Zbiórka Nagranie Albumu Muzycznego - zdjęcie główne

Nagranie Albumu Muzycznego

201 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Artur Setlak - awatar

Artur Setlak

Organizator zbiórki

  Od dziecka interesowała mnie muzyka. Wspierała mnie w trudnych chwilach, pomagała mi cieszyć się życiem, poznawać świat - oswajać się z jego niedoskonałością. Moja pasja nie minęła. Trwa do dziś, niezmienna, niewrażliwa na dotyk czasu. Nigdy nie wyobrażałem i nadal nie wyobrażam sobie żyć z dala od niej… 

Nie wszystko jednak w moim życiu potoczyło się tak jakbym tego pragnął. Obecnie – można by powiedzieć – utkwiłem w miejscu. Studiuję na uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie… biologię, kierunek, który jakoś nie specjalnie mnie interesuje, a co gorsze nie wróży mi ciekawej przyszłości (w każdym bądź razie "ciekawej" z mojego punktu widzenia). Proszę nie pytajcie o powód, dla którego podjąłem owe studia. To była po prostu zła decyzja, a ja po prostu dowiedziałem się o tym wówczas, gdy nie wypadało już zmieniać zdania.

Jak się zapewne domyślacie w roku akademickim mam niewiele czasu na pracę w studiu muzycznym, dlatego też każdą wolną chwilę, która pozostaje mi do dyspozycji staram się wykorzystać najlepiej jak tylko potrafię.

Mimo że ostatnio nie mam możliwości nagrywać, jestem stale aktywny twórczo. Wytrwale i nieustannie komponuję coraz to nowsze piosenki, do których później piszę teksty. To jest w zasadzie mój świat – cale moje życie! Utworów, które znalazły się na pierwszej płycie nie potraktowałem bardzo poważenie – była to raczej próba oswojenia się z pracą w studiu – toteż nie próbowałem pukać do drzwi żadnego wydawnictwa muzycznego. Płyta została jednak wypalona, oprawiona i sprzedana w niewielkim nakładzie w obrębie bardzo wąskiego grona znajomych. Teraz jednak czas pędzi nieubłaganie, a ja z dnia na dzień coraz bardziej nie wyobrażam sobie mojej najbliższej przyszłości bez muzyki. Co gorsza budżet jakim na dzień dzisiejszy dysponuję jest w stanie co najwyżej pokryć koszty związane z moim zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Nad swoją drugą płytą pracuję już od przeszło 3 lat. Materiału jest już całkiem sporo, wciąż jednak pozostaje wiele do zrobienia. Podstawowym i moim zdaniem najistotniejszym ograniczeniami są instrumenty (zwłaszcza gitary, z którymi zawsze mam największy problem, bo nigdy nie chcą stroić tak jak powinny, w wyniku czego moja muzyka sporo traci na jakości, a ponadto proces jej tworzenia znacznie się wydłuża). Z uwagi na fakt, iż jestem solistą nie mogę liczyć na wsparcie kolegów, z którymi tworzyłbym tak zwany zespół. Sam komponuję, sam piszę, sam wykonuję i sam podejmuje decyzję… Ma to oczywiście swoje plusy. Mogę być w pełni niezależny i autentyczny, jednak trud przebrnięcia wraz ze swoją twórczością przez gęstą puszczę komercji i sławy jest i będzie ogromny i niestety nieunikniony. Świadomość tego nie spędza mi snu z powiek, lecz mimo wszystko nie zamierzam się zniechęcać. 

Jednak póki co, najbardziej zależy mi na ukończeniu i wypaleniu na płycie CD mojego albumu. Potrzebuję także środków umożliwiających mi spopularyzowanie moich utworów. Do osiągnięcia tego celu niezbędne będą oczywiście dobrze wykonane teledyski.

* Jeśli jest ktoś zaciekawiony stylem mojej muzyki to zwiastun pierwszej mojej – co prawda nie do końca wydanej – płyty jest dostępny na moim facebooku:

https://www.facebook.com/artur.setlak.7 


* Jeśli ktoś ma do mnie jakieś pytania, maile proszę pisać na adres podany poniżej:    

[email protected]


Bardzo proszę o jakiekolwiek wsparcie ;)  

Nagranie tego albumu jest moim największym marzeniem… Dążenie do jego spełnienia zabrało i z pewnością zabierze jeszcze sporo czasu, lecz jestem przekonany, że nie będę żałował ani jednej chwili. W dodatku nie wiem czy marzenie to kiedykolwiek się spełni, lecz mimo to nie mam zamiaru przestać w nie wierzyć...

...i proszę Was, abyście i wy spróbowali... chociażby przez krótką chwilkę... uwierzyć we mnie...

Wszystkich chętnych zapraszam do wzięcia udziału w mojej zbiórce! To dzięki Wam będzie mogła powstać ta płyta, o czym nie zapomnę w podziękowaniach... ;)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
201 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Artur Setlak - awatar

Artur Setlak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij