Zbiórka Zakopane-Gdańsk na rowerach - zdjęcie główne

Zakopane-Gdańsk na rowerach

1 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Dariusz Dominik - awatar

Dariusz Dominik

Organizator zbiórki

Witam wszystkich miłośników rowerów  i nie tylko🚴🚵

Celem tej zbiórki jest moje własne nie spełnione od lat marzenie( brak pieniędzy i czasu) Chciał bym zwrócić się do ludzi o dobrym sercu( i paru złotych w kieszeni) o pomoc w zrealizowaniu wyprawy rowerowej , z Zakopanego do Gdańska. Chciał bym w roku 2018 (okres wakacyjny) zebrać około 10/15 osób i przejechać nasz piękny kraj na dwóch kółkach żeby pozwiedzać i poznać Polskę z perspektywy dwóch kółek( będzie to wycieczka krajoznawcza A nie wyścig 😊)🚴  Pieniądze będą przeznaczone głównie na ubezpieczenie ludzi i rowerów na okres wyprawy oraz na powrót wszystkich z nad morza :)  + ewentualne koszty noclegow i zwiedzania. Zwracam się z prośbą do firm i osób prywatnych z regionu Limanowszczyzny i nie tylko o wsparcie finansowe w zamian za tzn. żywą reklamę firmy, myślę o zakupie koszulek rowerowych dla całej ekipy i wychawtowanie na nich nazw i loga firm które nam pomogą zebrać potrzebną kwotę. To tak z grubsza o co mi chodzi i jakie mam plany na wykorzystanie zebranych pieniędzy. Bardzo proszę o każdą formę pomocy jeżeli kogoś nie stać na pomoc finansową to proszę o rozpowszechnianie tej zbiórki w mediach społecznościowych i wszędzie gdzie się da. 

Ps.

To jest poważna sprawa A nie żaden przekręt więc proszę tych którzy nie pomagają aby chociaż nie przeszkadzali i nie zamieszczali jakiś obraźliwych wpisów i komentarzy😐

Dziękuję.🚴🚵🚴🚵😉☺


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Dariusz Dominik - awatar

Dariusz Dominik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij