Zbiórka Zakopane-Gdańsk na rowerach - miniaturka zdjęcia

Zakopane-Gdańsk na rowerach

Zbiórka Zakopane-Gdańsk na rowerach - zdjęcie główne

Zakopane-Gdańsk na rowerach

1 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Dariusz Dominik - awatar

Dariusz Dominik

Organizator zbiórki

Witam wszystkich miłośników rowerów  i nie tylko🚴🚵

Celem tej zbiórki jest moje własne nie spełnione od lat marzenie( brak pieniędzy i czasu) Chciał bym zwrócić się do ludzi o dobrym sercu( i paru złotych w kieszeni) o pomoc w zrealizowaniu wyprawy rowerowej , z Zakopanego do Gdańska. Chciał bym w roku 2018 (okres wakacyjny) zebrać około 10/15 osób i przejechać nasz piękny kraj na dwóch kółkach żeby pozwiedzać i poznać Polskę z perspektywy dwóch kółek( będzie to wycieczka krajoznawcza A nie wyścig 😊)🚴  Pieniądze będą przeznaczone głównie na ubezpieczenie ludzi i rowerów na okres wyprawy oraz na powrót wszystkich z nad morza :)  + ewentualne koszty noclegow i zwiedzania. Zwracam się z prośbą do firm i osób prywatnych z regionu Limanowszczyzny i nie tylko o wsparcie finansowe w zamian za tzn. żywą reklamę firmy, myślę o zakupie koszulek rowerowych dla całej ekipy i wychawtowanie na nich nazw i loga firm które nam pomogą zebrać potrzebną kwotę. To tak z grubsza o co mi chodzi i jakie mam plany na wykorzystanie zebranych pieniędzy. Bardzo proszę o każdą formę pomocy jeżeli kogoś nie stać na pomoc finansową to proszę o rozpowszechnianie tej zbiórki w mediach społecznościowych i wszędzie gdzie się da. 

Ps.

To jest poważna sprawa A nie żaden przekręt więc proszę tych którzy nie pomagają aby chociaż nie przeszkadzali i nie zamieszczali jakiś obraźliwych wpisów i komentarzy😐

Dziękuję.🚴🚵🚴🚵😉☺


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Dariusz Dominik - awatar

Dariusz Dominik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij