owner

Ela Grabowska

Organizator zbiórki

Zbiórka

Photo

Życie z nowotworem mózgu wspaniałego mężczyzny.

Gdyby los próbowałby odebrać Wam to co najcenniejsze - życie, co bylibyście w stanie zrobić? Co bylibyście skłonni poświęcić by zrobić mu na przekór? Czy jakikolwiek człowiek zasługuje na to by choroba odbierała mu to, co dostajemy w darze i po co istniejemy?

Życie jest piękne, owszem. Ale zdarza się tak jak u nas, że życie zaczyna przeradzać się w walkę i czekanie na weryfikację, czy walka zostanie doceniona czy też nie. Jednak należy pamiętać - dopóki walczymy, jesteśmy zwycięzcami! Dlatego wierzę, że z Waszą pomocą Artur wygra w końcu walkę z nowotworem mózgu raz na zawsze. Wierzę, że dostanie po 6 latach szansę na normalne życie. Życie bez strachu o wyniki badań, życie w którym nie musi się bać planować i marzyć, bo będzie wiedział że zdąży, że może, że chce mu się żyć!

Tak niewiele może zmienić każdy z Was, wystarczy że udostępni zbiórkę, pomoże ile mu pozwala na to sytuacja, wpłaci nawet symboliczne 5 złotych. Dla nas aktualnie każdy grosz jaki wpływa, to spokojniejsza noc i możliwość działania.

U nas jest to ostatnia szansa, lekarze mówią że nie ma sensu. Ale jak można powiedzieć że ludzkie życie nie ma sensu i zostawić go samego? Absurd.

To nasz umysł kieruje życiem i ciałem - determinacja, wola życia i dobre nastawienie to większa połowa sukcesu. Druga połowa to odpowiednie metody i lek. Ale tego niestety sami nie osiągniemy, koszta są ogromne. Koszt miesięczny to około 20 tys. złotych. Nierealne, ale nie poddajemy się!
Życie najcenniejsze, mój ukochany jest dla mnie moim światem i wyobraźcie sobie - co Wy byście potrafili zrobić dla kogoś kto jest Waszym światem?

Dlatego : PROSZĘ O POMOC <3

Historia Artura

Artur - naprawdę złoty człowiek. Zawsze skory do pomocy, zabawny, otwarty, szczery,ciepły. Ja jako jego kobieta mogę nawet rzec - ideał.

Przyjaciele też walczą razem ze mną o jego życie, staramy się jak możemy.

Pasją jego życia jest motoryzacja i pływanie. Wieloletni zawodnik waterpolo poznańskiej drużyny.

32 lata,od 6 lat życie od rezonansu do rezonansu. 3 operacje, radioterapia protonowa - co się działo?

Historia jak zapewne wiele - młody chłopak trafia do lekarza z dziwnymi objawami. Słyszy najgorsze słowa - ma pan raka. To nowotwór mózgu, astrocytoma II prawego płata skroniowo - ciemieniowego. Nie ma na co czekać, operacja konieczna - guz ma prawie 6cm.

Pierwsza operacja,regeneracja,czas stabilizacji psychicznej. Nie trwał długo- po niespełna roku znowu nawrót... Druga operacja- znowu stres.

Niecały rok później bydlęcy rak znowu powraca - trzecia operacja dla Artura była już ciężka. Nie przeszedł jej tak łatwo,psychika też zrobiła swoje. 

Po trzecim razie udało załatwić się radioterapię protonową - przyjął życiową dawkę promieniowania.

Gdy po roku wszystko było w porządku - powróciła nadzieja. Artur zaczął powoli wracać do pasji, zbierać się po życiowej kolizji.

Kontrolę co 3 miesiące. Czysto. Radość i wiara,że jest już całkiem zdrowy.

Nowotwór - przebiegły stwór nie dał jednak spokoju. Po niespełna 3 latach - prawie 6 cm guz, który przesunął się po za obszar naświetleń.
Pierwsze emocje Artura? - DAMY RADĘ.

Jednak po kolejnych wizytach u neurochirurgów podejście się zmieniło.

Zaczął obawiać się o swoje życie, były ciężkie momenty z jego psychiką. Lekarze stwierdzili, że nie ma sensu tego ruszać bo stanie się rośliną i straci pamięć. Kazali monitować i czekać. Tylko na co czekać z 6cm guzem w głowie.... Wiadomo.

My czekać nie chcieliśmy,zawzięci po wielu nieprzespanych nocach i wylanych łzach - znaleźliśmy niekonwencjonalną metodę leczenia nowotworów mózgu.Wielu ludzi w ten sposób dało i nadal daje radę. Jest szansa i to ogromna że Artur zostanie z nami na zawsze!

Jednak koszta leku są ogromne.... Ponad 20tys złotych miesięcznie. Dla nas to kosmos. Jednak wierzymy w ludzi - wierzymy że nam pomożecie bo leczenie trwa od 8 miesięcy w górę. ALE WIERZĘ, że znajdą się dobre duszyczki!

PROSZĘ WAS O WSPARCIE!

nasza strona

Jak, co, czemu?

Leczenie to długa droga.nowotwór to nie do końca odkryty syf,który zabija niewinnych ludzi. My chcemy udowodnić na naszym przykładzie, że da radę wyleczyć się z raka - wystarczy tylko odpowiedni lek,podejście i determinacja. Jednak do tego celu potrzebne są dla nas środki finansowe których nie mamy.Sprzedaliśmy już większość swoich rzeczy, zbieramy jak możemy dlatego liczymy na Waszą pomoc!

Leczenie to nie tylko lek,ale i specjalne ekologiczne jedzenie - warzywa,owoce,witaminy,zabiegi. To wszystko doprowadzić może do uratowania życia człowieka. I to nie byle jakiego - Artur to cudowny mężczyzna!

Jak pomóc? Więcej informacji

Jeśli macie dobre serce, chcecie nas wesprzeć, wierzycie w nas i chcecie przyczynić się do udowodnienia ludziom, że nowotworu da się pozbyć- możecie przelać nawet symboliczne 5 złotych na konto:

Poczytać możecie jeszcze o naszej sytuacji na:

www.arturzyjenadzieja.pl

lub odwiedzić stronę na facebooku:

RAK NIECH SPIEPRZA WSPAK

 

BARDZO BŁAGAM WAS O POMOC

KAŻDA POMOCNA DŁOŃ TO RATUNEK <3

WIERZĘ W WAS <3 !!!!!!!!!

Komentarze

 • Patrycja - WALCZ ! Ps. Dzięki Ela za każde słowo:)

  22.10.16
  22.10.16

  SIŁA JEST W WAS:) PODZIWIAM!

 • Anita

  22.10.16
  22.10.16

  Życzę dużo sił do walki z syfem, wszystkiego dobrego!

 • Anonimowy Darczyńca

  20.10.16
  20.10.16

  Mój mąż i ja trzymamy za Ciebie ( za WAS) kciuki. Też był waterpolistą ;-) . To twardziele. Artur były 3 kwarty, teraz jest czwarta. Do boju !!!!!

 • Aleksandra

  12.09.16
  12.09.16

  Dużo sił i powrotu do zdrowia, Artur!

 • Rafał

  11.09.16
  11.09.16

  Trzymam mocno kciuki!!!

owner

Ela Grabowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 330

 • Avatar Magdalena
  60
  Magdalena
 • Avatar ania
  10
  ania
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  150
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  27
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  100
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Knapek
  100
  Knapek
 • Avatar Patrycja - WALCZ ! Ps. Dzięki Ela za każde słowo:)
  30
  Patrycja - WALCZ ! Ps. Dzięki Ela za każde słowo:)
 • Avatar Anita
  30
  Anita
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  300
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Hanna
  50
  Hanna

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Obróc, aby zobaczyć stronę