Zbiórka Wygrać walkę z neuroboreliozą - miniaturka zdjęcia

Wygrać walkę z neuroboreliozą Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wygrać walkę z neuroboreliozą - zdjęcie główne

Wygrać walkę z neuroboreliozą

5 201 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Asia Baraniuk - awatar

Asia Baraniuk

Organizator zbiórki

Witam serdecznie.

Mam na imię Joanna. Dokładnie od marca 2009 r. zmagam się z podstępną i wyniszczającą chorobą jaką jest neuroborelioza - najgroźniejsza odmiana choroby odkleszczowej. Choroba ta atakuje obwodowy i ośrodkowy układ nerwowy, uszkadza struktury mózgu, co powoduje szereg objawów neurologicznych i zmian w zachowaniu. 

Jak już wyżej wspomniałam choruję od marca 2009 r., jednak zostałam odpowiednio zdiagnozowana dopiero w czerwcu 2013 r. Przez ponad 4 lata byłam przez lekarzy niewłaściwie leczona, którzy co pewien czas wynajdowali inną chorobę, a ja ufając im, traciłam coraz więcej pieniędzy. Nieleczona neuroborelioza coraz bardziej postępowała, pozbawiając mnie całkowicie sił do zwykłego funkcjonowania i w rezultacie do łącznie 5-letniej utraty pracy. W dalszym ciągu, kiedy to poznałam już właściwą przyczynę moich dolegliwości bardzo się ucieszyłam, myślałam że to już koniec męczarni i nastąpi powrót do "życia". Niestety myliłam się, bo polska opieka medyczna nie potrafi odpowiednio leczyć tej ciężkiej choroby. Kilkumiesięczna antybiotykoterapia zarówno doustna, jak i dożylna sprawiła, że poprawa nastąpiła, ale była ona krótkotrwała, a lekarze więcej nie potrafili pomóc, uważając że choroba jest wyleczona. Nic bardziej mylnego, bo bakteria - krętek boreliozy jest bardzo sprytna i powoduje kilka form przetrwalnikowych odpornych na leczenie antybiotykiem. Następnie próbowałam jeszcze kilku sposobów leczenia, lecz niestety z niewielkim pozytywnym skutkiem. Obecnie czuję się coraz gorzej i obawiam się, żeby nie powtórzył się scenariusz z przed kilku lat łącznie z ponowną utratą pracy. Niedawno pojawiła się szansa na odpowiednie leczenie tej koszmarnej choroby, ale jest ono bardzo kosztowne i długotrwałe, nie refundowane w Polsce przez NFZ. To moja ostatnia szansa, a niestety nie posiadam tak wielkich możliwości finansowych.  A dodatkowej pracy nie jestem w stanie podjąć, bo jestem bardzo osłabiona.

Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc, każda złotówka jest na wagę złota. Jest to dla mnie bardzo ważne i jest moim wielkim marzeniem, aby po 10 latach koszmaru być wolną od bardzo uciążliwych objawów, wrócić do zdrowia, i poczuć tak długo wyczekiwaną radość życia. 

Z góry dziękuję.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
5 201 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Asia Baraniuk - awatar

Asia Baraniuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
mb79 - awatar
mb79
4 500
patryk - awatar
patryk
100
Grażyna - awatar
Grażyna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Olcia - awatar
Olcia
200
Mariola - awatar
Mariola
100
Iwona Królak - awatar
Iwona Królak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij