Zbiórka Operacja usunięcia polipa - zdjęcie główne

Operacja usunięcia polipa

1 110 zł  z 2 570 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Wiśniewska - awatar

Małgorzata Wiśniewska

Organizator zbiórki

02-09-2019 Marcelek leczony jest sterydami. W ostatnim czasie przestał jeść. Wyniki z krwi wyszły w miarę dobre jednak usg jamy brzusznej wskazuje na poważny problem z jelitami. Na obrazie widoczne są liczne zmiany a same jelita wyglądają na spuchnięte. Marcelek dostaje enkortolon, który znacznie poprawia jego komfort życia. Wciąż jednak potrzebujemy dla Marcela znacznych środków na dalszą diagnostykę. 


03-06-2019 r. Marcel w dalszym ciągu jest leczony. Ponieważ posiew mykologiczny skóry nie wyszedł podejrzewaliśmy alergie pokarmową, jednak dziś już wiemy, że jego mały organizm zaatakowała grzybica. Zmiany na skórze były ogromne. Kotek cały czas jest leczony i izolowany. Dostaje orungal, probiotyki i środki ochronne na wątrobę. Uszy w dalszym ciągu wymagają leczenia, zakraplamy kotka orinalem. Wciąż potrzebujemy wsparcia w jego leczneniu, dojazdy do oddalonej o 100 km kliniki w której Marcelek jest leczony są bardzo kosztowne. 

Ten Kotek w swoim życiu musiał przejść przez piekło, ból jaki towarzyszył kociakowi musiał być okropny. Teraz kiedy mu pomogliśmy minęła agresja, Marcel jest wesoły, pięknie się bawi, mruczy jak traktor, chce być brany na ręce. 

Wymagało to bardzo dużo wysiłku jednak było warto, bo kolejne kocie istnienie może pocieszyć się normalnym życiem, sporo jeszcze przed nami, dlatego prosimy o dalszą pomoc i wsparcie dla Marcelka.


Kotek jest po zabiegu. Została wykonana obustronna myringotomia. W dalszym ciągu Marcel przechodzi antybiotykoterapię byśmy mogli pozbyć się bakterii z ucha. Niestety dodatkowo doszły problemy ze skórą.  Po ustaleniach z lekarzem prowadzącym wprowadziliśmy dietę hipoalergiczną. Czekamy też na wyniki posiewu skóry.

Marcel to bezdomny kotek, trafił pod naszą opiekę kilka tygodni temu. Po wstępnej diagnostyce okazało się, że ma polip w uchu, który przebija błonę bębenkową, dodatkowo z ucha leje się ropa. Kotek bardzo cierpi przez co jest agresywny. Jedynym ratunkiem jest operacja usunięcia ogromnego polipa. 

Marcel jest dorosłym niedożywionym i skrajnie zabiedzonym kotkiem. Lekarze określają jego wiek na jakieś 6-7 lat waży zaledwie 3,9 kg. Kotek został wykastrowany, z ząbków został zdjęty kamień, kilka usunięto. Leczyliśmy świerzbowca skórnego, aktualnie leczymy prosówkowe zapalenie skóry, kotek jest cały w krostach. Wykonane zostały również testy fiv/felv na szczęście są ujemne.

W dniu dzisiejszym kotek był na konsultacji w przychodni w Gdyni. Aby lekarze mogli przeprowadzić skutecznie zabieg musimy wykonać rezonans magnetyczny głowy.

Dla Marcelka zbieramy na:

- rezonans magnetyczny ok. 1000 zł, 

-operację usunięcia polipa około 1000 zł, 

-antybiotykoterapię, preparaty do pielęgnacji ucha, posiew bakteriologiczny.

To ogromne koszty których samodzielnie nie jesteśmy w stanie pokryć.

Wierzymy, że dzięki Waszej pomocy Marcelek w końcu dla nas zamruczy!

Dziękujemy za każda pomoc!


Nasze działania możesz śledzić tu: https://www.facebook.com/Dobresercedlazwierzat/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 110 zł  z 2 570 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Wiśniewska - awatar

Małgorzata Wiśniewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krystyna Lemikowska - awatar
Krystyna Lemikowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota Tymińska - awatar
Dorota Tymińska
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agi. - awatar
Agi.
20
Hanna Kumaszewska - awatar
Hanna Kumaszewska
50
Licytacja Pusta Chata Dla Zwierzaka - awatar
Licytacja Pusta Chata Dla Zwierzaka
67

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij