Zbiórka Troliki - zdjęcie główne

Troliki

271 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Kaha Ostrowska - awatar

Kaha Ostrowska

Organizator zbiórki

Wszystko zaczelo się kiedy alkohol nam go zabrał. Uciekaliśmy żeby być bezpiecznym a on szala. Z domu stała się melina.... Przez przypadek poznana osoba pomogła nam. Pozbieraliśmy materiał z odzysku ale ściany i podłogi są. Co można było kupić używane kupiłam. Sama pomagam i pomagałam innym co mają gorzej. Teraz nadszedł kres kiedy potrzebuje odbić się od dna. Jego nie ma, siedzi...a my wciąż budujemy powoli nasz rozwalony świat. Każdy z nas dostało psychologa. Jesteśmy teraz w dobrych rękach. Zabrakło jedynie na opłaty aby te święta spędzić w uśmiechu. Pierwsze bez awantur i smrodu alkoholu.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Karolina - awatar

  Karolina

  22.12.18
  22.12.18

  :*

 • Patula - awatar

  Patula

  16.12.18
  16.12.18

  :*

271 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Kaha Ostrowska - awatar

Kaha Ostrowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Karolina - awatar
Karolina
30
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Zelka - awatar
Zelka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia S - awatar
Kasia S
20
Sylwia Zielińska - awatar
Sylwia Zielińska
20
Agnieszka Kosacka - awatar
Agnieszka Kosacka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij