Zbiórka Nowy akordeon dla Seweryna Gajda - miniaturka zdjęcia

Nowy akordeon dla Seweryna Gajda Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Nowy akordeon dla Seweryna Gajda - zdjęcie główne

Nowy akordeon dla Seweryna Gajda

1 110 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Gosia Gajda - awatar

Gosia Gajda

Organizator zbiórki

Seweryn Gajda, 

Zbieram pieniążki na wymarzony akordeon dla mojego, kochanego brata . Seweryn jest utalentowanym i wiele razy nagradzanym muzykiem w zakresie akordeonistyki. W swoim dorobku ma wiele prestiżowych nagród polskich, jaki i europejskich, a najważniejszą z nich jest uznanie Seweryna 2013, jako INTERNETOWEGO MISTRZA ŚWIATA W GRZE NA AKORDEONIE . Niestety Seweryn nadal nie posiada własnego instrumentu, na którym mógłby rozwijać swoją muzyczną pasję. W ty momencie akordeon na którym Seweryn koncertuje jest wypożyczany ze szkoły muzycznej, niestety w czerwcu nie ma możliwości przedłużenia wypożyczenia. 

Cena tych instrumentów przekracza nasze możliwości finansowe, dlatego zwracamy się z prośbą do Państwa, jeśli macie chęć pomóc Sewerynowi, będziemy niezmiernie wdzięczni.

 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Magdalena Tutka - awatar

  Magdalena Tutka

  27.03.2021
  27.03.2021

  Dziś po raz pierwszy wysłuchałam muzyki Seweryna solo oraz we wspaniałym duecie z Tobą, Gosią i... niezwykle się wzruszyłam. Tak się cieszę, że jesteście! Seweryn, Ty musisz dalej grać i leczyć ludzkie dusze! Gosiu, to bardzo szlachetne, że tak wspierasz Brata. Razem tworzycie jeszcze więcej magii! Nie poddawajcie się! Suma MUSI się uzbierać. Powodzenia! :)

 • Emilia Siwiec. Z całego serca wspieram mistrza. - awatar

  Emilia Siwiec. Z całego serca wspieram mistrza.

  19.03.2021
  19.03.2021

  Wielką strata byłoby, gdyby Seweryn nie mógł grać. Wasza muzyka trafia prosto do serca.

 • JJFG - awatar

  JJFG

  22.01.2021
  22.01.2021

  Powodzenia. Pięknie gracie.

 • Lech i Barbara Kozłowscy - awatar

  Lech i Barbara Kozłowscy

  17.10.2020
  17.10.2020

  Dziękujemy Bogu i Wam, że jesteście. LB

1 110 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Gosia Gajda - awatar

Gosia Gajda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Elżbieta Truchel - awatar
Elżbieta Truchel
50
Magdalena Tutka - awatar
Magdalena Tutka
500
Emilia Siwiec. Z całego serca wspieram mistrza. - awatar
Emilia Siwiec. Z całego serca wspieram mistrza.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
JJFG - awatar
JJFG
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Janusz Wydra - awatar
Janusz Wydra
100
Lech i Barbara Kozłowscy - awatar
Lech i Barbara Kozłowscy
100
Jolanta Wójtowicz - awatar
Jolanta Wójtowicz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij