Zbiórka Uśmiech od ucha do ucha! - miniaturka zdjęcia

Uśmiech od ucha do ucha!

Wienia Wienita - awatar

Wienia Wienita

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim!  Tu Wienia :) Na co dzień mieszkam i pracuję w Krakowie. Jestem osobą która nie przejdzie obojętnie obok kogoś kto potrzebuje pomocy. Znajomi mówią, że mam ogromne serce, że chociaż sama nic nie mam to i tak staram się dać więcej.

Pewnego dnia w trakcie rozmowy z przyjaciółką, zapytała co chciałabym dostać w zamian za moją pomoc... Moja odpowiedź brzmiała, że ja nie oczekuję czegokolwiek w zamian i wtedy ona powiedziała: "Wienia, pomagasz wszystkim, a czy jesteś w stanie pomóc sobie? Zacznij żyć również dla siebie! Zrób coś co lubisz, coś co Cię uszczęśliwi! Nie możesz odkładać swoich potrzeb na wieczne później!" Po kilku dniach walki z myślami dotarło do mnie, że przyjaciółka ma rację. Postanowiłam zrobić coś dla siebie! Postanowiłam, że chcę naprawić mój uśmiech. Mam wadę zgryzu. Całe życie mówiłam sobie że to naprawię, poprawię, ale zawsze było "coś" co odkładało to na później.  Jedyne co mnie blokuje aby to spełnić to brak odpowiedniej kwoty. 

Wszystkie pieniążki zostaną przekazane na cały proces skorygowania mojego uśmiechu, od pierwszej do ostatniej wizyty stomatologicznej.

Moja wdzięczność nie będzie miała granic! W końcu będę mogła się uśmiechać od ucha do ucha, a nie zakrywać twarzy ręką. Będę mogła czuć się swobodnie rozmawiając z ludźmi. Uwielbiam, robić zdjęcia innym. Z nowym uśmiechem sama będę mogła być fotografowana! 


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Wienia Wienita - awatar

Wienia Wienita

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij