Zbiórka Pomoc dla Kocich łapek! - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Kocich łapek!

Zbiórka Pomoc dla Kocich łapek! - zdjęcie główne

Pomoc dla Kocich łapek!

241 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Runowska - awatar

Paulina Runowska

Organizator zbiórki

Część,nazywam się Paulina.Od wielu,wielu lat jestem zaangażowaną kociara.Początkowo pomagalam dorywczo,ale z biegiem lat postanowiłam,że będę niechcianym i porzuconym pomagać w każdej wolnej chwili I każdym możliwym groszem.Kilka lat temu zostałam domem tymczasowym,i w tej chwili mam pod opieką 10 kochanków.Koszta za leczenie i pożywienie w większości pokrywamy z własnej kieszeni.Pomagam i chciałabym dalej pomagać..


Niestety u ostatniego przygarnietego kociaka pojawiła się śmiertelna choroba-koci tyfus lub ineczej panleukopenia.Nade mną i kociakami zawisły ciemne chmury.Musiałam szybko zadziałać,bo paskudna choroba dawała swe znaki.Musiałam ewakuować wszystkie zwierzaki i zdezynfekowac pomieszczenia.Koty ,które są pod moją opieką trafiły do weterynarza.Na szczęście wszystko powoli wraca do normy:pomieszczenia,w których kociaki mieszkały zostały zdezynfekowane: zwierzaki wróciły do mojego domu tymczasowego i przechodzą przez etap leczenia.

Ale ciemne chmury nade mną nadal pozostały....

Faktura za dezynfekcje i leczenie u weterynarza została Kwota do zapłaty wynosi 1000zł.Koszta mnie przerosły.Chciałabym. dalej móc pomagać,jednak potrzebuje teraz Waszego wsparcia w opłaceniu tych dwóch faktur.

Kochani,proszę pomóżcie!!!

Nawet najmniejsza kwota będzie wielka dla mnie pomocą.

Pomóżcie!!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Paulina Runowska - awatar

    Paulina Runowska

    15.02.18
    15.02.18

    W sobote na 9 rano jestem umowiona,wczesniej musze przewiesc cale stadko bo podczas ozonowania w domu nie moga przebywac zwierzeta jak I ludzie :) W sobote wstawie fotki ;)

241 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Runowska - awatar

Paulina Runowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dorota Guzik - awatar
Dorota Guzik
10
Ola. - awatar
Ola.
20
Roksana - awatar
Roksana
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
Paula - awatar
Paula
20
Jagoda Kowalczyk - awatar
Jagoda Kowalczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij