Zbiórka Walczymy dalej - zdjęcie główne

Walczymy dalej

4 715 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 96 osób
Wpłać teraz
 
Mariusz Wierzchowski - awatar

Mariusz Wierzchowski

Organizator zbiórki

Już dokonaliście rzeczy wielkich - poprzednia zbiórka okazała się sukcesem, Bogu dzięki zebrane pieniądze, kolejne kontakty, spotkania z lekarzami, pacjentami, dietetykami i innymi osobami znającymi sprawę raka, zwłaszcza glejaka - sprawiły, że Mama żyje do dziś. Żyje i uśmiecha się wbrew wyrokowi lekarzy, wbrew "wytycznym medycyny", wbrew tym, którzy kazali nam się z nią żegnać.

Przez te miesiące walka trwała. Walka z nieoperacyjnym glejakiem w najgorszym stopniu i okropnym położeniu w mózgu; walka ze smutkiem i niepewnością czy śmierć nie przyjdzie z dnia na dzień i walka z ograniczeniami, które wiążą się z opieką całodobową. Nieraz również walka ze służbą zdrowia, dla której pacjent to statystyka i źródło dochodu.

Niesieni pozytywnymi efektami tego co robiliśmy do tej pory; niesieni wydarzeniami, które dają ciągłą nadzieję; niesieni Waszym wsparciem, które przywraca chęci do życia na tym niesprawiedliwym świecie, nie składamy broni i walczymy dalej.

Przez te miesiące zdobyliśmy dużo wiedzy i kontaktów, dużo dowodów na to, że z glejakiem można sobie poradzić. Nie bazujemy na wiedzy z niesprawdzonych źródeł, gazet czy mediów, które napiszą wszystko co chcą, ale na żywych przykładach - konkretnych ludzi i ich historii. Nie bawimy się w samozwańczych doktorów, którzy z desperacją łapią się każdego sposobu, a do wszystkiego podchodzimy ostrożnie i z wyczuciem.  Jest wiele terapii, o których nie mówi się publicznie, bo choroba to biznes. Robimy to, co już ktoś inny robił i wygrał tę walkę.

Wiedza przyszła zbyt późno, ale jeszcze mamy szanse. Barierą są finanse, bo niestety zdrowie kosztuje i z tego powodu jesteście na tej stronie i to czytacie. Niestety w tym momencie poza wiedzą jak bronić się przed rakiem, nie jestem w stanie niczego innego Wam dać. Książka o życiu, które nieraz budzi się dopiero kiedy inne się kończy - powstaje i chętnie ją rozdam, a póki co po raz kolejny jestem zmuszony poprosić choćby o udostępnienie tej zbiórki, nie mówiąc o wpłatach.

Wola walki jest, choć nieraz ręce opadają. Są oznaki, że możemy dać radę pokonać tego glejaka, podobnie jak inni, których znam z imienia i nazwiska, ale musimy zdobyć na to finanse. Uprzedzając pytania - nie cierpi, kiedy ma "lepsze dni" a więc kontakt jest lepszy, to mówi, że czuje się dobrze i jest bardzo zadowolona. Nie jest w stanie agonii i nie trzymamy jej na siłę przy życiu. Jest śpiąca i osłabiona, ale stan stabilny, jedyne grymasy na twarzy nieraz występują podczas pielęgnacji czy lekarstwa, które nie smakuje.


Za każdy dobry gest - wielkie dzięki, słysząc o kimś z glejakiem - kontaktuj się ze mną, zanim chemioterapia przybliży śmierć. I bez względu na wszystko - doceniaj najbliższych i nie czekaj z uczuciami do jutra, którego może nie być.

"Tylko w Twoim Miłosierdziu, Panie mój, nadzieja ma"
- i w dobrych ludziach, których postawiłeś na naszej drodze.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.07.17
  06.07.17

  Niech Bóg ma Was w swojej opiece! Nie traćcie ducha :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.07.17
  06.07.17

  Dużo wytrwałości ... będzie dobrze Pozdrawiam

 • Wanda - awatar

  Wanda

  02.07.17
  02.07.17

  Walczę!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.06.17
  30.06.17

  Wysyłam pozytywną energię w Waszą stronę 😘 Drobny przelew także.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.06.17
  29.06.17

  Dużo siły dla Ciebie i Mamy <3

4 715 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 96 osób
Wpłać teraz
 
Mariusz Wierzchowski - awatar

Mariusz Wierzchowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 96

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kinga - awatar
Kinga
5
Olaa - awatar
Olaa
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kkkkk - awatar
Kkkkk
20
Justyna - awatar
Justyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij