Zbiórka Ruda szuka nadzieji na ocalenie - miniaturka zdjęcia

Ruda szuka nadzieji na ocalenie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ruda szuka nadzieji na ocalenie - zdjęcie główne

Ruda szuka nadzieji na ocalenie

20 zł  z 9 900 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Maj - awatar

Joanna Maj

Organizator zbiórki

Witajcie nie lubię owijaci w bawełnę więc napiszę w prost.

Jest to moja pierwsza akcja w której próbuje uratować samodzielnie konia i zapewnić mu godne życie .

Dziewczynę udało mi się wypatrzeć u chandlarza jak byliśmy kupować owies dla naszych koni .

Stała tak jak inne konie przywiązane na swoim stanowisku pod wiatom jak się spojrzała na mnie zabolało mnie serce ze musi stać w takim miejscu bez możliwości biegania po pastwiskach .

Los jest taki jak jest ale klacz ma dużo życia przed sobą ma dopiero 6 lat dwa razy była mata lecz zrebiat już  nią niema .chcę ją uratować i zapewnić jej kochający dom .

Pomóżcie mi ją uratować 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Joanna Maj - awatar

  Joanna Maj

  31.07.2019
  31.07.2019

  Kochani potrzebujemy waszego wsparcia

  Zdjęcie aktualizacji 35 040

20 zł  z 9 900 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Maj - awatar

Joanna Maj

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

agnieszka szałajko - awatar
agnieszka szałajko
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij