Zbiórka Pomoc dla Kocich łapek! - zdjęcie główne

Pomoc dla Kocich łapek!

241 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Runowska - awatar

Paulina Runowska

Organizator zbiórki

Część,nazywam się Paulina.Od wielu,wielu lat jestem zaangażowaną kociara.Początkowo pomagalam dorywczo,ale z biegiem lat postanowiłam,że będę niechcianym i porzuconym pomagać w każdej wolnej chwili I każdym możliwym groszem.Kilka lat temu zostałam domem tymczasowym,i w tej chwili mam pod opieką 10 kochanków.Koszta za leczenie i pożywienie w większości pokrywamy z własnej kieszeni.Pomagam i chciałabym dalej pomagać..


Niestety u ostatniego przygarnietego kociaka pojawiła się śmiertelna choroba-koci tyfus lub ineczej panleukopenia.Nade mną i kociakami zawisły ciemne chmury.Musiałam szybko zadziałać,bo paskudna choroba dawała swe znaki.Musiałam ewakuować wszystkie zwierzaki i zdezynfekowac pomieszczenia.Koty ,które są pod moją opieką trafiły do weterynarza.Na szczęście wszystko powoli wraca do normy:pomieszczenia,w których kociaki mieszkały zostały zdezynfekowane: zwierzaki wróciły do mojego domu tymczasowego i przechodzą przez etap leczenia.

Ale ciemne chmury nade mną nadal pozostały....

Faktura za dezynfekcje i leczenie u weterynarza została Kwota do zapłaty wynosi 1000zł.Koszta mnie przerosły.Chciałabym. dalej móc pomagać,jednak potrzebuje teraz Waszego wsparcia w opłaceniu tych dwóch faktur.

Kochani,proszę pomóżcie!!!

Nawet najmniejsza kwota będzie wielka dla mnie pomocą.

Pomóżcie!!!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Paulina Runowska - awatar

    Paulina Runowska

    15.02.2018
    15.02.2018

    W sobote na 9 rano jestem umowiona,wczesniej musze przewiesc cale stadko bo podczas ozonowania w domu nie moga przebywac zwierzeta jak I ludzie :) W sobote wstawie fotki ;)

241 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Runowska - awatar

Paulina Runowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dorota Guzik - awatar
Dorota Guzik
10
Ola. - awatar
Ola.
20
Roksana - awatar
Roksana
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
Paula - awatar
Paula
20
Jagoda Kowalczyk - awatar
Jagoda Kowalczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij