Zbiórka Szkolenie dla Wolontariuszy - zdjęcie główne

Szkolenie dla Wolontariuszy

160 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Kowalski - awatar

Łukasz Kowalski

Organizator zbiórki

Hej !!!

Jesteśmy grupą Wolontariuszy działającą dla Fundacji Chrześcijańskiej "Barwy Życia" w Warszawie. Od wielu lat mamy relacje, wspólnie działamy i angażujemy się w różnego rodzaju akcje i prace społeczne. Pragniemy również inwestować w siebie, aby rozwijać się, swój potencjał, talenty i zdobywać nowe doświadczenie, aby jeszcze lepiej pomagać innym. Być gotowymi. Być pewnymi tego, co będzie przed nami. 

W tym roku postanowiliśmy, że chcemy zdobyć odpowiednie kwalifikacje, aby w pełni swojej świadomości, praw i obowiązków pojechać jako wychowawcy na obóz młodzieżowy i dziecięcy. Od wielu lat, każdy z nas jeździł na obozy jako uczestnicy. Teraz przyszedł czas, aby staną po stronie kadry, aby wspierać, rozwijać się i działać. Dać młodszemu pokoleniu to co najlepsze, a zarazem dać to, czego często dzieci nie mają w domu - miłość, przyjaźń, akceptacja. 


W dniach 18-19 marca pragniemy wziąć udział w szkoleniu, które pozwoli nam zdobyć niezbędna wiedzą, doświadczenia ale też pewność i determinację do dalszego wzrostu. Jesteśmy gotowi szkolić się na wychowawcę, aby pracować z dziećmi, być z nimi, inspirować młodych do lepszego życia. Kurs odbywa się w Warszawie. Dla naszej grupy 10 osobowej jest to koszt 2000 zł. Cena obejmuje kurs, zaświadczenia nadawane przez MEN oraz obiady oraz niewielkie koszty dojazdu. 

Będziemy bardzo wdzięczni jeśli pomożesz nam zdobyć potrzebne pieniążki na nasz udział w tym kursie. Jesteśmy cały czas gotowi do wzrostu, szukania lepszych rozwiązań i z niecierpliwością czekamy, aż będziemy mogli całe swoje życie poświecić dla niesienia wsparcia, pomocy, wiary, nadziei. Chcemy być pełni życia i pełni barw. Pragniemy aby przykładem ludzi pogodnych i chętnych do współdziałania. Koniecznie nas wesprzyjcie, abyśmy mogli realizować marzenia, swoje i naszych dzieci na obozach. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Łukasz Kowalski - awatar

  Łukasz Kowalski

  07.02.2017
  07.02.2017

  Ale super !!!
  idziemy do przodu :)
  Zbieramy dalej :)
  Klikamy i wpłacamy <3

  Dzięki Wam wszystkim za wpłaty i wszystkie dobre słowa !!!

  Zdjęcie aktualizacji 2 776

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.02.2017
  06.02.2017

  Super akcja!!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.02.2017
  01.02.2017

  Jestem z Wami:-) !!!!

  • Łukasz Kowalski - awatar

   Łukasz Kowalski - Organizator zbiórki

   01.02.2017
   01.02.2017

   Super!!! Dzieki wielkie!!! Wspieramy dalej!!! ❤️💛💚💙💜

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.01.2017
  31.01.2017

  Super akcja!!! Wspieramy Was !!!

  • Łukasz Kowalski - awatar

   Łukasz Kowalski - Organizator zbiórki

   01.02.2017
   01.02.2017

   Dzieki wielkie ❤️💛💚💙💜

160 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Kowalski - awatar

Łukasz Kowalski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Paulina Trzcińska - awatar
Paulina Trzcińska
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Michał Książek - awatar
Michał Książek
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kowalski Łukasz - awatar
Kowalski Łukasz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij