Zbiórka Odbudujmy dom po pożarze!!!!! - miniaturka zdjęcia

Odbudujmy dom po pożarze!!!!! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Odbudujmy dom po pożarze!!!!! - zdjęcie główne

Odbudujmy dom po pożarze!!!!!

4 232 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Lech - awatar

Magda Lech

Organizator zbiórki

W sobotę 30.03.2019 wybuchł pożar w domu moich dziadków, w którym mieszkam wraz z dwójką rodzeństwa. Moja babcia i dziadek są już na emeryturze,cały dobytek i dach nad głową zabrał ogień po wybuchu gazu...  w kilka chwil straciliśmy wszystko na co dziadkowie pracowali całe życie.. zostaliśmy bez niczego... 

Dziadek był nauczony trzymania pieniędzy w domu, więc wraz z odzieżą, kosmetykami, dokumentami, meblami, sprzętem elektornicznym i całym dobytkiem z dymem poszły oszczędności ... 

Ogień zniszczył prawie wszystko, to co zostało zniszczyła woda.

Dom wymaga gruntownego remontu oraz zakupu nowego wyposażenia. Prosimy wszystkich o pomoc  w obudowie rodzinnego domu i powrotu do normalnego życia. 

Dziękujemy  za każdy grosz, dla nas to oznacza nowe życie!!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
4 232 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magda Lech - awatar

Magda Lech

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 80

Marcin - awatar
Marcin
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina Przybulska - awatar
Paulina Przybulska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Artur Wiśniewski - awatar
Artur Wiśniewski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gosia i Julka - awatar
Gosia i Julka
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij