Zbiórka Walczę o moje nogi. - zdjęcie główne

Walczę o moje nogi.

1 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Kalinowski - awatar

Mateusz Kalinowski

Organizator zbiórki

Cześć, nazywam się Mateusz Kalinowski mam 18 lat . Mieszkam w małej wsi na Podlasiu obok granicy z Białorusią. Byłem czynnym sportowcem , uprawiałem różne dyscypliny sportu , interesowałem się medycyną oraz dietetyką co było moim stylem życia, sposobem spełnienia oraz wiązałem z tym przyszłą karierę .

 Mimo wielu przeciwności takich jak: wrodzona wada serca, niedoczynność tarczycy plus choroba autoimmunologiczna Hashimoto , dążyłem do swoich celów związanych ze sportem, studiami oraz pracą w gastronomi , zawodem dietetyka bądź profesjonalnego sportowca. 

Feralnego dnia 19 września 2017 roku moje życie zawaliło się, moja kariera sportowa oraz praca w zawodzie kucharza jest nie możliwa z powodu urazu kręgosłupa, jakiemu uległem podczas zajęć wychowania fizycznego w mojej Białostockiej szkole.

(główny cytat z dokumentacji medycznej,cała reszta w skanach) Rozpoznanie M51.1 - Choroby krążków międzykręgowych lędźwiowych i innych z uszkodzeniem korzeni nerwów rdzeniowych."Spłycenie lordozy lędźwiowej. Ostre ustawienie kości krzyżowej. Zmiany zwyrodnieniowe w postaci dehydratacji i obniżenia wysokości krążka międzykręgowego L5-S1. Niewielka tylna przepuklina krążka międzykręgowego L4-L5 z cechami modelacji worka oponowego. Duża tylna centralna przepuklina krążka międzykręgowego L5-S1 z modelacją worka oponowego i zwężeniem kanału na wysokości przepukliny, tendencja do sekwestracji wypukliny, wymiary: 11x17x12mm (APxLRxHF); niewielkie przewężenie otworów międzykręgowych przez przepuklinę. Drobne ogniska zwyrodnienia tłuszczowego w trzonach kręgowych, gł.odc. S kręgosłupa."

Uraz jest na tyle poważny, że odebrał mi władzę w lewej nodze przez co poruszam się o kulach. Mimo poważnej operacji  kręgosłupa, moja noga dalej jest bezwładna. Mój stan się pogarsza i nie jestem już w stanie sam się sobą zajmować, niewiarygodny ból towarzyszy mi od czasu wypadku przez 24 godziny na dobę. Grozi mi bezwład od pasa w dół. Przyjmuje masę leków, zastrzyków przeciwbólowych na okrągło przez całą dobę do tego dochodzi mnóstwo osłonek na wątrobę i florę bakteryjną organizmu, badania krwi a także leki antydepresyjne, bez których nie mogę funkcjonować. Każdy dzień to dla mnie walka o lepsze jutro oraz strach, że zwykły upadek na plecy może się skończyć tragicznie. Mimo bólu, otępienia spowodowanego lekami oraz depresji już 7 miesiąc codziennie ćwiczę i rehabilituje się by nie wylądować na wózku inwalidzkim. Przede mną jeszcze miesiące, jeśli nie lata rehabilitacji, zabiegów i walki o moje nogi . 


Chciałbym prosić o pomoc finansową, która jest niezbędna do mojej dalszej walki i rehabilitacji z moją chorobą. 

Nie nie mam zamiaru się poddawać, lecz największą przeszkodą na mojej drodze są wydatki na moją hospitalizacje. 

Każda pomoc, każda złotówka jest dla mnie na wagę złota oraz bodźcem motywacyjnym do parcia w przód . Proszę pomóż mi zwalczyć ból oraz znów cieszyć się życiem i samodzielnym funkcjonowaniem.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Mateusz Kalinowski - awatar

    Mateusz Kalinowski

    20.03.2018
    20.03.2018

    W razie pytań o skany dokumentacji lekarskiej i wyników badań proszę o kontakt.

1 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Kalinowski - awatar

Mateusz Kalinowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij