Zbiórka Jeże i dzikie zwierzęta pomożcie - miniaturka zdjęcia

Jeże i dzikie zwierzęta pomożcie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Jeże i dzikie zwierzęta pomożcie - zdjęcie główne

Jeże i dzikie zwierzęta pomożcie

40 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Gołosz - awatar

Małgorzata Gołosz

Organizator zbiórki

Działamy prężnie we współpracy z Fundacją Dzika Nadzieja. Potrzeby fundacji rosną koszty leczenia są coraz większe! Fakt ze fundacja dopiero zaczyna działalność nie pomaga bo owszem ludzie zadowoleni ze jesteśmy ze działamy ale odzwierciedlenia w pomocy finansowej brak! Prawda jest taka że nasze chęci i charytatywność nie wystarczą! O karmie dla ptaków za 420 zł pisałam a teraz czas na mięsożerców! Dzisiaj zaadoptowaliśmy 4 szt jeży na szczęście w dość dobrej formie tylko jeden z nich nie przetrwał transportu był najsłabszy! Natomiast dwie pustułki z połamanymi skrzydłami to dwa skrzydełka dziennie plus probiotyki w wodzie do picia! A zwierzątek przybywa jeden odchodzą inne odlatują ale dla wszystkich staramy się zapewnić leczenie i odchów. Proszę o pomoc bo jesień się zbliża i wiele zwierząt już nie zdarzy odkręcicie i zostaną u nas na zimę a grosz do grosza wydatków i niestety uzbiera się całkiem spora sumka.  Z całego serca dziękujemy! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
40 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Gołosz - awatar

Małgorzata Gołosz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Kamila Kubicz - awatar
Kamila Kubicz
20
Małgorzata Gołosz - awatar
Małgorzata Gołosz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij