Zbiórka Na leczenie raka - Operacja/Chem - miniaturka zdjęcia

Na leczenie raka - Operacja/Chem

Zbiórka Na leczenie raka - Operacja/Chem - zdjęcie główne

Na leczenie raka - Operacja/Chem

50 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Jowita Bujnowska - awatar

Jowita Bujnowska

Organizator zbiórki

Witam wszystkich serdecznie , bardzo bym chciała abyście razem ze mną pomogli mojej koleżance z Ukrainy , dziewczyna bardzo kochana sympatyczna oraz bije od niej niesamowita energia , niestety jest chora na raka piersi i brakuje pieniędzy na leczenie oraz na operację . Na Ukrainie cięzko przeprowadzić taką zbiórkę , ponieważ tam mało ludzi pomaga i ma pieniądze na takie rzeczy , więc bardzo chciałam abyście jej pomogli wraz ze mną przekazali 1% bądz ile możecie na lepsze życie dla ANI . Pod spodem Ania opowiada o swojej histori ...

Za wszystkie pieniądze i pomoc bardzo dziękuję w jej imieniu oraz w swoim , będę Wam bardzo wdzięczna .

Anna  mówi o swojej własnej historii:"Więc okazało się, że jestem jedynym dzieckiem w rodzinie. Które ukończyło studia na Uniwersytecie Pedagogicznym ze stopniem w języku angielskim. Kocham dzieci bardzo i przez cztery lata uczyłam angielskiego w wiejskiej szkole. W 2014 roku urodziłem córkę Maszkę teraz wychowuję ją samą. Rozwiedliśmy się z mężem rok temu, teraz w naszym życiu nie bierze udziału, nawet w tak trudnym momencie.W wolnym czasie uwielbiam haftować koraliki, w mojej kolekcji już jest około 30 prac. A także bardzo lubię rośliny domowe, które już zgromadziłam ponad 100 sztuk.Choroby onkologiczne, niestety, to nie nowości w naszej rodzinie. W wieku 38 lat moja ciotka zmarła na raka piersi, w moim niepełnym 40, ta sama diagnoza - moja babcia. Ojciec ojca i jego kuzyn zmarli na raka przełyku. Wobec takich genetycznych predyspozycji zawsze byliśmy strzeżeni. Regularnie zdawałam egzamin lekarski co trzy miesiące. Ale kłopoty nadal mnie trapiły. W marcu tego roku, po samodzielnym zbadaniu, znalazłem pieczęć w prawej piersi. Natychmiast zwróciłam się do lekarza. A ten dzień (w dzień urodzin mojej córki) przyniósł nam straszną diagnozę - raka piersi w 2 etapach. Od 5 kwietnia rozpoczęliśmy leczenie. Do chwili obecnej odbyło się siedem kursów chemioterapii. Przed nami kolejna chemia, działanie i przebieg radioterapii.We Wszystkim wspiera mnie moja rodzina, przyjaciele, koledzy i wszyscy inni obojętni ludzie. Moja córka mówi swoim lalkom, że ma chore mamę, ciotka zrobi z niej kolkę, a ona odzyska zdrowie ... "10 sierpnia Anna będzie musiała przejść ósmą chemioterapię, a 7 września zaplanowano już operację. Według wstępnych przewidywań lekarzy, po zabiegu dziewczyna przejdzie 33 procedury radioterapii.Leczenie jest bardzo drogie, a Anna potrzebuje naszej pomocy - musi zebrać 93 107 UAH. Pomóż młodej matce pokonać tutaj straszną chorobę.

Na koniec zdjęcie Ani przed chorobą

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
50 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Jowita Bujnowska - awatar

Jowita Bujnowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Ruslana Sivak - awatar
Ruslana Sivak
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij