Zbiórka Głodujące psy w Czarnogórze!!! - miniaturka zdjęcia

Głodujące psy w Czarnogórze!!!

Zbiórka Głodujące psy w Czarnogórze!!! - zdjęcie główne

Głodujące psy w Czarnogórze!!!

0 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Camilla CoolBat - awatar

Camilla CoolBat

Organizator zbiórki

Tegoroczne wakacje spędziłam na wybrzeżu w Czarnogórze w miejscowości Dobra Voda położonej pomiędzy miastem Bar a Ulcinj. Blisko granica z Albanią... inny świat... inna mentalność mieszkańców... Pomimo niewątpliwego piękna krajobrazów, południe Czarnogóry to miejsce gdzie na każdym kroku można spotkać bezpańskie psy i koty, które w desperacji poszukują jedzenia przy każdym śmietniku...  pozostawione bez opieki, często bez dostępu do czystej wody, chore i wycieńczone umierają na ulicach. Teraz kiedy sezon turystyczny całkowicie się skończył ich sytuacja jest dramatycznie trudna! 

Próbując pomóc kotu potrąconemu przez samochód poznałam dwie trzy wspaniałe kobiety z grupy lokalnych wolontariuszy "Stray Aid Montenegro", która próbuje odmienić los przynajmniej części czworonogów.  Realia Czaqrnogóry są jednak takie, że nie mają oni jednak żadnej pomocy ze strony państwa, a jedynie doraźnie od ludzi dobrej woli, zazwyczaj turystów.

Wyjeżdżając obiecałam pomoc i wsparcie, każdy grosz ma znaczenie!

Każdy zainteresowany okazaniem pomocy zwierzakom na ulicach Czarnogóry może wpłacić choćby drobną kwotę tutaj lub skontaktować się bezpośrednio z wolontariuszkami "Stray Aid Montenegro" zwłaszcza z anielską duszą jaką jest Danojla Rakocevic.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Camilla CoolBat - awatar

Camilla CoolBat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij