Zbiórka Głodujące psy w Czarnogórze!!! - miniaturka zdjęcia

Głodujące psy w Czarnogórze!!!

Camilla CoolBat - awatar

Camilla CoolBat

Organizator zbiórki

Tegoroczne wakacje spędziłam na wybrzeżu w Czarnogórze w miejscowości Dobra Voda położonej pomiędzy miastem Bar a Ulcinj. Blisko granica z Albanią... inny świat... inna mentalność mieszkańców... Pomimo niewątpliwego piękna krajobrazów, południe Czarnogóry to miejsce gdzie na każdym kroku można spotkać bezpańskie psy i koty, które w desperacji poszukują jedzenia przy każdym śmietniku...  pozostawione bez opieki, często bez dostępu do czystej wody, chore i wycieńczone umierają na ulicach. Teraz kiedy sezon turystyczny całkowicie się skończył ich sytuacja jest dramatycznie trudna! 

Próbując pomóc kotu potrąconemu przez samochód poznałam dwie trzy wspaniałe kobiety z grupy lokalnych wolontariuszy "Stray Aid Montenegro", która próbuje odmienić los przynajmniej części czworonogów.  Realia Czaqrnogóry są jednak takie, że nie mają oni jednak żadnej pomocy ze strony państwa, a jedynie doraźnie od ludzi dobrej woli, zazwyczaj turystów.

Wyjeżdżając obiecałam pomoc i wsparcie, każdy grosz ma znaczenie!

Każdy zainteresowany okazaniem pomocy zwierzakom na ulicach Czarnogóry może wpłacić choćby drobną kwotę tutaj lub skontaktować się bezpośrednio z wolontariuszkami "Stray Aid Montenegro" zwłaszcza z anielską duszą jaką jest Danojla Rakocevic.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Camilla CoolBat - awatar

Camilla CoolBat

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij