Zbiórka Zawsze tylko my - zdjęcie główne

Zawsze tylko my

451 zł  z 11 100 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Magdalena Kuźmin - awatar

Magdalena Kuźmin

Organizator zbiórki

Witam Wszystkich! 

Nazywam się Magdalena Kuźmin i obecnie jestem studentką drugiego roku pedagogiki o specjalności edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Odkąd nauczyłam się pisać i czytać marzyłam o wydaniu własnej książki. Już w podstawówce napisałam kilka opowiadań i jedną poważniejszą, przeszło stu stronnciową książkę. W gimnazjum powstało wiele wierszy i powieści fantasy, która do dziś leży w teczce i czeka (być może) na swoje, lepsze czasy. W liceum natomiast odłożyłam na bok pisanie i zajęłam się nauką. Zdałam maturę i dostałam się na studia, ale pisania wciąż mi brakowało, a pomysły na nowe powieści powstawały przy każdym zmywaniu naczyń. Tak o to w dwa miesiące powstała moja kolejna powieść, którą postanowiłam opublikować i podzielić się nią z Wami. 

O czym ona jest? Na pewno o miłości, ale nie tylko do dziewczyny. W tym temacie mowa jest również o miłości do rodziny, przyjaciół i własnej ojczyzny, Polski. Wiara i nadzieja oraz Bóg i honor również grają tu pierwsze skrzypce.  Powieść mówi o dwójce młodych ludzi, którzy muszą przejść prawdziwe piekło, żeby odnaleźć spokój. W 1939 roku wybucha wojna, a Gabriela i Karol muszą się rozejść. Karol wraz ze swoimi przyjaciółmi wyrusza na front z miłością w sercu do swojego narodu, a Gabriela wstępuje do szkoły medycznej dla pielęgniarek. Sześć lat wojny dało im się we znaki. Karol pisze listy z nadzieją, że jego miłość przeczyta je kiedyś. Tak faktycznie się dzieje na końcu wojny, ale ich szczęście nie będzie trwało długo. Tę dwójkę rozdziela śmierć. Na tym jednak fabuła się nie kończy. W powieści występuje wiele innych wątków, które zawsze w jakiś sposób łączą się ze sobą. Za głównych bohaterów można uznać równiey londyńskiego doktora Millera i małego, żydowskiego chłopczyka Michała, choć ukazują się dopiero w późniejszej części książki.

Dlaczego opisuję to wszystko tutaj? Bardzo chciałabym wydać tę książkę. Niedawno skontaktowałam się z wydawnictwem Poligraf. Przedstawili mi bardzo ciekawą propozycję. W zasadzie to mogłabym nawet teraz podpisać z nimi umowę, problem w tym, że nie mam na to funduszy.  Dlatego znajduję się tu i teraz i proszę Was wszystkich o pomoc. Żeby wydać tę książkę potrzebuję zebrać 11 100 zł. Są to ogromne pieniądze, zdaję sobie z tego sprawę, ale Nas tutaj jest zdecydowanie więcej i wierzę, że mogłoby się to udać. 

Pozdrawiam Wszystkich! 

Magda 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    06.05.2019
    06.05.2019

    Powodzenia

451 zł  z 11 100 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Magdalena Kuźmin - awatar

Magdalena Kuźmin

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Sylwia - awatar
Sylwia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Krzysztof - awatar
Krzysztof
20
Mateusz - awatar
Mateusz
100
Aleksandra - awatar
Aleksandra
200
Kuba - awatar
Kuba
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij