Zbiórka Pomóż walczyć o zdrowie Sary - miniaturka zdjęcia

Pomóż walczyć o zdrowie Sary Jak założyć taką zbiórkę?

Pomóż walczyć o zdrowie Sary

1 611 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Zloty - awatar

Damian Zloty

Organizator zbiórki

   


Nigdy nie sądziłam, że można tak bardzo kochać jakiekolwiek stworzenie i z totalnymi klapami na oczach walczyć o jego życie. Można. Sara pojawiła się w naszym życiu z końcem października 2018 roku. Wtedy nawet nie podejrzewaliśmy z czym będziemy musieli się zmierzyć. Pierwsze trzy tygodnie jej nowego życia to zapalenie spojówek, uszu, dolnych dróg moczowych, kolejne trzy, wstrząs anafilaktyczny po szczepieniu na wściekliznę i alergia pokarmowa.Pod koniec grudnia pojawiły wymioty, brak apetytu, apatia. Początek stycznia – surowica jedzie do laboratorium. Wyrok: niewydolność nerek. Świat zewnętrzny przestaje istnieć.


Sara to niespełna czteroletnia, delikatna, radosna sunia w typie ON. W swoim krótkim życiu przeszła tyle co niejeden kilkunastoletni pies. Widać to po jej zachowaniu, nie była dobrze traktowana, z dużym prawdopodobieństwem maltretowana. 


Dziś nie ma śladu po zalęknionym psiaku, który starał się być niewidzialny. Sara już wie, że dotyk ludzkiej ręki nie musi boleć,wie już czym jest piłeczka i że można się nią bawić, że można wesoło tupać po domu z pluszowym skunksem w pyszczku, że można mieć wygodną poduchę a nie gołą zimną ziemię do spania, że gdy jest burza można wskoczyć swoim człowiekom do łóżka o drugiej w nocy i przytulić się. Sara chce żyć ze wszystkich sił.Ona dopiero uczy się czym jest normalne życie u boku kochającego człowieka. Nie wiemy ile zostało jej czasu ale chcemy dać go jej tyle, by zdążyła nacieszyć się tym wszystkim czego nigdy nie miała. 


Byliśmy przekonani, że damy radę sami, ale tylko diagnostyka i ustabilizowanie stanu zdrowia Sary w styczniu zamknęły się w kwocie 4 tys. zł. W marcu konto oszczędnościowo zaczęło świecić pustkami. Adoptując psa mieliśmy pełną świadomość tego, że zawsze może zachorować. Nie przewidzieliśmy tylko tego, że stanie się to tak szybko i tak poważnie. Niestety niewydolność nerek pozostanie z Sarą do końca jej życia. To nieuleczana choroba,której postęp można spowolnić przy odpowiednim wsparciu diety specjalistycznej, suplementów i monitorowaniu stanu zdrowia. Sara obecnie jest w III fazie przewlekłej niewydolności nerek wg klasyfikacji IRIS.

Po mimo tego, że bierzemy dodatkowe nadgodziny nie dopinamy budżetu domowego. Wszystko co mamy wydajemy na Sarę, bo jej niczego nie może zabraknąć, bo my możemy chodzić w dziurawych butach, bo wcale nie musimy jechać na urlop, bo nie musimy mieć wielu rzeczy,które wydają się dziś mało ważne. Miesięczne wydatki na Sarę to 1000 – 1500 zł miesięcznie. Wstyd nam jest prosić o pomoc ale nie mamy wyjścia. Dla Sary jesteśmy gotowi na przełamanie wielu barier. 


Chcielibyśmy zabezpieczyć dzięki tej zbiórce Sarę, choć na chwilę w dwa suplementy, które są kluczowe dla jej zdrowia – Pronefrę 180 ml(zużywamy dwa opakowania w ciągu miesiąca, koszt jednej butelki to 123,04 zł) i Renadyl 60 kaps. (koszt jednego opakowania to około 300 zł. wystarcza na dwa miesiące). 

Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę dla Sary. Gdyby ktoś z Państwa zechciał zakupić któryś z suplementów dla suni również będziemy bardzo wdzięczni.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Damian Zloty - awatar

  Damian Zloty

  21.08.2019
  21.08.2019

  Dziękujemy za pomoc dla naszej Sarki

  2 tygodnie temu zamówiliśmy Renadyl z USA. W końcu doszło. koszt 706 zł z wysyłką. 3 opakowania po 60 kapsułek.

  Zdjęcie aktualizacji 36 096

Komentarze


 • Magdalena - awatar

  Magdalena

  02.09.2019
  02.09.2019

  Życzę dużo zdrówka dla psiaka, na pewno jeszcze wiele wspólnych przygód przed Wami. Powodzenia!

  • Damian Zloty - awatar

   Damian Zloty - Organizator zbiórki

   03.09.2019
   03.09.2019

   Mamy właśnie taką nadzieję... Sara i ja Bardzo dziękujemy za wpłatę :)

 • Barbara - awatar

  Barbara

  14.08.2019
  14.08.2019

  Współczuję z powodu choroby pieska. Przeżywam to samo każdy grosz przeznaczamy na jego potrzeby i zachcianki bo starość niepełnosprawnosc wymagają dużego wsparcia. Życzę Wam wytrwałości i wszystkiego dobrego dla całej rodziny.

  • Damian Zloty - awatar

   Damian Zloty - Organizator zbiórki

   15.08.2019
   15.08.2019

   Dziękuję, za przekazana pomoc, nasza Sara też dziękuję :)

1 611 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Damian Zloty - awatar

Damian Zloty

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 40

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
J.J. - awatar
J.J.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata Głowacka - awatar
Beata Głowacka
20
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Kamila - awatar
Kamila
100
Anna Pawłowska - awatar
Anna Pawłowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij