Zbiórka Azyl dla bezdomnych zwierząt - miniaturka zdjęcia

Azyl dla bezdomnych zwierząt

Azyl dla bezdomnych zwierząt

12 381 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 305 osób
Wpłać teraz
 
Sandra Jońska - awatar

Sandra Jońska

Organizator zbiórki

Sercem do skrzywdzonych zwierząt
Do kupienia własnego terenu z budynkami gospodarczymi brakuje 20 tysięcy.
Kiedy siedem lat temu zabezpieczałam pierwszego psiaka nie liczyłam, że zmieni się aż tyle. Rudik to pierwsze ocalone futerko z pełną procedurą adopcyjną. Wyrwany ze szpon schroniska bez wolontariatu i przetransportowany do fantastycznego domu... Po Rudiku pojawiło się kilka następnych - Dragon, Bakster, Bella ...  To uczucie kiedy dostałam zdjęcia z domów swoich podopiecznych było nie do opisania. Później poznałam Darka, który we wszystkim mi pomagał i byłam dwa razy silniejsza pomagając na zdecydowanie większą skalę. Po jakimś czasie pojawiła się Matylda, z którą razem zainteresowaliśmy się bezdomnym onkiem w okolicy jednego z marketów. Masa wspólnych spotkań, planów i realizacja. Miałyśmy duże obawy czy damy radę psychicznie i fizycznie ? Czy udźwigniemy odpowiedzialność jaką niesiemy za bezdomniaki, które trafiają pod naszą opiekę ? Teraz z pełną świadomością odpowiadamy, że damy radę ! Damy radę zawsze, bo każde uratowane życie daje nam niesamowicie dużo energii do ratowania pozostałych.
Od Rudika wiele się zmieniło .. przekształciliśmy się w inicjatywę Cztery Łapy Żychlin, dostałyśmy od Gminy teren na którym znajduje się kilka boksów i pomieszczenie. Niestety to bardzo mały teren, który ogranicza nasze możliwości dodatkowo nie posiadamy tam bieżącej wody czy prądu co powoduje niesamowite utrudnienie w czasie zimy i mrozów. Latem i wiosną woda znajduje się w mauzerach, które napełnia nam systematycznie Ochotnicza Straż Pożarna w Żychlinie. Nasz azyl znajduje się także w bliskiej odległości od domów mieszalnych co bardzo przeszkadza niektórym mieszkańcom, a mały teren skazuje nas zdecydowanie zbyt często na odmawianie pomocy bezdomnym zwierzętom z powodu braku miejsca.
Po tych pięciu latach działania jako inicjatywa Cztery Łapy Żychlin tysiącach nieprzespanych i przepłakanych nocy nad kroplówkami z chorymi zwierzakami, nocnych wyjazdów na interwencję wiemy, że to jest to co kochamy. Ratujemy bezdomne zwierzęta i nie wyobrażamy sobie zaprzestać. Dołączyło do nas wiele stałych wolontariuszy odwiedzających nasz azyl. Posiadamy także wirtualnych wolontariuszy, który na odległość ogłaszają nasze zwierzęta. Dzięki pomocy ludzi o dobrym sercu rocznie ratujemy ok. 150 psów i 70 kotów. Cała nasza praca w inicjatywie jest w pełni charytatywna - pracujemy zawodowo i często zabezpieczamy zwierzęta w naszych prywatnych domach. Jeździmy po nie i wozimy ich do weterynarza naszymi prywatnymi samochodami, ale to jest to co tak szaleńczo kochamy.
Znaleźliśmy wspaniałe miejsce z dala od innych zabudowań i mieszkańców w środku pola. Piękne ciche i spokojne miejsce z budynkami gospodarczymi. Udało nam się także odłożyć troszkę pieniędzy i już niewiele nam brakuje aby ten raj na ziemi stał się tymczasowym domem bezdomniaków. Chyba przed każdym zamknięciem oczu wyobrażamy sobie piękne boksy, duże wybiegi i pomieszczenie dla psiaków i kociaków. Odpowiednie miejsce dla staruszków potrzebujących specjalistycznej opieki czy porzuconych psich dzieci. Pomóżcie nam wpłacając symboliczne wpłaty na realizację naszych marzeń dzięki którym setki tysiące psów i kotów nie skończy w ciężkich schroniskach czy pod kołami rozpędzonych aut... Zapraszamy także do śledzenia naszej strony na Facebook'u Cztery Łapy Żychlin ♥ 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Karolina Majewska - awatar

  Karolina Majewska

  19.11.19
  19.11.19

  🤞👍💪🥰

 • Damian - awatar

  Damian

  11.05.19
  11.05.19

  Co miesiąc powoli i się uzbiera :)

 • Karolina Brukwicka - awatar

  Karolina Brukwicka

  11.04.19
  11.04.19

  Dorzucamy się do kwoty ze zbiórki urodzinowej Bruna i od naszej rodzinki 🤗

 • Iwona Rybicka - awatar

  Iwona Rybicka

  05.04.19
  05.04.19

  ❤❤❤❤

 • Monika Szadkowska - awatar

  Monika Szadkowska

  05.04.19
  05.04.19

  ❤️

12 381 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 305 osób
Wpłać teraz
 
Sandra Jońska - awatar

Sandra Jońska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 305

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ewa Ziemlacz - awatar
Ewa Ziemlacz
50
Edyta Janowska - awatar
Edyta Janowska
100
Rafał Zduńczyk - awatar
Rafał Zduńczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
AgnieszkaWielogorska - awatar
AgnieszkaWielogorska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij