Zbiórka Koniec mordowni psów - zdjęcie główne

Koniec mordowni psów

822 189 zł  z 5 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 24 910 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Owiane złą sławą Wojtyszki kojarzą się wszystkim z największą w Europie mordownią psów. Nadszedł moment, w którym możemy zamienić miejsce kaźni i zwierzęcych dramatów w prawdziwy zwierzęcy raj. Mamy szansę na ocalenie setek zwierzęcych istnień. Mamy szansę przejąć schronisko w Wojtyszkach i stworzyć tam drugi zwierzęcy raj, podobnie jak w Pietrzykowie. Sami jednak nie będziemy w stanie zrobić niczego… Bez Waszej pomocy, nie uda się. Koszty przejęcia, utrzymania i modernizacji największego w Europie schroniska to 5 milionów złotych. Na tyle została wyceniona szansa na ratunek dla setek zwierząt. Zróbmy razem coś dobrego i dajmy zwierzakom szansę na ocalenie!


Organizacje z całej Polski od lat starają się zamknąć najsłynniejszą mordownie psów. Przez brak miejsc dla setek zdziczałych, zaniedbanych i cierpiących zwierząt, nie udało się dotąd odebrać wszystkich istot z tego miejsca. Stąd inicjatywa przejęcia mordowni, zaopiekowania się psami i stworzenia w największym miejscu kaźni warunków, w których czworonogi nie będą zagrożone! Na przestrzeni następnych dni dojdzie do odbioru części psów, ale co z pozostałymi? 


Od dziś staliśmy się dzierżawcami mordowni! Od dziś jesteśmy odpowiedzialni za wszystkie psy przebywające w tym miejscu! Od dziś wzięliśmy na siebie obowiązek utrzymania wszystkich zwierząt, których dotąd nie udało się uratować. Od dziś wprowadzamy tu naszych ludzi, którzy zaczną zajmować się tym miejscem z potrzeby serca! 


Błagamy każdego z Was o pomoc finansową i rzeczową! Utrzymanie tak wielkiego obiektu, z tak ogromną liczbą zaniedbanych psów, to ogromne wyzwanie! Bez Was sobie nie poradzimy, a mordownia dalej będzie istniała…


Pamiętaj, by przekazać 1,5% swojego podatku PIT na rzecz DIOZ - wystarczy, że w deklaracji podatkowej wpiszesz nasz numer KRS 0000645982

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • WERONIKA - awatar

  WERONIKA

  01.06.2023
  01.06.2023

  Jestem z wami całym sercem 🥰

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.05.2023
  24.05.2023

  Pomagajmy

 • Olga - awatar

  Olga

  22.05.2023
  22.05.2023

  Pomagajmy!

 • Medyy - awatar

  Medyy

  18.05.2023
  18.05.2023

  K.L Czekamy

 • Pozdro z GTA - awatar

  Pozdro z GTA

  18.05.2023
  18.05.2023

  Czekam na resztę osób K.L. F.S

822 189 zł  z 5 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 24 910 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 24 910

wodasokol - awatar
wodasokol
100
Dąbrowski - awatar
Dąbrowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ola O - awatar
Ola O
50
Agni - awatar
Agni
100
Julia Skalska - awatar
Julia Skalska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij