Paulina Runowska - awatar

Paulina Runowska

Organizator zbiórki

Witajcie,

Prowadze dom tymczasowy dla kotow,zapewne kazdy z Was domysla sie iz,wiaze sie to z  walka z roznymi chorobami nawet z tymi najgorszymi czyli Panleukopenia.W ciagu dwuch lat ta niesprawiedliwa choroba zawitala jako nie proszony gosc do mojego domu 2 razy :(.Dom czysty,to co moglo zostalo spalone ale i tak nie moge pomagac przez rok tym najmniejszym,najbardziej bezbronnym mlodym nieszczepionym kotom.Ta choroba jak wiele innych zbiera ogromne zniwo i niestety nie jestesmy wstanie nic na to poradzic...

Moj znajomy ktory prowadzi fundacje dla psiakow Pies Szuka Domu goraco polecam ,polecil mi osobe zajmujaca sie ozonowaniem:

 

Dezynfekcja to inaczej odkażanie. Polega na niszczeniu chorobotwórczych drobnoustrojów zwanych też mikrobami, mikroorganizmami lub najprościej - zarazkami. Do mikrobów należą: bakterie, pierwotniaki, wirusy, glony, niektóre grzyby. Drobnoustroje wywołują wiele groźnych chorób, np. kiłę, dur brzuszny, trąd, cholerę, dżumę, gruźlicę, wściekliznę, zapalenie płuc, zapalenie opon mózgowych, infekcje skóry itp.

Dezynfekcja polega na niszczeniu zarazków i ich form przetrwalnikowych w celu zapobieżenia przenoszeniu niebezpiecznych chorób. Najlepszym sposobem odkażania jest ozonowanie.

 

Drobnoustroje giną już od śladowych ilości ozonu. Działanie tego gazu polega na ingerencji w proces przemiany materii zarazków. Ozon przedostaje się przez błonę komórki bakterii i blokuje jej system odporności, co prowadzi do jej całkowitego rozpadu.

 

Ozonowanie niszczy nie tylko same bakterie, ale również przykrą woń,która jest efektem procesów gnilnych zachodzących wskutek ich działania na produkty spożywcze.

To malo znany sposob lecz bardzo skuteczny,bardziej niz srodki i lampy.

Bardzo chcialabym Pomagac dalej,nie byc wylaczona na rok,muszs i chce dac z siebie wszystko zeby choc malej garsce zylo sie Lepiej!

Prosze POMOZCIE!!

Aktualności

  • Paulina Runowska - awatar

    Paulina Runowska

    15.02.18
    15.02.18

    W sobote na 9 rano jestem umowiona,wczesniej musze przewiesc cale stadko bo podczas ozonowania w domu nie moga przebywac zwierzeta jak I ludzie :) W sobote wstawie fotki ;)

Paulina Runowska - awatar

Paulina Runowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 7

Paula - awatar
20
Paula
Jagoda Kowalczyk - awatar
50
Jagoda Kowalczyk
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Patrycja - awatar
5
Patrycja

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij