Zbiórka Ratujemy życie póki jeszcze trwa - miniaturka zdjęcia

Ratujemy życie póki jeszcze trwa Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ratujemy życie póki jeszcze trwa - zdjęcie główne

Ratujemy życie póki jeszcze trwa

9 420 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 102 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Julianna Grzegory - awatar

Julianna Grzegory

Organizator zbiórki

Jestem żoną cudownego człowieka, który ma nowotwór jelita grubego. Medycyna nie daje już mu szans

Długo się zastanawiałam nad tym czy prosić kogoś o pomoc, bo łatwiej jest dawać niż brać. Niestety walka o życie mojego męża jest najważniejsza, dlatego postanowiłam zwrócić się do Was - ludzi o wielkich sercach. Sławek z chorobą nowotworową walczy juz prawie 4 lata. Przeszedł już 2 operacje, usunięto mu część jelita grubego i cienkiego i cały odbyt. Ma wyłoniona stomię.

Nasza walka o życie męża i kochanego dziadka. Po tym jak mąż zrezygnował z dalszej chemii, która wniosła tylko większy​​​ ból i wyniszczenie, postanowiłam sama go ratować. Znalazłam dobrego naturopatę, który leczy mojego męża zastrzykami z jemioły i lekami homeopatycznymi. Mąż wymaga oprócz leków dużo suplementów i witamin. Dbam o zdrową dietę, gdyż złe jedzenie powoduje silne bóle. W walce o życie bardzo wspiera nas nasza 5-letnia wnuczka Liliana, którą wychowujemy. Gdy zabrakło nam pieniędzy na zioła i witaminy to Lila zbiera ze mną zioła i robi swoje cudowne leki. Wierzy w to, że jej cudowne mikstury i modlitwy uleczą dziadka.

Mój mąż to szlachetny człowiek, zasługuje na pomoc. Ponad 30 lat temu pomógł mi wyjść z dna. Wychował 3 moich dzieci i 2 wspólnych. Wychowuje ze mną naszą wnuczkę, która 2 lata temu przeszła poważną operacje serca. Dlatego bardzo Was proszę o nawet maleńkie wpłaty. Chore serduszko naszej wnuczki tak wiele może zrobić, aby ratować dziadka to Wy ludzie wielkich serc możecie zrobić jeszcze więcej. Dzięki Waszej pomocy będziemy mogły dalej leczyć mojego męża i dziadka dla Liliany.

Zdjęcie opisu zbiórki Ratujemy życie póki jeszcze trwa

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Julianna Grzegory - awatar

  wdzięcznośc

  25.07.2016
  25.07.2016

  Bardzo dziękuję Wam za okazaną pomoc .Dzięki Waszemu wsparciu mogłam kupić mężowi część brakujących leków i witamin bez ,których stan męża się pogarszał. Wierzę ,że teraz już będzie tylko lepiej bo jak są wokół nas ludzie tak dobrzy jak Wy to nie może być inaczej .Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni za okazane wsparcie duchowe i materialne.

Komentarze


 • Kamila i Jarek - awatar

  Kamila i Jarek

  30.01.2017
  30.01.2017

  Życzymy dużo zdrowia.

 • ax= - awatar

  ax=

  25.08.2016
  25.08.2016

  Wszystko jest dobre, i wszystko do Nas powraca. Nie bójmy się pomagać. Pomoc to najpiękniejsza forma inwestycji.

  • Julianna Grzegory - awatar

   Julianna Grzegory - Organizator zbiórki

   28.08.2016
   28.08.2016

   Bardzo dziękujemy bo dzięki Waszej pomocy ,moj mąż może kupić sobie coś co pozwala mu jeszcze żyć.Waszą pomoc nie można zmierzyć, zważyć ona ma ogromną moc i nie jestem w stanie opisać tego jak bardzo jestem Wam wdzięczna za wszystko co od Was dostał mój mąż .Niech ta moc wróci do tych osób z wielkim sercem takim jak Wasze.Dziekuję

 • AP - awatar

  AP

  23.08.2016
  23.08.2016

  Trzymam kciuki za was!!!

  • Julianna Grzegory - awatar

   Julianna Grzegory - Organizator zbiórki

   23.08.2016
   23.08.2016

   Dziekujemy bardzo jestesmy ogromnie wdzieczni.

 • Marzena - awatar

  Marzena

  11.08.2016
  11.08.2016

  Pomagamy bo warto Nigdy nie wiadomo kiedy my bedziemy potrzebowac pomoct

  • Julianna Grzegory - awatar

   Julianna Grzegory - Organizator zbiórki

   11.08.2016
   11.08.2016

   Dziękujemy słuszna uwaga należy tylko dodać ,że dobro dane wraca do nas ze zwiększoną silą .A więc dzielmy się dobrocią pomagajmy innym ,a kiedyś ktoś wspomoże nas.

 • AP - awatar

  AP

  10.08.2016
  10.08.2016

  Oby jak najdłużej!!!!

  • Julianna Grzegory - awatar

   Julianna Grzegory - Organizator zbiórki

   11.08.2016
   11.08.2016

   Dzięki oby się sprawdziło.

9 420 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 102 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Julianna Grzegory - awatar

Julianna Grzegory

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 102

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kamila i Jarek - awatar
Kamila i Jarek
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Paulina - awatar
Paulina
80
Grażyna - awatar
Grażyna
100
Tadeusz - awatar
Tadeusz
20
Tomasz - awatar
Tomasz
50
ax= - awatar
ax=
500
Witold - awatar
Witold
500
Agdfh - awatar
Agdfh
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij