851 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 313 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sandra Jońska - awatar

Sandra Jońska

Organizator zbiórki

Sercem do skrzywdzonych zwierząt
Do kupienia własnego terenu z budynkami gospodarczymi brakuje 20 tysięcy.
Kiedy siedem lat temu zabezpieczałam pierwszego psiaka nie liczyłam, że zmieni się aż tyle. Rudik to pierwsze ocalone futerko z pełną procedurą adopcyjną. Wyrwany ze szpon schroniska bez wolontariatu i przetransportowany do fantastycznego domu... Po Rudiku pojawiło się kilka następnych - Dragon, Bakster, Bella ...  To uczucie kiedy dostałam zdjęcia z domów swoich podopiecznych było nie do opisania. Później poznałam Darka, który we wszystkim mi pomagał i byłam dwa razy silniejsza pomagając na zdecydowanie większą skalę. Po jakimś czasie pojawiła się Matylda, z którą razem zainteresowaliśmy się bezdomnym onkiem w okolicy jednego z marketów. Masa wspólnych spotkań, planów i realizacja. Miałyśmy duże obawy czy damy radę psychicznie i fizycznie ? Czy udźwigniemy odpowiedzialność jaką niesiemy za bezdomniaki, które trafiają pod naszą opiekę ? Teraz z pełną świadomością odpowiadamy, że damy radę ! Damy radę zawsze, bo każde uratowane życie daje nam niesamowicie dużo energii do ratowania pozostałych.
Od Rudika wiele się zmieniło .. przekształciliśmy się w inicjatywę Cztery Łapy Żychlin, dostałyśmy od Gminy teren na którym znajduje się kilka boksów i pomieszczenie. Niestety to bardzo mały teren, który ogranicza nasze możliwości dodatkowo nie posiadamy tam bieżącej wody czy prądu co powoduje niesamowite utrudnienie w czasie zimy i mrozów. Latem i wiosną woda znajduje się w mauzerach, które napełnia nam systematycznie Ochotnicza Straż Pożarna w Żychlinie. Nasz azyl znajduje się także w bliskiej odległości od domów mieszalnych co bardzo przeszkadza niektórym mieszkańcom, a mały teren skazuje nas zdecydowanie zbyt często na odmawianie pomocy bezdomnym zwierzętom z powodu braku miejsca.
Po tych pięciu latach działania jako inicjatywa Cztery Łapy Żychlin tysiącach nieprzespanych i przepłakanych nocy nad kroplówkami z chorymi zwierzakami, nocnych wyjazdów na interwencję wiemy, że to jest to co kochamy. Ratujemy bezdomne zwierzęta i nie wyobrażamy sobie zaprzestać. Dołączyło do nas wiele stałych wolontariuszy odwiedzających nasz azyl. Posiadamy także wirtualnych wolontariuszy, który na odległość ogłaszają nasze zwierzęta. Dzięki pomocy ludzi o dobrym sercu rocznie ratujemy ok. 150 psów i 70 kotów. Cała nasza praca w inicjatywie jest w pełni charytatywna - pracujemy zawodowo i często zabezpieczamy zwierzęta w naszych prywatnych domach. Jeździmy po nie i wozimy ich do weterynarza naszymi prywatnymi samochodami, ale to jest to co tak szaleńczo kochamy.
Znaleźliśmy wspaniałe miejsce z dala od innych zabudowań i mieszkańców w środku pola. Piękne ciche i spokojne miejsce z budynkami gospodarczymi. Udało nam się także odłożyć troszkę pieniędzy i już niewiele nam brakuje aby ten raj na ziemi stał się tymczasowym domem bezdomniaków. Chyba przed każdym zamknięciem oczu wyobrażamy sobie piękne boksy, duże wybiegi i pomieszczenie dla psiaków i kociaków. Odpowiednie miejsce dla staruszków potrzebujących specjalistycznej opieki czy porzuconych psich dzieci. Pomóżcie nam wpłacając symboliczne wpłaty na realizację naszych marzeń dzięki którym setki tysiące psów i kotów nie skończy w ciężkich schroniskach czy pod kołami rozpędzonych aut... Zapraszamy także do śledzenia naszej strony na Facebook'u Cztery Łapy Żychlin ♥ 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Karolina Majewska - awatar

  Karolina Majewska

  19.11.2019
  19.11.2019

  🤞👍💪🥰

 • Damian - awatar

  Damian

  11.05.2019
  11.05.2019

  Co miesiąc powoli i się uzbiera :)

 • Karolina Brukwicka - awatar

  Karolina Brukwicka

  11.04.2019
  11.04.2019

  Dorzucamy się do kwoty ze zbiórki urodzinowej Bruna i od naszej rodzinki 🤗

 • Iwona Rybicka - awatar

  Iwona Rybicka

  05.04.2019
  05.04.2019

  ❤❤❤❤

 • Monika Szadkowska - awatar

  Monika Szadkowska

  05.04.2019
  05.04.2019

  ❤️

15 851 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 313 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sandra Jońska - awatar

Sandra Jońska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 313

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Dorota T - awatar
Dorota T
50
Justyna Ćwiklińska - awatar
Justyna Ćwiklińska
104
magda - awatar
magda
5
Klaudia - awatar
Klaudia
11
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3 000
Z okazji ślubu Zuzy i Rafała :) - awatar
Z okazji ślubu Zuzy i Rafała :)
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij