Zbiórka Apel do ludzi dobrego serca !❤️ - miniaturka zdjęcia

Apel do ludzi dobrego serca !❤️

Zbiórka Apel do ludzi dobrego serca !❤️ - zdjęcie główne

Apel do ludzi dobrego serca !❤️

70 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Krzyczkowska - awatar

Paulina Krzyczkowska

Organizator zbiórki

                                PILNE ! ❤️Apel do wszystkich ludzi dobrego serca!!!

Pomóżmy tej mlodej dziewczynie.Każdy z nas może kiedyś znalesc się na jej miejscu,dlatego udostepniajcie i wplacajcie chociaż minimalne kwoty aby pomóc Patrycji..❤️❤️


Jedyna szansa dla Patrycji


Nasza bliska koleżanka, 24-letnia Patrycja Fiedor zmaga się z ciężką chorobą nowotworową (białaczką). Jej walka z rakiem trwa już ponad 3 lata. Obecnie jest po dwóch przeszczepach szpiku kostnego. NFZ odmawia dalszego leczenia Patrycji, jedyna szansa na pomoc jest w nas❤️. Patrycja wraz z bliskimi utworzyła jedną zbiórkę na dojazdy do szpitali i leki. Dziewczyna potrzebuje leczenia na które nie pozwalają jej możliwości finansowe. Utrzymuje się z renty. Okazało się, że istnieją leki, które mogą poprawić jej stan zdrowia, a co więcej mogą doprowadzić do remisji choroby. Niestety są bardzo kosztowne, dlatego zwracamy się do was o pomoc i wsparcie. Nie pozwólmy aby ta młoda dziewczyna przegrała walkę z rakiem. Prosimy was o sybloliczne wpłaty oraz o udostępnianie zbiórki ❤️❤️❤️ 

                      Z góry dziękujemy ❤️❤️❤️


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
70 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Paulina Krzyczkowska - awatar

Paulina Krzyczkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Inna Karpiuk - awatar
Inna Karpiuk
20
Piotr Krzyczkowski - awatar
Piotr Krzyczkowski
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij