Zbiórka Nasz Sony VX potrzebuje wsparcia - miniaturka zdjęcia

Nasz Sony VX potrzebuje wsparcia Jak założyć taką zbiórkę?

Nasz Sony VX potrzebuje wsparcia

463 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Juliusz Salach - awatar

Juliusz Salach

Organizator zbiórki

Każdy kto kiedykolwiek oglądał starsze filmy BMX-owe lub deskorolkowe wie jaki klimat mają klipy nagrane kamerami Sony VX :) Zresztą, powyżej znajdziecie próbkę!

Nam w redakcji HashBMX.com również udało się upolować taką kamerę! Jednak chyba wszyscy wiemy jakie są realia branży i taki sprzęt jest mało "rentowny" i nie zarabia na siebie tak, jak urządzenia nagrywające w rozdzielczości HD.

Krótko mówiąc VX to zajawka dla pasjonatów, a nie sprzęt na którym zarobisz.

W zeszłym roku byliśmy na Eurotripie (z którego film możecie obejrzeć wyżej), na jesieni zaczęliśmy nagrywać materiał na pełnometrażowe DVD, wiosną udało się odwiedzić i nagrać zawody Simple Session w Tallinie.
Kamera działa, ale wciąż potrzebuje serwisu oraz doposażenia, aby móc nagrywać kolejne smakowite klipy!

Co jest nam potrzebne?
- Nowa baterie - koszt ok. 70-80zł za sztukę
- Obiektyw typu fisheye (aktualnie korzystamy z pożyczonego) - koszt ok. 1000zł
- Zapasowa kamera służąca do zgrywania kaset (oszczędza głowicę Sony). Koszt 100-200zł [jedna kamera już skończyła swój żywot]
- Kamera nagrywa na kasetach, nie na kartach pamięci które w moment można sformatować. Kasety też kosztują, każda to 8-10zł :) 

Każda złotówka przyda się naszemu VX-owi i zapewni mu długie życie, a Wam okazję do oglądania wielu ciekawych produkcji ;)

Odwiedzajcie www.HashBMX.com aby sprawdzić co robimy! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
463 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Juliusz Salach - awatar

Juliusz Salach

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Sacha grey - awatar
Sacha grey
10
Patryk Miszewski - awatar
Patryk Miszewski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Łukasz Jankowski - awatar
Łukasz Jankowski
20
kuba wiland - awatar
kuba wiland
30
Michał Łaczkowski - awatar
Michał Łaczkowski
20
Kuba Skop - awatar
Kuba Skop
30
Sobek odblokuj mnie na GG, to Alan Cie sprzedał na psach - awatar
Sobek odblokuj mnie na GG, to Alan Cie sprzedał na psach
100
yo # - awatar
yo #
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij