Zbiórka Ratunek życia Olusia - zdjęcie główne

Ratunek życia Olusia

20 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Gośka Kotala - awatar

Gośka Kotala

Organizator zbiórki

Ciocia Gosia pomaga Olusiowi.

6 maja okazało się , że guz mimo podania 4cykli chemii urósł aż o 1.5cm!!! To niesamowite że wystarczyły 2 tygodnie, aby uzbierać potrzebne pieniądze. Kochani, dzięki Wam mamy szansę na leczenie Olka. To druga i mam nadzieję ostatnia próba pokonania raka u naszego księcia. Jest to też druga szansa dla rodziny Skarba, bo nie wyobrażamy sobie tego, że możemy przegrać. 

23.06. w Niemczech lekarze przeprowadzą operację. To jedyna szansa, którą Olek dostał dzięki Wam! 


Teraz potrzebne jest leczenie protonowe w Essen, na które udało się zdobyć kwalifikację i kosztorys. Olek jest malutki, zmęczony walką z chorobą ma dopiero 2-latka i radioterapia standardowa jest dla niego wielkim i śmiertelnym zagrożeniem. Zaraz po operacji resztki nowotworu muszą zostać dobite najszybciej jak to możliwe, dlatego jeszcze raz błagamy o pomoc w walce o naszego Skarba.

,,Najbliższe dni pokażą wszystko i bardzo się ich boję, choć wiem, że jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, lekarze sprawią, że moje dziecko będzie żyło."~slowa mamy Olusia.

 6 maja chłopczyk miał rezonans kontrolny. Wynik – guz nie reaguje na chemie, odrósł i znów zagraża życiu mojego dziecka, 1,5 cm za chwilę może dać przerzuty! Znów panika i moment załamania, emocje nie słabną. Teraz wiemy, że każda matka nigdy nie zobojętnieje na krzywdę swojego dziecka. Zaczynamy szukać pomocy za granicą, by podjąć walkę, w końcu znajdujemy. 

Profesor Schuhmann jest w stanie uratować Olusia. Guz jest chemiooporny, bardzo złośliwy i rośnie w zastraszanym tempie. Błagam Was o zrozumienie, bo jako rodzina i bliscy pragniemy uchronić nasze ukochane maleństwo przed tym wyrokiem i śmiercią w strasznych męczarniach.

Mamy niewiele czasu! Oluś musi jak najszybciej wyjechać do Niemiec. Profesor Schuhmann z Tubingen to  jedyna nadzieja, aby pokonać chorobę i całkowicie usunąć potwora z główki Olusia. Operacje w Niemczech mogą poprowadzić wybitni neurochirurdzy przy użyciu rezonansu. To jedyna gwarancja, że uda się usunąć całość guza, któremu żadna chemia nie da rady. Brak szybkiej operacji może skutkować rozsianiem się w inne części mózgu i kręgosłupa, a to będzie oznaczać koniec. 

Dzięki Wam pieniądze na operację zebraliśmy w 2 tygodnie! To wspaniałe uczucie, kiedy  chore dziecko możesz oddać w ręce najlepszych specjalistów i wiesz, że za Tobą stoi mur przyjaciół, ludzi o pieknych sercach. 

Teraz potrzebujemy Waszego wsparcia jeszcze raz. Olek jest za mały i za słaby na kolejną radioterapię. Lekarze podjęli decyzję aby po operacji 5.07. poddać go terapii protonowej w Essen.Dostaliśmy kwalifikację i kosztorys, dlatego jeszcze raz błagamy o pomoc w tym wyścigu po życie, w którym bierzemy udział. 


Prosimy również o modlitwę za Olusia i jego rodziców 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Gośka Kotala - awatar

Gośka Kotala

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Sebastian Zajdel - awatar
Sebastian Zajdel
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij