Zbiórka Żył w zamknięciu i odchodach - miniaturka zdjęcia

Żył w zamknięciu i odchodach Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Żył w zamknięciu i odchodach - zdjęcie główne

Żył w zamknięciu i odchodach

243 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 


Dwuletni Roki, mieszaniec w typie labradora, od swoich narodzin żył w zniewoleniu. Najpierw, wraz ze swym rodzeństwem, zamieszkiwał piwnicę. Młoda kobieta wzięła go do siebie po to, aby zamknąć go w chlewie…Z chlewa trafił na łańcuch przy pseudobudzie, a ponieważ się zrywał, w końcu znaleziono rozwiązanie – zamknięto go w jednym z pomieszczeń, w nieużywanej części domu. W międzyczasie młoda kobieta urodziła dziecko, wyprowadziła się, a pies został pod „opieką” starszej pani, która nie wypuszczała go z zamknięcia i nie sprzątała odchodów, mimo kilkakrotnych interwencji. Świeżo upieczona mama wróciła niedawno na łono rodziny, nie przejawiła jednak zainteresowania psem, który żył w dusznej izbie, wśród oparów moczu i gnijących odchodów, bez dostępu do wody.

 Utrzymywane w takich warunkach zwierzę, początkowo nie radziło sobie z nadmiarem niespożytej energii, izolacją, deprywacją potrzeb. Wypuszczany podczas interwencji na zewnątrz pies szalał, taranował wszystko, co miał na swojej drodze, nie szło go opanować. Z czasem zaszły w nim zmiany…Roki jakby się poddał, przestał walczyć, zaczął bardzo szybko się męczyć, już po wykonaniu kilku skoków…Przerwaliśmy koszmar Rokiego, teraz potrzebujemy Waszej pomocy. Szukamy dla niego wspaniałego domu, zbieramy na hotel, kastrację i wizyty weterynaryjne. Posiadamy silne przekonanie, że razem dopiszemy szczęśliwe zakończenie tej historii. 

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.Facebook.com/events/1866259856764179/?ti=cl

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
243 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
MAŁGORZATA Adamczewska Klap - awatar
MAŁGORZATA Adamczewska Klap
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna - awatar
Anna
30
Joanna - awatar
Joanna
20
Jakub Michalski - awatar
Jakub Michalski
30
Barbara - awatar
Barbara
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij