Zbiórka Śmierć zabrała nam marzenie - zdjęcie główne

Śmierć zabrała nam marzenie

14 683 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciły 174 osoby
Wpłać teraz Udostępnij
 
Oliwia Sutkiewicz - awatar

Oliwia Sutkiewicz

Organizator zbiórki

Kochani,

Los zesłał na Nas ogromną tragedię życiową. Mój Narzeczony i Tatuś niespełna rocznej córeczki Sary dnia 07.01.2021r. zginął w tragicznym wypadku samochodowym wpadając w poślizg i uderzając w przydrożne drzewo. 

Zmarł na miejscu w wieku 28 lat. Miał zaledwie kilometr by wrócić bezpiecznie do domu rodzinnego.

Było przed Nami wiele wspólnych planów, marzeń i celów, które zniknęły w momencie, w którym zginął Kamil. Naszym największym marzeniem było stworzenie bezpiecznego domu dla Naszego dziecka i dla Nas, pełnym miłości i ciepła. Pełnym rodzinnych chwil we troje.

W dniu kiedy dowiedzieliśmy się o tym, że jestem w ciąży i spodziewamy się Naszego Cudu od razu wiedzieliśmy że potrzeba Nam do szczęście jedynie swoich czterech kątów w Nadarzycach. Wśród lasów, łąk i jezior, z dala od zgiełku miast, tak by życie we troje było spokojne

Remont starego, poniemieckiego domu rozpoczęliśmy w wakacje 2019 r.

 Był to dom Świętej Pamięci Babci Kamila i łączył się z pięknymi chwilami z dzieciństwa mojego Narzeczonego. Kamil własnymi rękoma burzył, budował, remontował. W dnie i noce, każdą wolną chwilę poświęcał się temu miejscu by stworzyć maleńkie ale Nasze miejsce na Ziemi. Dom stał się Jego pasją, Jego ostoją, Jego celem życia, które miało tętnić szczęściem dla każdego kto przekroczy jego próg. Miało być miejscem gdzie dożyjemy spokojnej starości ciesząc się sobą, dziećmi, wnukami...

Planowaliśmy za miesiąc wprowadzić się do nie wykończonego domu tak by móc w końcu spełnić Nasze marzenie. Miał być skończony pokój, kuchnia i łazienka, ale los nie pozwolił doczekać tego momentu.

W obecnym stanie została do skończenia:
 - instalacja CO, zakup pieca
 - dokończenie instalacji elektrycznej
 - wykonanie instalacji hydraulicznej
 - położenie kafli w łazience ( już zakupionych ), zakup i zamontowanie armatury
 - zakup i położenie kafli na ścianach, zamontowanie mebli i sprzętów AGD w kuchni (już zakupionych)
 - wykonanie i montaż schodów na poddasze  
 - postawienie ścianek działowych na poddaszu i położenie instalacji elektrycznej i grzewczej
 - zakup i montaż okien dachowych
 - podniesienie i wymiana dachu

Dlatego chciałabym dokończyć dzieło mojego Świętej Pamięci Kamila, Jego osobiste marzenie, a moją i Sary opokę, która będzie Nam dawać choćby namiastkę Jego istnienia. Lecz jako samotna Matka z prawie rocznym dzieciątkiem, nie jestem w stanie sama tego dokonać. 

Stąd zwracam się z prośbą o pomoc do życzliwych ludzi, którzy mogą dołożyć choćby małą cegiełkę do budowy domu i pozwolić spełnić marzenie Nasze marzenie.

Serdecznie dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę i życzymy dużo zdrowia w tych trudnych czasach.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.01.21
  16.01.21

  Dasz radę... Musisz...... dla córki....

 • Ada i Patryk - awatar

  Ada i Patryk

  15.01.21
  15.01.21

  Oliwia trzymaj się !!!

14 683 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciły 174 osoby
Wpłać teraz Udostępnij
 
Oliwia Sutkiewicz - awatar

Oliwia Sutkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 174

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia Sutkiewicz - awatar
Natalia Sutkiewicz
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Przemysław Karkuszewski - awatar
Przemysław Karkuszewski
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij