Zbiórka Ciumek ze zwichniętym biodrem - zdjęcie główne

Ciumek ze zwichniętym biodrem

260 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Pentelka - awatar

Agnieszka Pentelka

Organizator zbiórki

Zgłoszenie Ciumka przyszło w piątek. Przed Wielkanocą. Czy mogłam mu nie pomóc? Sami rozstrzygnijcie.

Ciumek ma około sześć miesięcy. Jest czarny jak smoła. Ciumek, bo wzięty na ręce ciumka ubranie.

Kiedy po niego pojechałam, cały czas głośno krzyczał.

W lecznicy, po prześwietleniach, okazało się, że Ciumek ma zwichnięte biodro. Uraz jest stary, bo główka kości udowej jest wytarta. I ten uraz cały czas powoduje ból.

Od razu wdrożono kek przeciwbólowy.

We wtorek operacja. Trzeba amputować główkę kości udowej. Cała łapka zostanie. A po trzech miesiącach po urazie nie będzie śladu.

Po operacji Ciumek zostanie u mnie. Będzie zaszczepiony, wyjastrowany, zaczipowany.

Potem będę chciała znaleźć mu dom.


Bardzo proszę o wpłaty na Ciumka. Choćby najmniejsze.

Bardzo dziękuję.

Agnieszka

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • WIOLETTA CHERKOWSKA - awatar

  WIOLETTA CHERKOWSKA

  15.04.18
  15.04.18

  Trzymam kciuki za Ciumka. Oby wszystko dla niego skończyło się dobrze!

  • Agnieszka Pentelka - awatar

   Agnieszka Pentelka - Organizator zbiórki

   22.04.18
   22.04.18

   Bardzo dziękuję za życzenia dla Ciumka. Dzięki Pani wpłacie Ciumek bez bólubiega i bawi się z innymi kotami. To superKot!

260 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Pentelka - awatar

Agnieszka Pentelka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

WIOLETTA CHERKOWSKA - awatar
WIOLETTA CHERKOWSKA
20
Bea Ta - awatar
Bea Ta
20
Wiolettz Cherkowska - awatar
Wiolettz Cherkowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna - awatar
Anna
50
Katarzyna Prezgot - awatar
Katarzyna Prezgot
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij