Zbiórka Freska pilnie potrzebuje pomocy - miniaturka zdjęcia

Freska pilnie potrzebuje pomocy

Zbiórka Freska pilnie potrzebuje pomocy - zdjęcie główne

Freska pilnie potrzebuje pomocy

370 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Dorota Stępka - awatar

Dorota Stępka

Organizator zbiórki

Freska pojawiła się w albumie schroniska w Radysach w porze zimowej...mała golizna miała niewielkie szanse na przetrwanie zimy w mroźnym boksie...zaczęło się gorączkowe poszukiwanie hoteliku i środków na utrzymanie maleństwa poza kratami schroniska. W międzyczasie suczka została w schronisku zarezerwowana przez nieodpowiedzialną osobę, która nigdy nie potraktowała zobowiązania wobec psa poważnie...a Freska czekała i czekała aż odmieni się los. W końcu udało się...można było dokonać rezerwacji i zabrać Freskę do lepszego miejsca, w którym spokojnie i godnie będzie można psiaka przygotować do adopcji. 

Freska niestety nie ma szczęścia do ludzi...bo osoba, która miała ją przygotować do adopcji, porzuciła ją w hoteliku... a pies o jej gabarytach i urodzie już dawno powinien być w swoim domku. Nie potrafimy być obojętne na jej los i chcemy pomóc psiakowi, ale musimy częściowo spłacić koszty hotelu i chociaż uzbierać na sterylizację. Resztę kosztów utrzymania psiaka pokryjemy z zebranych z bazarku środków. 

Zapraszamy na stronę Adoptuj psiaka radysiaka i adoptuj psiaka od kajmaka aby poznać naszą działalność.

Suczka dogaduje się z innymi psami i dużymi i małymi, niezależnie od płci.

Freska ma ok. 3/4 lat, nie jest jeszcze wysterylizowana. 

Waży ok. 15 kg.

Suczka przebywa w hoteliku w Wróblewie koło Gdańska.

Zapraszamy na stronę Adoptuj psiaka radysiaka i adoptuj psiaka od kajmaka aby poznać naszą działalność.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    25.06.19
    25.06.19

    <3

370 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 
Dorota Stępka - awatar

Dorota Stępka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Grażyna Drozdz - awatar
Grażyna Drozdz
20
I.M. - awatar
I.M.
50
I.M. - awatar
I.M.
100
Od Nuty :) - awatar
Od Nuty :)
30
Marlena Orjana Mech - awatar
Marlena Orjana Mech
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
AnaB - awatar
AnaB
20
od Runy - awatar
od Runy
20
Jadwiga - awatar
Jadwiga
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij