Zbiórka Żył w zamknięciu i odchodach - miniaturka zdjęcia

Żył w zamknięciu i odchodach Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Żył w zamknięciu i odchodach - zdjęcie główne

Żył w zamknięciu i odchodach

243 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 


Dwuletni Roki, mieszaniec w typie labradora, od swoich narodzin żył w zniewoleniu. Najpierw, wraz ze swym rodzeństwem, zamieszkiwał piwnicę. Młoda kobieta wzięła go do siebie po to, aby zamknąć go w chlewie…Z chlewa trafił na łańcuch przy pseudobudzie, a ponieważ się zrywał, w końcu znaleziono rozwiązanie – zamknięto go w jednym z pomieszczeń, w nieużywanej części domu. W międzyczasie młoda kobieta urodziła dziecko, wyprowadziła się, a pies został pod „opieką” starszej pani, która nie wypuszczała go z zamknięcia i nie sprzątała odchodów, mimo kilkakrotnych interwencji. Świeżo upieczona mama wróciła niedawno na łono rodziny, nie przejawiła jednak zainteresowania psem, który żył w dusznej izbie, wśród oparów moczu i gnijących odchodów, bez dostępu do wody.

 Utrzymywane w takich warunkach zwierzę, początkowo nie radziło sobie z nadmiarem niespożytej energii, izolacją, deprywacją potrzeb. Wypuszczany podczas interwencji na zewnątrz pies szalał, taranował wszystko, co miał na swojej drodze, nie szło go opanować. Z czasem zaszły w nim zmiany…Roki jakby się poddał, przestał walczyć, zaczął bardzo szybko się męczyć, już po wykonaniu kilku skoków…Przerwaliśmy koszmar Rokiego, teraz potrzebujemy Waszej pomocy. Szukamy dla niego wspaniałego domu, zbieramy na hotel, kastrację i wizyty weterynaryjne. Posiadamy silne przekonanie, że razem dopiszemy szczęśliwe zakończenie tej historii. 

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.Facebook.com/events/1866259856764179/?ti=cl

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
243 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
MAŁGORZATA Adamczewska Klap - awatar
MAŁGORZATA Adamczewska Klap
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna - awatar
Anna
30
Joanna - awatar
Joanna
20
Jakub Michalski - awatar
Jakub Michalski
30
Barbara - awatar
Barbara
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij