Zbiórka Zacząć życie od nowa... - zdjęcie główne

Zacząć życie od nowa...

1 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Krystian Chachólski - awatar

Krystian Chachólski

Organizator zbiórki

Witam, nazywam się Krystian i mam 22 lata urodziłem się w Grudziądzu jako 3, najmłodsze dziecko rodziców. Jestem młodą ambitną osobą która została oszukana przez najbliższą mu osobę A dokładnie przez mamę. Sytuacja wyglądała tak że trenowałem na siłowni 6 lat przygotowywałem się do zawodów kulturystycznych wiązałem przyszłość z tym sportem ponieważ jest dla mnie jak tlen nie potrafię bez niego żyć i wszystko się dobrze układało do czasu... w pewnym momencie rodzice się rozstali pomogłem mamie odejść od taty i zacząć życie na nowo.mieszkaliśmy razem pomagałem mamie w każdym aspekcie zycia ponieważ jestem najmłodszymi dzieckiem rodziców i nie miała na kogo liczyć innego niż ja ponieważ starsze rodzeństwo nie utrzymuje kontaktuz rodzicami.Po pewnym czasie mama zaczęła się zmieniać niestety na złe i poprosiła mnie abym wziął dla niej kredyt 41 tysięcy na mieszkanie ponieważ nie chce mieszkać sama na starość tylko ze mną i moją narzeczoną deklarując się że kredyty będzie spłacać wiedząc że mnie na to nie stać. Wiele razy mówiła nam że ma już tylko nas i jesteśmy jej jedyną rodziną. Zgodziłem się gdyż chciałem najzwyczajniej w świecie pomóc własnej mamie niestety długo nie trzeba było czekać żebym tej decyzji żałował mama pieniędzy z kredytu nie zainwestowała w mieszkanie i tak naprawdę nie wiem co z pieniędzmi zrobiła ponieważ uciekła do Poznania zostawiła mnie z długami mieszkanie straciła ponieważ zalegałaz z opłatami więc i ja musiałem się wynieść gdyby nie rodzice narzeczonej nie miałbym gdzie się podziać. Zostałem bez niczego bez mieszkania, mebli, pieniędzy i ze straszną depresją. Sytuacja zmusiła mnie do wyjazdu za granicę do pracy zaprzestałem trenować i żyć normalnie. Pracowałem 6 dni w tygodniu po 10 godzin niestety była to praca sezonowa i po 2 miesiącach wróciłem do Grudziądza. Kredyt spłaciłem z 41 tysięcy do 30000 tysięcy natomiast rata kredytu jest tak duża nie pozwala mi na normalne życie nie mówiąc już o rozwijaniu się w sporcie co jest dla mnie niesłychanie ważne. Nie mam na kogo z rodziny liczyć ponieważ nie utrzymuje kontaktu z rodziną. Mama prawdopodobnie przebywa w Poznaniu z przerwami w Belgii ponieważ tam pracuje, nie mam jak się z nią skontaktować ponieważ wszystkie numery telefonu zablokowała a adresu jej zamiezkanie nie znam. Proszę o najmniejszą pomoc może to być nawet zwykle udostępnienie tej zbiórki nie zależy mi na wyciąganiu pieniędzy od ludzi poprostu chciałbym żyć jak normalny młody człowiek i każda pomóc się liczy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Krystian Chachólski - awatar

  Krystian Chachólski

  11.08.2019
  11.08.2019

  Potwierdzenie że takowe zadłużenie istnieje

  Zdjęcie aktualizacji 35 583

1 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Krystian Chachólski - awatar

Krystian Chachólski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij