Zbiórka Wszyscy Razem Dla Marka - zdjęcie główne

Wszyscy Razem Dla Marka

2 591 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Kowalski - awatar

Marcin Kowalski

Organizator zbiórki

Nazywam się Marek Kondratowicz.

W 2008r. w wyniku nieszczęśliwego wypadku doznałem urazu kręgosłupa :(

Od tego czasu los przykuł mnie do łóżka. Jestem sparaliżowany od klatki piersiowej w dół, częściowo mam też sparaliżowane ręce.

Wypadek ten odebrał mi młodemu wtedy 33 letniemu, pełnemu energii mężczyźnie swobodę w realizowaniu swych pasji i marzeń.

Wymagam całodobowej opieki, ale niestety osoby które się mną zajmują ze względu na swój wiek mają coraz mniej siły.

Droga do samodzielności prowadzi bowiem przez długotrwałą rehabilitację wspartą specjalistycznym sprzętem. Walczę o powrót do sprawności i samodzielności życiowej niestety to wymaga ode mnie intensywnej, długoterminowej i kosztownej rehabilitacji.

Wesprzeć tę drogę - to dać mi szansę na lepsze jutro.

Zbieram fundusze na rehabilitację i przystosowanie najbliższego otoczenia do pełniejszego i godnego życia pomimo mojej niepełnosprawności.

Mogą Państwo przekazać 1% podatku lub darowiznę.

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc i wsparcie finansowe.dd

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Karolina i Alex - awatar

  Karolina i Alex

  29.11.2018
  29.11.2018

  Kochani, bardzo prosze o wsparcia dla Pana Marka, ktory ulegl bardzo powaznemu urazowi kregoslupa kilka lat temu i od tej pory spedza przewaznie czas w malutenkim pokoiku. Jego sytuacje pogarsza fakt, ze osoby, ktore sie nim opiekuja sa coraz starsze i im tez juz zaczyna brakowac sil, tym bardziej, ze zmagaja sie z wlasnym zdrowiem.

 • M... - awatar

  M...

  28.11.2018
  28.11.2018

  Powodzenia !

2 591 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Kowalski - awatar

Marcin Kowalski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marta - awatar
Marta
20
maaa - awatar
maaa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Przemek Szafrański - awatar
Przemek Szafrański
200
Krist Off - awatar
Krist Off
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij