Zbiórka Dla Fundacji Iwkot-Kociego Raju - miniaturka zdjęcia

Dla Fundacji Iwkot-Kociego Raju

Iwona Adamowska - awatar

Iwona Adamowska

Organizator zbiórki

(English version below)
Witam państwa,

nazywam się Iwona Adamowska i prowadzę mała Fundację "Iwkot". Mieszkam w małym miasteczku w kuj-pom. Jestem jedyną organizacją na moim terenie która pomaga bezdomnym kotom i ich karmicielom. Nie dostaje żadnych dotacji ,utrzymuje się sama (szyję po nocach różne rzeczy które wystawiam na bazarku  (https://www.facebook.com/groups/817631981702949/), pozyskane fundusze przeznaczam na koty w potrzebie) i z pomocy innych dobrych ludzi nieobojętnych na krzywdę zwierząt. Obecnie pod opieką mam 28 kotów, przeważnie starych, kalekich, chorych, takich których nikt nie chciał. Leczę, sterylizuję, opiekuję się nimi 24godz. na dobę, ponieważ mieszkają razem ze mną w domu. Opieka nad nimi sprawia mi ogromna radość i satysfakcję. Ale aby to wszystko utrzymać, leczyć, potrzeba ogromnych nakładów finansowych o które coraz ciężej. Nie mam wolontariatu, wszystko robię sama, nieraz doba jest za krótka aby to wszystko ogarnąć. Założyłam tę zbiórkę, aby moc dalej tak funkcjonować, móc pomagać tym skrzywdzonym, bezbronnym, one same się nie obronią. Pieniądze ze zbiorki przeznaczę na leki, badania, karmę i pomoc karmicielom. Liczę na państwa dobre serca, liczę że wspomożecie kociaki. Będę ogromnie wdzięczna za każdą, nawet najdrobniejszą wpłatę. Pomoże mi dalej pomagać.      

Hello, 

My name is Iwona Adamowska and I run a small fund “Iwkot - The CatParadise” that helps the cats in need. I live in a little town in Poland in Kuyavian-PomeranianVoivodeship. My organisation is the only one in the vicinity that helps thehomeless cats and their carers. 

I am retired, I don’t get any subsidies and I keep it up from my ownwork and the help of kind-hearted people who care for the welfare of the pooranimals. I sew cat-themed stuff in the evenings and sell it on my auction site (https://www.facebook.com/groups/817631981702949/) and the money go to the cats in need. 

At the moment I have 28 cats. Most of them are old, disabled and/or sick, and nobody wanted them anymore. I care for them 24/7, I treat their illnesses, spay/neuter them. They live with me in my home. I love taking care of them, it gives me great happiness and satisfaction. 

But to do this I need a financial support because it is getting harder and harder. I do not have any helpers at home, I do everything by myself and quite often there is not enough hours in the day. 

I opened this fundraising page because I need your help to keep up the work I do. To help those poor helpless creatures that can’t cope on their own. 

The money from the fundraising will be going to medicines, check-ups,food and help to the carers. 

I really count on your help for the poor cats. I am very grateful for every penny. Help me to help the others. 

 


Komentarze

  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    12.02.18
    12.02.18

    Ta kocia mama robi wszystko,by ratowac kotki.pomozmy Jej robic to dalej.

Iwona Adamowska - awatar

Iwona Adamowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Urszula Siejka - awatar
20
Urszula Siejka
basik - awatar
50
basik
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Donata - awatar
50
Donata
Kerry Hughes - awatar
30
Kerry Hughes
Marzena Walińska - awatar
20
Marzena Walińska
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij