Zbiórka sprzęt muzyczny dla syna - zdjęcie główne

sprzęt muzyczny dla syna

0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Kwiecińska - awatar

Edyta Kwiecińska

Organizator zbiórki

Jestem mamą. Rozwiedzioną mamą. Nauczycielką. Mój syn Rafał od 14 roku życia choruje na schizofrenię. Najfajniejszy czas dla młodego człowieka był dla niego najgorszym okresem. Tabletki, leczenie, szpital, depresja. Zero znajomych,zero wyjść. Rafał ma teraz 24 lata. Siedzi sam w małym pokoju. Rozmawia tylko ze mną , z babcią telefonicznie i sporadycznie z siostrą. Rafał ma swój świat , dzięki któremu żyje. Tym światem jest muzyka. Wiele razy powtarza,że gdyby nie to, umarłby. Jest niesamowicie uzdolniony. Mając dwa lata pokochał Elvisa Presleya, potem U2. Ma ukochaną gitarę, gra i komponuje. Tworzy cudowne rzeczy. Rafał ma marzenia ,a ja zrobię wszystko ,żeby pomóc mu je spełnić. Wie,że jego jedynym sposobem za zarabianie jest muzyka, nagranie płyty z czasem może koncertowanie. To wszystko będzie zależeć od jego stanu psychicznego. W tej chwili siedzi w czterech ścianach , czasem wyjdzie na spacer do lasu. To jest jego życie.  Dodam,że jego muzyczna wiedza jest bliska geniuszowi. Żeby to wszystko zacząc realizować, chce stworzyć małe studio nagrań. Podyktował mi co mu jest potrzebne: gitara elektryczna, elektroakustyczna,wzmacniacz do akustyka,klawiatura midi sterująca,program Presonus One Studio, monitory studyjne, interface audio, mikrofon pojemnościowy shura, efekty gitarowe do akustyka, wtyczka lifestiks. Na pewno coś jeszcze, to może się zmienić. Błagam Was całym sercem POMÓŻCIE RAFAŁOWI WYJŚĆ Z POKOJU

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Edyta Kwiecińska - awatar

Edyta Kwiecińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij