Zbiórka Na badania, leczenie oraz karmę - miniaturka zdjęcia

Na badania, leczenie oraz karmę Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na badania, leczenie oraz karmę - zdjęcie główne

Na badania, leczenie oraz karmę

1 370 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Zajączkowska-Palemba - awatar

Beata Zajączkowska-Palemba

Organizator zbiórki

Kochani miłośnicy zwierząt.

Bardzo proszę o pomoc finansową, ponieważ staram się uzbierać na opiekę weterynaryjną oraz kompleksowe badania,które pomogą nam ustalić czemu kocurkowi nadal cuchnie z pyszczka?Jak wiecie kochani kotek miał przetrąconą żuchwę i mimo tego że dzięki ludziom o wielkich sercach dla zwierząt wcześniej została uzbierana pewna kwota która pozwoliła nam na wykonanie  zabiegu sanacji jamy ustnej z usunięciem jednego kła,na razie jednego ponieważ nie wiemy co będzie dalej, to jednak kocurek musi mieć zrobione pełne badania krwi,moczu oraz rentgen,do tego jeszcze nie wiemy czy nie będzie trzeba operacyjnie wykonać nastawienie żuchwy aby poprawić komfort życia,bez rtg nie dowiemy się co kotkowi się dzieje w pyszczku,  a mnie najzwyczajniej w świecie po prostu na to nie stać aby prowadzić dalszą diagnostykę oraz leczenie,z dnia na dzień muszę odkładać te cele ponieważ weterynarz nie zrobi mi tego na kredyt, nie jestem fundacją ani stowarzyszeniem, jestem osobą prywatną  która nie przejdzie obojętnie obok kociej biedy, pomagam kocim nieszczęściom jak tylko mogę,lecz moje środki finansowe są bardzo ograniczone, nie mogę obecnie podjąć pracy w swoim zawodzie czyli w handlu bo mam niewydolność krążeniową,lekarze nie chcą mi podpisać zdolności do takiej pracy,ale renty też mi nie dadzą no i masz człowieku sytuację patową. Jak zacznę stać po osiem godzin za ladą to niestety zaczynam poważnie chorować na nogi,szukam innej pracy mniej obciążającej,ale jak na razie jest fatalnie. Kotek był odłowiony z podwórka i początkowo został zabezpieczony u mnie,ponieważ od jakiegoś czasu koczował pod blokiem na osiedlu,z relacji niektórych ludzi był  dokarmiany, niewiele znam z jego historii życia ale jedno jest pewne: kotek ma pokiereszowaną żuchwę,chore i nadłamane kły i miał kamień nazębny,który już został ściągnięty. Obecnie zdecydowaliśmy że kotek zostanie już u mnie i dołączył do moich dwóch pozostałych rezydentów. Wszystkie rachunki oraz dokumentacje są dodane na zdjęciach. Teraz już tylko błagamy dobry los i dobrych ludzi o to aby wspomogli i żebyśmy uzbierali na dalsze leczenie,karmę oraz żwirek dla całej gromadki. Kochani w Was cała nadzieja,każda złotówka na wagę złota.Proszę o wpłaty i udostępnianie zbiórki.  Dziękuję serdecznie. Miauuu z Wami.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Beata Zajączkowska-Palemba - awatar

  Beata Zajączkowska-Palemba

  28.01.2019
  28.01.2019

  # faktura za zakup karmy

  Zdjęcie aktualizacji 25 154

Komentarze


 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  30.09.2018
  30.09.2018

  Trzymam kciuki piękny kocurku x

  • Beata Zajączkowska-Palemba - awatar

   Beata Zajączkowska-Palemba - Organizator zbiórki

   30.09.2018
   30.09.2018

   Dziekuję i pozdrawiam

1 370 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Zajączkowska-Palemba - awatar

Beata Zajączkowska-Palemba

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maja Sari Wirowska - awatar
Maja Sari Wirowska
100
Patryk Begier - awatar
Patryk Begier
20
Maja Sari Wirowska - awatar
Maja Sari Wirowska
200
Maja Sari Wirowska - awatar
Maja Sari Wirowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agata - awatar
Agata
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij