Zbiórka Głodujące psy w Czarnogórze!!! - miniaturka zdjęcia

Głodujące psy w Czarnogórze!!!

Zbiórka Głodujące psy w Czarnogórze!!! - zdjęcie główne

Głodujące psy w Czarnogórze!!!

50 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Camilla CoolBat - awatar

Camilla CoolBat

Organizator zbiórki

Tegoroczne wakacje spędziłam na wybrzeżu w Czarnogórze w miejscowości Dobra Voda położonej pomiędzy miastem Bar a Ulcinj. Blisko granica z Albanią... inny świat... inna mentalność mieszkańców... Pomimo niewątpliwego piękna krajobrazów, południe Czarnogóry to miejsce gdzie na każdym kroku można spotkać bezpańskie psy i koty, które w desperacji poszukują jedzenia przy każdym śmietniku...  pozostawione bez opieki, często bez dostępu do czystej wody, chore i wycieńczone umierają na ulicach. Teraz kiedy sezon turystyczny całkowicie się skończył ich sytuacja jest dramatycznie trudna! 

Próbując pomóc kotu potrąconemu przez samochód poznałam dwie trzy wspaniałe kobiety z grupy lokalnych wolontariuszy "Stray Aid Montenegro", która próbuje odmienić los przynajmniej części czworonogów.  Realia Czaqrnogóry są jednak takie, że nie mają oni jednak żadnej pomocy ze strony państwa, a jedynie doraźnie od ludzi dobrej woli, zazwyczaj turystów.

Wyjeżdżając obiecałam pomoc i wsparcie, każdy grosz ma znaczenie!

Każdy zainteresowany okazaniem pomocy zwierzakom na ulicach Czarnogóry może wpłacić choćby drobną kwotę tutaj lub skontaktować się bezpośrednio z wolontariuszkami "Stray Aid Montenegro" zwłaszcza z anielską duszą jaką jest Danojla Rakocevic.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
50 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Camilla CoolBat - awatar

Camilla CoolBat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Agata Nowakowska - awatar
Agata Nowakowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij