Zbiórka Zawsze tylko my - zdjęcie główne

Zawsze tylko my

451 zł z 11 100 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Magdalena Kuźmin - awatar

Magdalena Kuźmin

Organizator zbiórki

Witam Wszystkich! 

Nazywam się Magdalena Kuźmin i obecnie jestem studentką drugiego roku pedagogiki o specjalności edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Odkąd nauczyłam się pisać i czytać marzyłam o wydaniu własnej książki. Już w podstawówce napisałam kilka opowiadań i jedną poważniejszą, przeszło stu stronnciową książkę. W gimnazjum powstało wiele wierszy i powieści fantasy, która do dziś leży w teczce i czeka (być może) na swoje, lepsze czasy. W liceum natomiast odłożyłam na bok pisanie i zajęłam się nauką. Zdałam maturę i dostałam się na studia, ale pisania wciąż mi brakowało, a pomysły na nowe powieści powstawały przy każdym zmywaniu naczyń. Tak o to w dwa miesiące powstała moja kolejna powieść, którą postanowiłam opublikować i podzielić się nią z Wami. 

O czym ona jest? Na pewno o miłości, ale nie tylko do dziewczyny. W tym temacie mowa jest również o miłości do rodziny, przyjaciół i własnej ojczyzny, Polski. Wiara i nadzieja oraz Bóg i honor również grają tu pierwsze skrzypce.  Powieść mówi o dwójce młodych ludzi, którzy muszą przejść prawdziwe piekło, żeby odnaleźć spokój. W 1939 roku wybucha wojna, a Gabriela i Karol muszą się rozejść. Karol wraz ze swoimi przyjaciółmi wyrusza na front z miłością w sercu do swojego narodu, a Gabriela wstępuje do szkoły medycznej dla pielęgniarek. Sześć lat wojny dało im się we znaki. Karol pisze listy z nadzieją, że jego miłość przeczyta je kiedyś. Tak faktycznie się dzieje na końcu wojny, ale ich szczęście nie będzie trwało długo. Tę dwójkę rozdziela śmierć. Na tym jednak fabuła się nie kończy. W powieści występuje wiele innych wątków, które zawsze w jakiś sposób łączą się ze sobą. Za głównych bohaterów można uznać równiey londyńskiego doktora Millera i małego, żydowskiego chłopczyka Michała, choć ukazują się dopiero w późniejszej części książki.

Dlaczego opisuję to wszystko tutaj? Bardzo chciałabym wydać tę książkę. Niedawno skontaktowałam się z wydawnictwem Poligraf. Przedstawili mi bardzo ciekawą propozycję. W zasadzie to mogłabym nawet teraz podpisać z nimi umowę, problem w tym, że nie mam na to funduszy.  Dlatego znajduję się tu i teraz i proszę Was wszystkich o pomoc. Żeby wydać tę książkę potrzebuję zebrać 11 100 zł. Są to ogromne pieniądze, zdaję sobie z tego sprawę, ale Nas tutaj jest zdecydowanie więcej i wierzę, że mogłoby się to udać. 

Pozdrawiam Wszystkich! 

Magda 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    06.05.19
    06.05.19

    Powodzenia

451 zł z 11 100 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Magdalena Kuźmin - awatar

Magdalena Kuźmin

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Sylwia - awatar
Sylwia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Krzysztof - awatar
Krzysztof
20
Mateusz - awatar
Mateusz
100
Aleksandra - awatar
Aleksandra
200
Kuba - awatar
Kuba
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij