Rehabilitacja po wylewie 2020/2

12 600 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 124 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojtek Dydymski - awatar

Wojtek Dydymski

Organizator zbiórki

Dzięki zbiórce w latach 2016/19, udało mi się zebrać pieniądze na rehabilitacje do końca tego roku, za co serdecznie wam dziękuje i nie zapominam o was, robiąc to, co robię każdego dnia ... 


Jednakże, chciałbym uruchomić zbiórkę na lata 2020/22, ponieważ nierehabilitowane efekty po wylewowe, szybko potrafią zmusić człowieka do powrotu do stanu wyjściowego, czego nie chce i mam nadzieje, że rozumiecie moje intencje ... 


Niestety, nie stać mnie na krótkotrwałą w skutkach terapie komórkami macierzystymi, ani rehabilitacje w rządowych i prywatnych ośrodkach, w których miesięczny koszt rehabilitacji oscyluje w granicach ~20 tysięcy złotych. 


Jednakże, wraz z rehabilitantami otwartymi na alternatywną wiedzę, testujemy opracowaną przezemnie dietę i zestaw ćwiczeń lustrzanych, które w niedalekiej przyszłości, chce udostępnić szerokiej liczbie osób, borykającymi się z podobnymi do moich problemami ... Wszystko, co mi zostało dane, chce zwrócić w formie zaangażowania, ponieważ wychodzę z założenia, że nie ma nic za darmo i dobro należy nagradzać i promować ...


Info


Szanowny Państwo, nazywam się Wojciech dydymus Dydymski, w dniu 28.06.2015 roku, przeszłem rozległy wylew krwi do mózgu, w następnym roku, 15.09.2016 roku, doszło do mini wylewu, którego skutkiem, była utrata słuchu na lewe ucho i poważne problemy z błędnikiem. 19.11.2020 roku, kolejny udar z powikłaniami.


Jako osoba o znacznym stopniu niepełnosprawności (orzeczenie do lutego 2021), mam problem z poruszaniem się w otwartej przestrzeni ...


Koszt, prywatnej rehabilitacji wynosi 800 złotych na miesiąc (8000/rok) ... Jestem osobą utrzymująca się z zasiłku 800 złotych (wraz z zasiłkiem rehabilitacyjnym, który być może zostanie mi odebrany z powodu komisji w trybie zdalnym) i prywatnych dotacji.


Rehabilitacja, pozwoli mi wrócić do aktywnego życia.


Moje działania, możecie państwo śledzić na :


https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com

https://facebook.com/liga.swiata.polska 

https://cda.pl/obserwatorprawdy


i na wielu innych stronach, blogach i portalach od ponad 20 lat.


Pozdrawiam i dziękuje za wsparcie


Wojtek

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Wojtek Dydymski - awatar

  Wojtek Dydymski

  28.04.21
  28.04.21

  Kto wykupił Poland Republic of Altaria, czyli ołtarz, na który złożono Polskę Ukryta w cieniu korporacja Black Rock, przy użyciu Klubu Bilderberga, stworzyła w 1999 roku, kartel przemysłowy zarzadzający polską gospodarką, polskimi miastami i dyrygujący polskimi partiami, księżmi, politykami i biznesmenami. Kartel o nazwie Altria, wykreował politykę marionetek, ubranych w nazwiska polskich polityków, ekonomistów i prawników, takich jak Kaczyński, Morawiecki, Duda, Niedzielski, Szumowski, czy Balcerowicz … Podział poglądowy osłabił naród, a rozwarstwienie na małe grupy poglądowe - zniszczyło go całkowicie, czego dowodem jest dzisiejsze podejście Polaków do zakłamanej ideologii covidowej (22). Już sama nazwa Altaria, mówi nam, że mamy do czynienia z ołtarzem ofiarnym (altare), który ma na celu przekształcić palony na wolnym ogniu twór państwowy w prebendę, czyli fundacje, której celem, jest sprawowanie kultu przez Altarystę, który pilnuje, aby na ołtarzu, nigdy nie zgasł ogień podziału. Altaria, doprowadziła do przekształcenia Polski w spółkę giełdową Poland Republic of, notowaną na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych (14). Altria, była tylko dzieckiem - bestii (13), czterech korporacji, będących właścicielami iluzorycznego świata: State Street Corp., Vanguard Group, BlackRock i FMR (Fidelity). Owe korporacja, mają swój początek w nielegalnym handlu narkotykami, niewolnikami, bronią, a także w międzynarodowej prostytucji, globalnym terroryzmie, piractwie i w zamachach fałszywej flagi. To, co kiedyś było nielegalne wraz z upływem czasu, skupiło się na masowym przejmowaniu aktywów i na cenzurowaniu niewygodnej historii (3/23). Na dzień dzisiejszy, cztery powyższe korporacje, mają swych przedstawicieli w radach nadzorczych FEDu, IMF, Banku Światowego i wszystkich Bankach Centralnych. Ale jak to możliwe, aby kontrolować cały świat, za pomocą czterech firm, o których mało kto słyszał ? Jak to możliwe, aby aktywa tych korporacji, pozwoliły przejmować państwa, firmy i przedsiębiorstwa oraz tworzy iluzje rzeczywistości ? Całość: https://globalclou.wordpress.com/2021/04/27/cztery-bestie-czarna-szlachta-i-biale-rekawice-czyli-do-kogo-nalezy-materialny-swiat-fetyszu-pieniadza-i-ludzkiego-kapitalu/

Komentarze


 • pawel m - awatar

  pawel m

  07.04.21
  07.04.21

  Wielkie dzięki za to co robisz. Wracaj do zdrowia. Pozdrawiam.

 • Marcin S - awatar

  Marcin S

  15.03.21
  15.03.21

  Pozdrawiam i życzę dużo sił i zdrowia. Mniej kłopotów.

 • Arjan - awatar

  Arjan

  05.10.20
  05.10.20

  Życzę nam wszystkiego dobrego

 • Marcin Sakowski - awatar

  Marcin Sakowski

  11.04.20
  11.04.20

  Wszystkiego najlepszego:) Jarych Godów

 • Arkadiusz Rymanowski - awatar

  Arkadiusz Rymanowski

  28.02.20
  28.02.20

  Dziękuję za przekazywaną wiedzę, którą w dzisiejszych czasach tak trudno znaleźć. Zdrowia życzę!

12 600 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 124 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojtek Dydymski - awatar

Wojtek Dydymski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 124

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wojciech - awatar
Wojciech
20
Marcin S. - awatar
Marcin S.
100
Dana - awatar
Dana
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
pawel m - awatar
pawel m
20
Leszek Wlodarczyk - awatar
Leszek Wlodarczyk
200
Piotr K - awatar
Piotr K
20
Wojciech - awatar
Wojciech
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij