Zbiórka Walczymy dalej - zdjęcie główne

Walczymy dalej

4 715 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 96 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Wierzchowski - awatar

Mariusz Wierzchowski

Organizator zbiórki

Już dokonaliście rzeczy wielkich - poprzednia zbiórka okazała się sukcesem, Bogu dzięki zebrane pieniądze, kolejne kontakty, spotkania z lekarzami, pacjentami, dietetykami i innymi osobami znającymi sprawę raka, zwłaszcza glejaka - sprawiły, że Mama żyje do dziś. Żyje i uśmiecha się wbrew wyrokowi lekarzy, wbrew "wytycznym medycyny", wbrew tym, którzy kazali nam się z nią żegnać.

Przez te miesiące walka trwała. Walka z nieoperacyjnym glejakiem w najgorszym stopniu i okropnym położeniu w mózgu; walka ze smutkiem i niepewnością czy śmierć nie przyjdzie z dnia na dzień i walka z ograniczeniami, które wiążą się z opieką całodobową. Nieraz również walka ze służbą zdrowia, dla której pacjent to statystyka i źródło dochodu.

Niesieni pozytywnymi efektami tego co robiliśmy do tej pory; niesieni wydarzeniami, które dają ciągłą nadzieję; niesieni Waszym wsparciem, które przywraca chęci do życia na tym niesprawiedliwym świecie, nie składamy broni i walczymy dalej.

Przez te miesiące zdobyliśmy dużo wiedzy i kontaktów, dużo dowodów na to, że z glejakiem można sobie poradzić. Nie bazujemy na wiedzy z niesprawdzonych źródeł, gazet czy mediów, które napiszą wszystko co chcą, ale na żywych przykładach - konkretnych ludzi i ich historii. Nie bawimy się w samozwańczych doktorów, którzy z desperacją łapią się każdego sposobu, a do wszystkiego podchodzimy ostrożnie i z wyczuciem.  Jest wiele terapii, o których nie mówi się publicznie, bo choroba to biznes. Robimy to, co już ktoś inny robił i wygrał tę walkę.

Wiedza przyszła zbyt późno, ale jeszcze mamy szanse. Barierą są finanse, bo niestety zdrowie kosztuje i z tego powodu jesteście na tej stronie i to czytacie. Niestety w tym momencie poza wiedzą jak bronić się przed rakiem, nie jestem w stanie niczego innego Wam dać. Książka o życiu, które nieraz budzi się dopiero kiedy inne się kończy - powstaje i chętnie ją rozdam, a póki co po raz kolejny jestem zmuszony poprosić choćby o udostępnienie tej zbiórki, nie mówiąc o wpłatach.

Wola walki jest, choć nieraz ręce opadają. Są oznaki, że możemy dać radę pokonać tego glejaka, podobnie jak inni, których znam z imienia i nazwiska, ale musimy zdobyć na to finanse. Uprzedzając pytania - nie cierpi, kiedy ma "lepsze dni" a więc kontakt jest lepszy, to mówi, że czuje się dobrze i jest bardzo zadowolona. Nie jest w stanie agonii i nie trzymamy jej na siłę przy życiu. Jest śpiąca i osłabiona, ale stan stabilny, jedyne grymasy na twarzy nieraz występują podczas pielęgnacji czy lekarstwa, które nie smakuje.


Za każdy dobry gest - wielkie dzięki, słysząc o kimś z glejakiem - kontaktuj się ze mną, zanim chemioterapia przybliży śmierć. I bez względu na wszystko - doceniaj najbliższych i nie czekaj z uczuciami do jutra, którego może nie być.

"Tylko w Twoim Miłosierdziu, Panie mój, nadzieja ma"
- i w dobrych ludziach, których postawiłeś na naszej drodze.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.07.2017
  06.07.2017

  Niech Bóg ma Was w swojej opiece! Nie traćcie ducha :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.07.2017
  06.07.2017

  Dużo wytrwałości ... będzie dobrze Pozdrawiam

 • Wanda - awatar

  Wanda

  02.07.2017
  02.07.2017

  Walczę!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.06.2017
  30.06.2017

  Wysyłam pozytywną energię w Waszą stronę 😘 Drobny przelew także.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.06.2017
  29.06.2017

  Dużo siły dla Ciebie i Mamy <3

4 715 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 96 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Wierzchowski - awatar

Mariusz Wierzchowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 96

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kinga - awatar
Kinga
5
Olaa - awatar
Olaa
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kkkkk - awatar
Kkkkk
20
Justyna - awatar
Justyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij