Zbiórka Nagranie Albumu Muzycznego - zdjęcie główne

Nagranie Albumu Muzycznego

201 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Artur Setlak - awatar

Artur Setlak

Organizator zbiórki

  Od dziecka interesowała mnie muzyka. Wspierała mnie w trudnych chwilach, pomagała mi cieszyć się życiem, poznawać świat - oswajać się z jego niedoskonałością. Moja pasja nie minęła. Trwa do dziś, niezmienna, niewrażliwa na dotyk czasu. Nigdy nie wyobrażałem i nadal nie wyobrażam sobie żyć z dala od niej… 

Nie wszystko jednak w moim życiu potoczyło się tak jakbym tego pragnął. Obecnie – można by powiedzieć – utkwiłem w miejscu. Studiuję na uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie… biologię, kierunek, który jakoś nie specjalnie mnie interesuje, a co gorsze nie wróży mi ciekawej przyszłości (w każdym bądź razie "ciekawej" z mojego punktu widzenia). Proszę nie pytajcie o powód, dla którego podjąłem owe studia. To była po prostu zła decyzja, a ja po prostu dowiedziałem się o tym wówczas, gdy nie wypadało już zmieniać zdania.

Jak się zapewne domyślacie w roku akademickim mam niewiele czasu na pracę w studiu muzycznym, dlatego też każdą wolną chwilę, która pozostaje mi do dyspozycji staram się wykorzystać najlepiej jak tylko potrafię.

Mimo że ostatnio nie mam możliwości nagrywać, jestem stale aktywny twórczo. Wytrwale i nieustannie komponuję coraz to nowsze piosenki, do których później piszę teksty. To jest w zasadzie mój świat – cale moje życie! Utworów, które znalazły się na pierwszej płycie nie potraktowałem bardzo poważenie – była to raczej próba oswojenia się z pracą w studiu – toteż nie próbowałem pukać do drzwi żadnego wydawnictwa muzycznego. Płyta została jednak wypalona, oprawiona i sprzedana w niewielkim nakładzie w obrębie bardzo wąskiego grona znajomych. Teraz jednak czas pędzi nieubłaganie, a ja z dnia na dzień coraz bardziej nie wyobrażam sobie mojej najbliższej przyszłości bez muzyki. Co gorsza budżet jakim na dzień dzisiejszy dysponuję jest w stanie co najwyżej pokryć koszty związane z moim zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Nad swoją drugą płytą pracuję już od przeszło 3 lat. Materiału jest już całkiem sporo, wciąż jednak pozostaje wiele do zrobienia. Podstawowym i moim zdaniem najistotniejszym ograniczeniami są instrumenty (zwłaszcza gitary, z którymi zawsze mam największy problem, bo nigdy nie chcą stroić tak jak powinny, w wyniku czego moja muzyka sporo traci na jakości, a ponadto proces jej tworzenia znacznie się wydłuża). Z uwagi na fakt, iż jestem solistą nie mogę liczyć na wsparcie kolegów, z którymi tworzyłbym tak zwany zespół. Sam komponuję, sam piszę, sam wykonuję i sam podejmuje decyzję… Ma to oczywiście swoje plusy. Mogę być w pełni niezależny i autentyczny, jednak trud przebrnięcia wraz ze swoją twórczością przez gęstą puszczę komercji i sławy jest i będzie ogromny i niestety nieunikniony. Świadomość tego nie spędza mi snu z powiek, lecz mimo wszystko nie zamierzam się zniechęcać. 

Jednak póki co, najbardziej zależy mi na ukończeniu i wypaleniu na płycie CD mojego albumu. Potrzebuję także środków umożliwiających mi spopularyzowanie moich utworów. Do osiągnięcia tego celu niezbędne będą oczywiście dobrze wykonane teledyski.

* Jeśli jest ktoś zaciekawiony stylem mojej muzyki to zwiastun pierwszej mojej – co prawda nie do końca wydanej – płyty jest dostępny na moim facebooku:

https://www.facebook.com/artur.setlak.7 


* Jeśli ktoś ma do mnie jakieś pytania, maile proszę pisać na adres podany poniżej:    

[email protected]


Bardzo proszę o jakiekolwiek wsparcie ;)  

Nagranie tego albumu jest moim największym marzeniem… Dążenie do jego spełnienia zabrało i z pewnością zabierze jeszcze sporo czasu, lecz jestem przekonany, że nie będę żałował ani jednej chwili. W dodatku nie wiem czy marzenie to kiedykolwiek się spełni, lecz mimo to nie mam zamiaru przestać w nie wierzyć...

...i proszę Was, abyście i wy spróbowali... chociażby przez krótką chwilkę... uwierzyć we mnie...

Wszystkich chętnych zapraszam do wzięcia udziału w mojej zbiórce! To dzięki Wam będzie mogła powstać ta płyta, o czym nie zapomnę w podziękowaniach... ;)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
201 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Artur Setlak - awatar

Artur Setlak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij