Zbiórka Snejk prosi o wsparcie na karmę - miniaturka zdjęcia

Snejk prosi o wsparcie na karmę Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Snejk prosi o wsparcie na karmę - zdjęcie główne

Snejk prosi o wsparcie na karmę

540 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani,

Zapewne wiecie, że wspieramy bezdomnego Snejka vel SNAKE który przebywa w domu tymczasowym. ❤️

Z Waszą pomocą, ze środków zgromadzonych na poprzedniej zbiórce udało się już opłacić koszty dotychczasowego leczenia i drogie leki na serce na sumę 1500 zł. Przepięknie dziękujemy! ❤️❤️❤️

Teraz chcemy wykonać zabieg kastracji i wyczyścić zęby elegantowi, żeby był zdrowy i żyło mu się cudownie 💞💞 w ramach zabiegu dochodzi koszt wziewnej narkozy. Snejk to przecudowny kawaler, który kocha tarzać się w ziemi.

Snejk przyjmuje nadal leki na wątrobę, w które też chcemy go zaopatrzyć.

Dlatego znów zwracamy się z prośbą o pomoc w opłaceniu kosztów. Wspólnie ratujemy kolejne psie życie 🐾🥰🥰

Wolontariusze SOS Beagle i SNAKE/Snejk

Snejk nadal przebywa w domu tymczasowym i zostaje tam dożywotnio. Cały czas potrzebuje pomocy w zakupie karmy i bieżącym leczeniu. 

Liczymy, że nam pomożecie pomóc jemu <3

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • SOS Beagle - awatar

  SOS Beagle

  29.08.2022
  29.08.2022

  SNEJKUŚ 🐶
  Nasz uroczy podopieczny bardzo prosi o pomoc w zakupie karmy 🍗🍗🍗
  Seniorek ma problemy z wątrobą.
  Kto uszczęśliwi Snejkusia ? 💓
  Bardzo prosimy 💚😊

  Zdjęcie aktualizacji 100 952

540 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 18

aga sz - awatar
aga sz
20
Zbigniew - awatar
Zbigniew
20
Katarzyna K-T - awatar
Katarzyna K-T
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alicja K. - awatar
Alicja K.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Zbyszek - awatar
Zbyszek
20
Agnieszka Szymendera - awatar
Agnieszka Szymendera
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij