500 km dla strażaków z Ukrainy

2 900 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

Chcemy pomóc ukraińskim strażakom. Potrzebują naszego wsparcia. Zróbmy to razem! 

Celem akcji charytatywnej jest zbiórka pieniędzy na zakup żywności/chemii domowej oraz środków opatrunkowych dla strażaków w Ukrainie.

Przejedziemy przez Polskę na rowerach, żeby cały kraj usłyszał o naszej zbiórce! Dołączcie!
W dniach 23-25 czerwca br. odbędzie się 6. edycja Charytatywnego Ultramaratonu Kolarskiego. Tegoroczna akcja odbędzie się pod hasłem 500 km+ na rowerze dla strażaków z Ukrainy. .

Przejazd rozpocznie się we Wrocławiu , będzie przebiegał przez Częstochowę , Kraków, Kazimierz Dolny a zakończy się w Warszawie.
Wydarzenie to, zostało objęte patronatem honorowym gen. brygadiera Andrzeja Bartkowiaka, komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej oraz gen. Serhiya Kruka, szefa Państwowej Służby Ukrainy ds. Sytuacji Nadzwyczajnych.

Zachęcamy wszystkich do wpłat, a poniżej podajemy szczegółowe informacje:


Jak pomagamy?
Zbieramy artykuły spożywcze z długim terminem przydatności, chemię domową oraz artykuły medyczne opatrunkowe.
Jak można się dołączyć?
Najlepiej poprzez przepedałowanie z nami wybranego dystansu na rowerze.
Kto nie czuje się na siłach, może wesprzeć nas wpłacając pieniądze za które zakupimy : artykuły spożywcze z długim terminem przydatności, chemię domową oraz artykuły medyczne.
Chcemy wesprzeć strażaków, którzy na co dzień uczestniczą w akcjach ratujących życie i dobytek ukraińskiej ludności przed skutkami wojny. Ponadto produkty mają dotrzeć do rodzin strażaków, które nadal pozostają w miejscach zagrożonych skutkami wojny.
Wszystkie produkty zostaną dostarczone do najbardziej potrzebujących jednostek straży w Ukrainie z pomocą Państwowej Służby Ukrainy ds. Sytuacji Nadzwyczajnych .

Szczegóły akcji:
www.500km.plus
 
Zachęcamy do wpłat!

2 900 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
450
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Grzegorz Góral - awatar
Grzegorz Góral
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Krzysztof Jakubowski - awatar
Krzysztof Jakubowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jaroslaw czuchta - awatar
Jaroslaw czuchta
50
A&Mi - awatar
A&Mi
200
Lukasz kot - awatar
Lukasz kot
100
Bogusław Stanisz - awatar
Bogusław Stanisz
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij