Jesteśmy grupą wolontariuszy, którym na sercu leży los zwierząt w potrzebie.  W kwietniu br. postanowiliśmy reaktywować tarnowski oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Od tego czasu przeprowadziliśmy setki interwencji dotyczących niehumanitarnego traktowania zwierząt. 

O naszych działaniach przeczytacie tu: 

www.toztarnow.pl

https://www.facebook.com/Towarzystwo-Opieki-nad-Zwierz%C4%99tami-Oddzia%C5%82-w-Tarnowie-402606003435996/

Wszyscy jesteśmy wolontariuszami. Pomagać możemy jedynie dzięki datkom ludzi dobrej woli. Tylko dzięki Wam, jesteśmy w stanie jeździć na interwencje i opłacać faktury w lecznicach. Postanowiliśmy więc poprosić Was o pomoc w zrealizowaniu naszego wielkiego marzenia-kupna 2 kojców dla psów odebranych interwencyjnie przez naszych inspektorów. Zaprzyjaźniona osoba wyraziła zgodę na postawienie ich na jej terenie. Nam pozostaje ,,tylko" zebranie funduszy na kupno samych kojców i bud, transport oraz materiały budowlane.


Kojce zostaną postawione na tym terenie:

Nasze marzenie:

Zakup dwóch kojców byłby dla nas ogromną pomocą. Dzięki temu mielibyśmy możliwość przetrzymania psiaków z interwencji bez konieczności opłacania hotelików, czy kojców przy gabinetach weterynaryjnych. Zwierzęta odbierane dotychczasowym właścicielom przez naszych inspektorów miałyby swój kąt, a my moglibyśmy skupić się na szukaniu dla nich domów stałych. W tym momencie, często mamy związane ręce. Nie mając gdzie umieścić psa w potrzebie, nie jesteśmy w stanie mu pomóc. 

Psiak na zdjęciu, to Baran. Ponieważ nie mieliśmy miejsca w którym moglibyśmy go umieścić, musieliśmy skorzystać z oferty jednego z hoteli dla zwierząt w okolicach Tarnowa. Faktura do zapłaty, to obecnie 850 PLN. Dzięki kojcowi, te pieniądze moglibyśmy przeznaczyć na ratowanie kolejnych zwierząt. 

Te dwa psy w typie Husky musiały czekać na pomoc dłużej niż byśmy sobie tego życzyli. Nie posiadając miejsca do przetrzymania ich, musieliśmy szukać pomocy aż u zaprzyjaźnionej fundacji ze Śląska. 

Pomagamy i chcemy pomagać dalej! Prosimy, pomóżcie nam więc reagować szybciej i sprawniej! Dajcie nam miejsce, w którym psy skrzywdzone przez ludzi będą miały swoje tymczasowe schronienie!  


Aktualności

  • Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami-Oddział w Tarnowie - awatar

    Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami-Oddział w Tarnowie

    13.02.18
    13.02.18

    Zapraszamy do obejrzenia skrótu naszych działań z zeszłego roku! https://www.facebook.com/402606003435996/videos/546569112373017/

Wpłaty - 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Katarzyna Staśko - awatar
100
Katarzyna Staśko
Powodzenia! - awatar
30
Powodzenia!
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Monika B. - awatar
20
Monika B.
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Marta Galushka - awatar
20
Marta Galushka

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij