Zbiórka Potrzeby koni i hipoterapii - miniaturka zdjęcia

Potrzeby koni i hipoterapii

Zbiórka Potrzeby koni i hipoterapii - zdjęcie główne

Potrzeby koni i hipoterapii

2 596 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Wpłać teraz
 
Dorota Wojciechowska - awatar

Dorota Wojciechowska

Organizator zbiórki

Jestem hipoterapeutą,  niestety mimo wielu starań odeszła nasza ukochana klacz Lukrecja 😢. Zebrana kwota w w większości została wykorzystana na jej leczenie. Postanowiłam kontynuować zbiórkę na rzecz pozostałych koni i potrzeb hipoterapii. Potrzebujemy aktualnie dobrego pasa do hipoterapii i nie tylko. Z zajęć bezpłatnie korzystają uczniowie z różnorakimi niepełnosprawnościami. Serdecznie proszę o pomoc i wsparcie :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dorota Wojciechowska - awatar

  Dorota Wojciechowska

  14.11.18
  14.11.18

  Lukrecja w gipsie ma wolę życia Walczymy ♥

  Zdjęcie aktualizacji 21 906

Komentarze


 • Ewa Wilk - awatar

  Ewa Wilk

  05.03.19
  05.03.19

  Wspieram <3 :)

 • Dorota Czajowska - awatar

  Dorota Czajowska

  03.03.19
  03.03.19

  Jazda konna jest formą rekreacji ruchowej z której mogą korzystać zarówno dzieci jak i dorośli...……. Życzę z całego serca aby Lukrecja doszła do pełnej sprawności i w dalszym ciągu służyła dzieciom

 • Magdalena Marek - awatar

  Magdalena Marek

  10.01.19
  10.01.19

  Zdrówka dla Lukrecji

 • Aneta Kaczmarek - awatar

  Aneta Kaczmarek

  08.12.18
  08.12.18

  Dla wspaniałych koników :-)

2 596 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Wpłać teraz
 
Dorota Wojciechowska - awatar

Dorota Wojciechowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 57

Karolina - awatar
Karolina
100
Izabela - awatar
Izabela
50
Justyna Pietruszka - awatar
Justyna Pietruszka
100
Nicole vdC - awatar
Nicole vdC
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marlena - awatar
Marlena
20
Milena - awatar
Milena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij