Zbiórka Bez wsparcia mogą stracić dom - miniaturka zdjęcia

Bez wsparcia mogą stracić dom

Zbiórka Bez wsparcia mogą stracić dom - zdjęcie główne

Bez wsparcia mogą stracić dom

1 210 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób w ciągu 5 dni.
Wpłać teraz
 

Najstarsze i najbardziej chore zwierzęta znalazły dom w lokalu, który nasza fundacja dzierżawi specjalnie na potrzeby zwierząt. Umowa dzierżawy została sporządzona w kwietniu 2018 i opiewała na kwotę 500 zł miesięcznie. To był jeden z największych stałych wydatków ale dzięki niemu stare i nieuleczalnie chore koty mogły doczekać swoich ostatnich dni w godnych warunkach. 


Lokal jest całkowicie dostosowany do potrzeb zwierząt. Posiada kilka klatek kennellowych, które służą jako bezpieczne schronienie dla chorych zwierząt, dla młodych kotków i ich matek  a gdy nie ma takiej potrzeby po prostu jako legowiska. 

Do pomieszczenia dobudowana jest woliera do której przez cały rok koty mogą swobodnie wychodzić bez narażania się na niebezpieczeństwa. W wolierze znajdują się pieńki, drapaki oraz legowiska. 


W ubiegłym miesiącu otrzymałam aneks do umowy, z którego wynika, że od 1 sierpnia będzie trzeba zapłacić za dzierżawę lokalu 800 zł. Skrócił się też okres wypowiedzenia umowy z 3 m-cy na 1 m-c. To oznacza, że jeżeli nie uda się opłacić dzierżawy zmuszeni będziemy wyprowadzić się z dotychczasowego lokalu. 


Kwota jest ogromna a przecież to tylko jeden z wydatków fundacji. Do dzierżawy dochodzą opłaty licznikowe w dużej mierze za prąd do oświetlenia, ogrzewania oraz prania legowisk. 


Aktualnie pod opieką fundacji jest 21 zwierząt. 10 kotów w lokalu fundacji, 8 kotów i 3 psy, które mieszkają z nami w domu. 

  Psy to staruszki adoptowane ze schronisk gdzie prawdopodobnie by spędziły resztę swojego życia z uwagi na wiek i zaawansowane choroby czy kalectwo. 

15 letni Dżeki ze zwyrodnieniem stawów łokciowych


10 letni niewidomy Bibi


14 letni Stefan, który trafił do nas po śmierci opiekuna


Przy takiej ilości zwierząt wydatki są ogromne. Oprócz astronomicznej dla nas kwoty za dzierżawę koszty zakupu karmy dla psów i kotów, żwirku, środków higienicznych, środków czystości, leków, suplementów diety a także profilaktyki i leczenia. Bez Państwa wsparcia nie mamy najmniejszej szansy utrzymania tych zwierząt. Teraz gdy dzierżawa jest tak wysoka dodatkowo wisi nad nami widmo utraty lokalu. Bardzo proszę Państwa o pomoc. Pieniądze ze zbiórki wpływają na konto fundacji i są rzetelnie rozliczane. Dziękuję za każdą wpłaconą złotówkę oraz za udostępnianie.

Fundacja Zdążyć do domu

KRS 0000757575

Losy naszych zwierząt można śledzić na bieżąco na twitterze oraz na facebooku.    

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • FUNDACJA ZDĄŻYĆ DO DOMU - awatar

  FUNDACJA ZDĄŻYĆ DO DOMU

  01.08.20
  01.08.20

  Bardzo dziękuję Państwu za wpłaty. Wydatków jest wiele. oprócz astronomicznej kwoty dzierżawy, karma zarówno dla psów jak i kotów, żwirek i czekająca sterylizacja Tosi. Dziękuję za każdą wpłaconą złotówkę.

  Zdjęcie aktualności 53 271

1 210 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób w ciągu 5 dni.
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mirek - awatar
Mirek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij