Zbiórka Potrzeby koni i hipoterapii - miniaturka zdjęcia

Potrzeby koni i hipoterapii

Zbiórka Potrzeby koni i hipoterapii - zdjęcie główne

Potrzeby koni i hipoterapii

2 596 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Wpłać teraz
 
Dorota Wojciechowska - awatar

Dorota Wojciechowska

Organizator zbiórki

Jestem hipoterapeutą,  niestety mimo wielu starań odeszła nasza ukochana klacz Lukrecja 😢. Zebrana kwota w w większości została wykorzystana na jej leczenie. Postanowiłam kontynuować zbiórkę na rzecz pozostałych koni i potrzeb hipoterapii. Potrzebujemy aktualnie dobrego pasa do hipoterapii i nie tylko. Z zajęć bezpłatnie korzystają uczniowie z różnorakimi niepełnosprawnościami. Serdecznie proszę o pomoc i wsparcie :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dorota Wojciechowska - awatar

  Dorota Wojciechowska

  14.11.18
  14.11.18

  Lukrecja w gipsie ma wolę życia Walczymy ♥

  Zdjęcie aktualizacji 21 906

Komentarze


 • Ewa Wilk - awatar

  Ewa Wilk

  05.03.19
  05.03.19

  Wspieram <3 :)

 • Dorota Czajowska - awatar

  Dorota Czajowska

  03.03.19
  03.03.19

  Jazda konna jest formą rekreacji ruchowej z której mogą korzystać zarówno dzieci jak i dorośli...……. Życzę z całego serca aby Lukrecja doszła do pełnej sprawności i w dalszym ciągu służyła dzieciom

 • Magdalena Marek - awatar

  Magdalena Marek

  10.01.19
  10.01.19

  Zdrówka dla Lukrecji

 • Aneta Kaczmarek - awatar

  Aneta Kaczmarek

  08.12.18
  08.12.18

  Dla wspaniałych koników :-)

2 596 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Wpłać teraz
 
Dorota Wojciechowska - awatar

Dorota Wojciechowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 57

Karolina - awatar
Karolina
100
Izabela - awatar
Izabela
50
Justyna Pietruszka - awatar
Justyna Pietruszka
100
Nicole vdC - awatar
Nicole vdC
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marlena - awatar
Marlena
20
Milena - awatar
Milena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij