Zbiórka Uśmiech od ucha do ucha! - zdjęcie główne

Uśmiech od ucha do ucha!

1 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Wienia Wienita - awatar

Wienia Wienita

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim!  Tu Wienia :) Na co dzień mieszkam i pracuję w Krakowie. Jestem osobą która nie przejdzie obojętnie obok kogoś kto potrzebuje pomocy. Znajomi mówią, że mam ogromne serce, że chociaż sama nic nie mam to i tak staram się dać więcej.

Pewnego dnia w trakcie rozmowy z przyjaciółką, zapytała co chciałabym dostać w zamian za moją pomoc... Moja odpowiedź brzmiała, że ja nie oczekuję czegokolwiek w zamian i wtedy ona powiedziała: "Wienia, pomagasz wszystkim, a czy jesteś w stanie pomóc sobie? Zacznij żyć również dla siebie! Zrób coś co lubisz, coś co Cię uszczęśliwi! Nie możesz odkładać swoich potrzeb na wieczne później!" Po kilku dniach walki z myślami dotarło do mnie, że przyjaciółka ma rację. Postanowiłam zrobić coś dla siebie! Postanowiłam, że chcę naprawić mój uśmiech. Mam wadę zgryzu. Całe życie mówiłam sobie że to naprawię, poprawię, ale zawsze było "coś" co odkładało to na później.  Jedyne co mnie blokuje aby to spełnić to brak odpowiedniej kwoty. 

Wszystkie pieniążki zostaną przekazane na cały proces skorygowania mojego uśmiechu, od pierwszej do ostatniej wizyty stomatologicznej.

Moja wdzięczność nie będzie miała granic! W końcu będę mogła się uśmiechać od ucha do ucha, a nie zakrywać twarzy ręką. Będę mogła czuć się swobodnie rozmawiając z ludźmi. Uwielbiam, robić zdjęcia innym. Z nowym uśmiechem sama będę mogła być fotografowana! 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Wienia Wienita - awatar

Wienia Wienita

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij