Zbiórka Głodujące psy w Czarnogórze!!! - miniaturka zdjęcia

Głodujące psy w Czarnogórze!!! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Głodujące psy w Czarnogórze!!! - zdjęcie główne

Głodujące psy w Czarnogórze!!!

350 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Camilla CoolBat - awatar

Camilla CoolBat

Organizator zbiórki

Tegoroczne wakacje spędziłam na wybrzeżu w Czarnogórze w miejscowości Dobra Voda położonej pomiędzy miastem Bar a Ulcinj. Blisko granica z Albanią... inny świat... inna mentalność mieszkańców... Pomimo niewątpliwego piękna krajobrazów, południe Czarnogóry to miejsce gdzie na każdym kroku można spotkać bezpańskie psy i koty, które w desperacji poszukują jedzenia przy każdym śmietniku...  pozostawione bez opieki, często bez dostępu do czystej wody, chore i wycieńczone umierają na ulicach. Teraz kiedy sezon turystyczny całkowicie się skończył ich sytuacja jest dramatycznie trudna! 

Próbując pomóc kotu potrąconemu przez samochód poznałam dwie trzy wspaniałe kobiety z grupy lokalnych wolontariuszy "Stray Aid Montenegro", która próbuje odmienić los przynajmniej części czworonogów.  Realia Czaqrnogóry są jednak takie, że nie mają oni jednak żadnej pomocy ze strony państwa, a jedynie doraźnie od ludzi dobrej woli, zazwyczaj turystów.

Wyjeżdżając obiecałam pomoc i wsparcie, każdy grosz ma znaczenie!

Każdy zainteresowany okazaniem pomocy zwierzakom na ulicach Czarnogóry może wpłacić choćby drobną kwotę tutaj lub skontaktować się bezpośrednio z wolontariuszkami "Stray Aid Montenegro" zwłaszcza z anielską duszą jaką jest Danojla Rakocevic.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Basia R. - awatar

    Basia R.

    21.09.2021
    21.09.2021

    Jestem tu akurat i porusza mnie ten widok tych biegających wygłodniałych psów bardzo… Nakarmiliśmy mokrą karmą jednego z nich, ale za chwile widziałam kolejne psy i kolejne… Smutne..,

350 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Camilla CoolBat - awatar

Camilla CoolBat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Gabriela - awatar
Gabriela
50
Joanna - awatar
Joanna
100
Basia R. - awatar
Basia R.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata Nowakowska - awatar
Agata Nowakowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij