Zbiórka Murzynek i Bloo wołają o pomoc. - miniaturka zdjęcia

Murzynek i Bloo wołają o pomoc. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Murzynek i Bloo wołają o pomoc. - zdjęcie główne

Murzynek i Bloo wołają o pomoc.

409 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Bielawska - awatar

Kasia Bielawska

Organizator zbiórki

Wszystko przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie...

Pod naszą opiekę wczoraj trafił pies Murzynek . Na psa koczowałyśmy od sierpnia. Za dużo tego wszystkiego, za dużo 😭 a czasu, pieniędzy i chęci pomocy brak. 

Murzynek pojawił się na działkach w miejscowości Kowalewo. Kompletnie nie znaliśmy jego historii do czasu... Jak się okazuje pies miał kiedyś właściciela. Starszego Pana który zmarł. Rodzina jak widać nie zaopiekowała się jego najlepszym przyjacielem więc Murzynek poszedł szukać dalej. Przestraszony i głodny. Dotarł na działki gdzie go dokarmiali i nawet postawili budę. Nikt nie mógł mu pomóc. Pies totalnie przerażony, na każdy ruch czy próbę dotyku uciekał aż się za nim kurzyło. Milion myśli i kombinacji...jak złapać tego psa. Zamykanie na posesji, klatka łapka. Nic, nic nie pomogło. Każda próba złapania skończyła się niepowodzeniem. Byłyśmy totalnie załamane. Powoli oswajalam się z faktem że nigdy go nie złapiemy, a biedak zimę spędzi na dworze. Wczoraj zadzwonił telefon od jednego z działkowiczow. Murzynek wszedł do domku i położył się na wersalce! Ogromne szczęście, łzy wzruszenia. 

Murzynek został zabezpieczony w hoteliku. Tam będzie miał czas na oswojenie i zaufanie człowiekowi. Przed nim jeszcze przegląd u weterynarza... Szczepienie, odrobaczenie, badania krwi oraz kastracja. Koszty pewnie będą ogromne 😓. Pobyt w samym hoteliku to koszt na miesiąc około 450 zł...

Całe szczęście Murzynek jest bezpieczny przed zimą!!! ❤️


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    16.10.2019
    16.10.2019

    Powodzenia!

409 zł  z 400 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Bielawska - awatar

Kasia Bielawska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Czarek,Jadzia,Daisy i LAara - awatar
Czarek,Jadzia,Daisy i LAara
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota Dolata - awatar
Dorota Dolata
20
Marta - awatar
Marta
20
Monika - awatar
Monika
20
Jaaaaa - awatar
Jaaaaa
34

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij