Zbiórka Apel do ludzi dobrego serca !❤️ - miniaturka zdjęcia

Apel do ludzi dobrego serca !❤️ Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Apel do ludzi dobrego serca !❤️ - zdjęcie główne

Apel do ludzi dobrego serca !❤️

70 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Krzyczkowska - awatar

Paulina Krzyczkowska

Organizator zbiórki

                                PILNE ! ❤️Apel do wszystkich ludzi dobrego serca!!!

Pomóżmy tej mlodej dziewczynie.Każdy z nas może kiedyś znalesc się na jej miejscu,dlatego udostepniajcie i wplacajcie chociaż minimalne kwoty aby pomóc Patrycji..❤️❤️


Jedyna szansa dla Patrycji


Nasza bliska koleżanka, 24-letnia Patrycja Fiedor zmaga się z ciężką chorobą nowotworową (białaczką). Jej walka z rakiem trwa już ponad 3 lata. Obecnie jest po dwóch przeszczepach szpiku kostnego. NFZ odmawia dalszego leczenia Patrycji, jedyna szansa na pomoc jest w nas❤️. Patrycja wraz z bliskimi utworzyła jedną zbiórkę na dojazdy do szpitali i leki. Dziewczyna potrzebuje leczenia na które nie pozwalają jej możliwości finansowe. Utrzymuje się z renty. Okazało się, że istnieją leki, które mogą poprawić jej stan zdrowia, a co więcej mogą doprowadzić do remisji choroby. Niestety są bardzo kosztowne, dlatego zwracamy się do was o pomoc i wsparcie. Nie pozwólmy aby ta młoda dziewczyna przegrała walkę z rakiem. Prosimy was o sybloliczne wpłaty oraz o udostępnianie zbiórki ❤️❤️❤️ 

                      Z góry dziękujemy ❤️❤️❤️


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
70 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Krzyczkowska - awatar

Paulina Krzyczkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Inna Karpiuk - awatar
Inna Karpiuk
20
Piotr Krzyczkowski - awatar
Piotr Krzyczkowski
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij