Zbiórka Zacząć życie od nowa... - miniaturka zdjęcia

Zacząć życie od nowa...

Zbiórka Zacząć życie od nowa... - zdjęcie główne

Zacząć życie od nowa...

1 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Krystian Chachólski - awatar

Krystian Chachólski

Organizator zbiórki

Witam, nazywam się Krystian i mam 22 lata urodziłem się w Grudziądzu jako 3, najmłodsze dziecko rodziców. Jestem młodą ambitną osobą która została oszukana przez najbliższą mu osobę A dokładnie przez mamę. Sytuacja wyglądała tak że trenowałem na siłowni 6 lat przygotowywałem się do zawodów kulturystycznych wiązałem przyszłość z tym sportem ponieważ jest dla mnie jak tlen nie potrafię bez niego żyć i wszystko się dobrze układało do czasu... w pewnym momencie rodzice się rozstali pomogłem mamie odejść od taty i zacząć życie na nowo.mieszkaliśmy razem pomagałem mamie w każdym aspekcie zycia ponieważ jestem najmłodszymi dzieckiem rodziców i nie miała na kogo liczyć innego niż ja ponieważ starsze rodzeństwo nie utrzymuje kontaktuz rodzicami.Po pewnym czasie mama zaczęła się zmieniać niestety na złe i poprosiła mnie abym wziął dla niej kredyt 41 tysięcy na mieszkanie ponieważ nie chce mieszkać sama na starość tylko ze mną i moją narzeczoną deklarując się że kredyty będzie spłacać wiedząc że mnie na to nie stać. Wiele razy mówiła nam że ma już tylko nas i jesteśmy jej jedyną rodziną. Zgodziłem się gdyż chciałem najzwyczajniej w świecie pomóc własnej mamie niestety długo nie trzeba było czekać żebym tej decyzji żałował mama pieniędzy z kredytu nie zainwestowała w mieszkanie i tak naprawdę nie wiem co z pieniędzmi zrobiła ponieważ uciekła do Poznania zostawiła mnie z długami mieszkanie straciła ponieważ zalegałaz z opłatami więc i ja musiałem się wynieść gdyby nie rodzice narzeczonej nie miałbym gdzie się podziać. Zostałem bez niczego bez mieszkania, mebli, pieniędzy i ze straszną depresją. Sytuacja zmusiła mnie do wyjazdu za granicę do pracy zaprzestałem trenować i żyć normalnie. Pracowałem 6 dni w tygodniu po 10 godzin niestety była to praca sezonowa i po 2 miesiącach wróciłem do Grudziądza. Kredyt spłaciłem z 41 tysięcy do 30000 tysięcy natomiast rata kredytu jest tak duża nie pozwala mi na normalne życie nie mówiąc już o rozwijaniu się w sporcie co jest dla mnie niesłychanie ważne. Nie mam na kogo z rodziny liczyć ponieważ nie utrzymuje kontaktu z rodziną. Mama prawdopodobnie przebywa w Poznaniu z przerwami w Belgii ponieważ tam pracuje, nie mam jak się z nią skontaktować ponieważ wszystkie numery telefonu zablokowała a adresu jej zamiezkanie nie znam. Proszę o najmniejszą pomoc może to być nawet zwykle udostępnienie tej zbiórki nie zależy mi na wyciąganiu pieniędzy od ludzi poprostu chciałbym żyć jak normalny młody człowiek i każda pomóc się liczy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Krystian Chachólski - awatar

  Krystian Chachólski

  11.08.19
  11.08.19

  Potwierdzenie że takowe zadłużenie istnieje

  Zdjęcie aktualizacji 35 583

1 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Krystian Chachólski - awatar

Krystian Chachólski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij