Zbiórka Prośba o pomoc dla 9 kotów - zdjęcie główne

Prośba o pomoc dla 9 kotów

351 zł  z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Marczak - awatar

Agnieszka Marczak

Organizator zbiórki

Mam na imię Agnieszka i chciałabym prosić Was o pomoc. Opiszę historię, która sprawia, że potrzebuję Waszego wsparcia. Wierzę, że znajdą się ludzie dobrej woli i cała historia dobrze się zakończy. Wszystko zaczęło się 4 m-ce temu , gdy znalazłam strasznie schorowaną kotkę. Miała mega koci katar, z  zaawansowanym świerzbowcem w uszach, była pogryziona i wychudzona, jej stan był bardzo ciężki. Kotka trafiła do tymczasowego domu u p. Łucji w Łodzi.

Wiosna (tak ją nazwałyśmy) przeszła bardzo długie leczenie, ciągle podawane były jej antybiotyki, przechodziła mnóstwo badań, korzystała z kroplówki. Wszystko to udało się sfinansować dzięki pomocy łódzkiej fundacji Kotylion. Co prawda jej stan się poprawił, ale nie na długo.  Ciągle szukałyśmy co jej może dolegać, co sprawia, że jest tak ospała, mało je, ma zatkany nos i duże problemy z oddychaniem?

Lecząc Wiosnę, zrobiłyśmy jej jeszcze tzw. badanie PCR z krwi i niestety wynik wyszedł pozytywny. Kotka ma białaczkę, nie jest to dla niej wyrok śmierci, ale w tym domu gdzie przebywa, razem z nią jest 9 innych kotów. Jest to straszna wiadomość, bo nie wiemy czy się nie zaraziły od niej białaczką. Sytuacja jest naprawdę dramatyczna, nie stać nas badania kotów i dalsze leczenie Wiosny, a w obecnej sytuacji jedynym wyjściem jest zrobienie wszystkim 9 kotom badań PCR, tak aby mieć pewność czy są zdrowe. Trzeba też jak najszybciej zaszczepić je przeciwko białaczce.

Wszystko to sprawia, że same nie jesteśmy w stanie sfinansować wymaganych badań i szczepień. W tej chwili potrzebujemy ok. 2200 zł (badanie PCR dla jednego kota kosztuje ok. 150-180 zł, a szczepienie 50 zł)  Stąd wielka prośba o pomoc w uzbieraniu potrzebnej kwoty. Wierzę, że mogę liczyć na Wasze wsparcie, znaczenie ma dosłownie każda złotówka. Proszę, pomóżcie. Nie mogę zostawić z tym wszystkim starszej p. Łucji, która przy niewielkiej emeryturze i tak znaczną jej część przeznacza na opiekę nad kotami. Czuję sie trochę winna całej tej sytuacji , gdyż sprowadziłam tam Wiosnę, jednak z drugiej  strony musiałam ją ratować, nie mogłam zostawić jej schorowanej na pastwę losu. Mam wielką nadzieję, że znajdą się wśród Was ludzie, którzy pomogą nam i zwierzakom w naprawdę trudnej sytuacji. Wszystkim Wam bardzo serdecznie dziękuję za pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
351 zł  z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Marczak - awatar

Agnieszka Marczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ania - awatar
Ania
10
igor - awatar
igor
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Pan M - awatar
Pan M
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij