Zbiórka Na leczenie raka - Operacja/Chem - zdjęcie główne

Na leczenie raka - Operacja/Chem

50 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Jowita Bujnowska - awatar

Jowita Bujnowska

Organizator zbiórki

Witam wszystkich serdecznie , bardzo bym chciała abyście razem ze mną pomogli mojej koleżance z Ukrainy , dziewczyna bardzo kochana sympatyczna oraz bije od niej niesamowita energia , niestety jest chora na raka piersi i brakuje pieniędzy na leczenie oraz na operację . Na Ukrainie cięzko przeprowadzić taką zbiórkę , ponieważ tam mało ludzi pomaga i ma pieniądze na takie rzeczy , więc bardzo chciałam abyście jej pomogli wraz ze mną przekazali 1% bądz ile możecie na lepsze życie dla ANI . Pod spodem Ania opowiada o swojej histori ...

Za wszystkie pieniądze i pomoc bardzo dziękuję w jej imieniu oraz w swoim , będę Wam bardzo wdzięczna .

Anna  mówi o swojej własnej historii:"Więc okazało się, że jestem jedynym dzieckiem w rodzinie. Które ukończyło studia na Uniwersytecie Pedagogicznym ze stopniem w języku angielskim. Kocham dzieci bardzo i przez cztery lata uczyłam angielskiego w wiejskiej szkole. W 2014 roku urodziłem córkę Maszkę teraz wychowuję ją samą. Rozwiedliśmy się z mężem rok temu, teraz w naszym życiu nie bierze udziału, nawet w tak trudnym momencie.W wolnym czasie uwielbiam haftować koraliki, w mojej kolekcji już jest około 30 prac. A także bardzo lubię rośliny domowe, które już zgromadziłam ponad 100 sztuk.Choroby onkologiczne, niestety, to nie nowości w naszej rodzinie. W wieku 38 lat moja ciotka zmarła na raka piersi, w moim niepełnym 40, ta sama diagnoza - moja babcia. Ojciec ojca i jego kuzyn zmarli na raka przełyku. Wobec takich genetycznych predyspozycji zawsze byliśmy strzeżeni. Regularnie zdawałam egzamin lekarski co trzy miesiące. Ale kłopoty nadal mnie trapiły. W marcu tego roku, po samodzielnym zbadaniu, znalazłem pieczęć w prawej piersi. Natychmiast zwróciłam się do lekarza. A ten dzień (w dzień urodzin mojej córki) przyniósł nam straszną diagnozę - raka piersi w 2 etapach. Od 5 kwietnia rozpoczęliśmy leczenie. Do chwili obecnej odbyło się siedem kursów chemioterapii. Przed nami kolejna chemia, działanie i przebieg radioterapii.We Wszystkim wspiera mnie moja rodzina, przyjaciele, koledzy i wszyscy inni obojętni ludzie. Moja córka mówi swoim lalkom, że ma chore mamę, ciotka zrobi z niej kolkę, a ona odzyska zdrowie ... "10 sierpnia Anna będzie musiała przejść ósmą chemioterapię, a 7 września zaplanowano już operację. Według wstępnych przewidywań lekarzy, po zabiegu dziewczyna przejdzie 33 procedury radioterapii.Leczenie jest bardzo drogie, a Anna potrzebuje naszej pomocy - musi zebrać 93 107 UAH. Pomóż młodej matce pokonać tutaj straszną chorobę.

Na koniec zdjęcie Ani przed chorobą

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
50 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Jowita Bujnowska - awatar

Jowita Bujnowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Ruslana Sivak - awatar
Ruslana Sivak
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij