Zbiórka Koniec mordowni psów - zdjęcie główne

Koniec mordowni psów

777 766 zł  z 5 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 23 750 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Owiane złą sławą Wojtyszki kojarzą się wszystkim z największą w Europie mordownią psów. Nadszedł moment, w którym możemy zamienić miejsce kaźni i zwierzęcych dramatów w prawdziwy zwierzęcy raj. Mamy szansę na ocalenie setek zwierzęcych istnień. Mamy szansę przejąć schronisko w Wojtyszkach i stworzyć tam drugi zwierzęcy raj, podobnie jak w Pietrzykowie. Sami jednak nie będziemy w stanie zrobić niczego… Bez Waszej pomocy, nie uda się. Koszty przejęcia, utrzymania i modernizacji największego w Europie schroniska to 5 milionów złotych. Na tyle została wyceniona szansa na ratunek dla setek zwierząt. Zróbmy razem coś dobrego i dajmy zwierzakom szansę na ocalenie!


Organizacje z całej Polski od lat starają się zamknąć najsłynniejszą mordownie psów. Przez brak miejsc dla setek zdziczałych, zaniedbanych i cierpiących zwierząt, nie udało się dotąd odebrać wszystkich istot z tego miejsca. Stąd inicjatywa przejęcia mordowni, zaopiekowania się psami i stworzenia w największym miejscu kaźni warunków, w których czworonogi nie będą zagrożone! Na przestrzeni następnych dni dojdzie do odbioru części psów, ale co z pozostałymi? 


Od dziś staliśmy się dzierżawcami mordowni! Od dziś jesteśmy odpowiedzialni za wszystkie psy przebywające w tym miejscu! Od dziś wzięliśmy na siebie obowiązek utrzymania wszystkich zwierząt, których dotąd nie udało się uratować. Od dziś wprowadzamy tu naszych ludzi, którzy zaczną zajmować się tym miejscem z potrzeby serca! 


Błagamy każdego z Was o pomoc finansową i rzeczową! Utrzymanie tak wielkiego obiektu, z tak ogromną liczbą zaniedbanych psów, to ogromne wyzwanie! Bez Was sobie nie poradzimy, a mordownia dalej będzie istniała…


Pamiętaj, by przekazać 1,5% swojego podatku PIT na rzecz DIOZ - wystarczy, że w deklaracji podatkowej wpiszesz nasz numer KRS 0000645982

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • ZS Nr 3 im. Kombatantów RP w Dzierżoniowie - awatar

  ZS Nr 3 im. Kombatantów RP w Dzierżoniowie

  26.03.2023
  26.03.2023

  Zbiórka szkolna z Zespołu Szkół Nr 3 im. Kombatantów RP w Dzierżoniowie.

 • Aleksandra - awatar

  Aleksandra

  25.03.2023
  25.03.2023

  Uda się <33

 • Naliaross - awatar

  Naliaross

  23.03.2023
  23.03.2023

  Brawo Dioz ✊🏻

 • Zuza - awatar

  Zuza

  23.03.2023
  23.03.2023

  Trzymajcie się pieski ❤️

 • Diana Kuczma - awatar

  Diana Kuczma

  23.03.2023
  23.03.2023

  Wszystkiego dobrego Pieski!

777 766 zł  z 5 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 23 750 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Wpłaty: 23 750

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adrianna - awatar
Adrianna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Misiek - awatar
Misiek
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
13
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij