Zbiórka Zbiórka Marzeń - zdjęcie główne

Zbiórka Marzeń

869 zł  z 1 450 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Rukat - awatar

Mateusz Rukat

Organizator zbiórki

Kochani,

Zwracam się do wszystkich, chcąc przybliżyć obraz pewnej 13-letniej dziewczyny, wychowanki Warszawskiej Woli, zawodniczki trenującej obecnie w UKS Varsovii Warszawa. Być może to historia jakich wiele, ktoś powie gdzieś to już widziałem, skądś już to znam. Poświęć chwilę i sam się przekonaj drogi czytelniku.

Wiktoria mieszka z mamą i 6-letnim bratem w małej kawalerce. Mama Wiki, Monika, utrzymuje rodzinę ciężko pracując fizycznie. Mimo swoich niewielkich zarobków stara się jak może by dzieciakom niczego nie brakowało, ale nie oszukujmy się, czasy są podłe, trudno jest dziś samotnym matkom. Wiktoria otrzymuje od mamy bardzo cenne nauki, potrafi się dzielić wszystkim co ma, nie tylko z młodszym bratem, ale także z innymi dziećmi. Ma dobre, troskliwe serce.

Większość rówieśników Wiki korzysta z uroków beztroski, niektórzy są już „dorośli”, palą papierosy, piją alkohol i odurzają się rozmaitymi dopalaczami. Brak jakichkolwiek zasad, szacunku wobec innych czy siebie nawzajem, niszczenie mienia, śmiecenie, hałas. Na naszym osiedlu to wszystko niestety jest na porządku dziennym. I nie, te dzieciaki nie są temu winne, to ich rodzice, opiekunowie ale to już temat na zupełnie inną historię. Wiktoria dzięki swojej pasji i pomocy mamy , nie interesuje się takimi sprawami , dla Niej taka wegetacja na ławce w parku , to stracony czas.

Wiktoria jest dziewczyną z charakterem. Częściowo po silnej, radzącej sobie ze wszystkim w pojedynkę matce ale również z uwagi na środowisko w jakim przyszło jej dorastać. Ale nie przejawia się to w usposobieniu tej dziewczyny tak, jak potrafi to pokazać na boisku piłkarskim. Jest nieprawdopodobnie waleczna, zawsze zostawia serducho na boisku, przy czym widać duży talent, ma świetny przegląd pola, widać czucie i czytanie gry, a ponad to jest zawodniczką niezwykle inteligentną. Wystarczy naprawdę niewiele, by obserwując ją dostrzec, jak ogromny potencjał drzemie w tej dziewczynie.

Na co dzień Wiki uczęszcza do gimnazjum, pomaga mamie i bratu w obowiązkach domowych i dzielnie rozwija swoje zainteresowania. Również w szkole Wika oddaje się temu co kocha, jeździ na rozmaite zawody sportowe, na których wraz z koleżankami odnosi ogromne sukcesy, na skalę województwa mazowieckiego.

Jej jedynym marzeniem jest możliwość szlifowania swoich umiejętności piłkarskich i regularna gra w piłkę. Dla niej to cały świat. I ta dziewczyna naprawdę na to zasługuje.

Zbliża się czas obozu piłkarskiego. Taki 10-dniowy wyjazd to duża szansa na pokazanie się piłkarskim skautom i możliwość spełnienia marzeń Wiktorii. Będąc osobą postronną zdecydowałem się pomóc w organizacji zbiórki na ten cel. Nie należę do osób szczególnie udzielających się na portalach społecznościowych i nigdy wcześniej nie robiłem nic podobnego. Ale poznałem tę dziewczynę, poznałem tę rodzinę i wiem, że to dobrzy ludzie. Zasługują na coś dobrego od świata. Zbierzmy się więc i pokażmy dobrą stronę Internetu. Wystarczy, że znajdzie się 1450 osób, które zrzucą się po złotówce. Tak wygląda koszt obozu. Dla masy ludzi to zwykłe drobne, dla tej jednej jednostki to spełnienie marzeń.

Czasu pozostało niewiele, ale jestem przekonany, że się uda. Jest mnóstwo inicjatyw społecznych święcących ideą wartości i głęboko wierzę, że to jedna z nich.

Wszelkie informacje dotyczące obozu znajdują się w linku poniżej.

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fvarsovia.waw.pl%2Findex.php%2Fnasze-projekty%2Fvarsovia-camp%2F2059-camp-olecko-2020%3Ffbclid%3DIwAR2xXyqpDFj4dLmaUhWNmpj_RFxAFFremVM6GagbspgSfBl1D7TN1VReUHw&h=AT3GWLS7BIx_Ku3eFPesG4E0f-Yx8lpgZCm8oK7nxnAwkVzHWX8QigIngwT4wDAgmyCb-JWi6owEGYj4xee1bcD_UMxqomDEo9CC8qDlo-Fjg3h82V87IIwcV0G-JkP-i8sJ

Też chciałem być piłkarzem w dzieciństwie. Prawdę powiedziawszy chyba nigdy do końca z tego nie wyrosłem. Ja jednak nie miałem takich warunków i takiej szansy jak Wiki, więc przepadło bezpowrotnie. Ale to były inne czasy, nie miałem na to wpływu. Dziś mam, dziś wszyscy możemy pomóc. Nie pozwólmy się zmarnować temu młodemu talentowi.

Historia pisze się na naszych oczach, a my możemy być jej częścią.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Mateusz Rukat - awatar

  Mateusz Rukat

  05.06.2019
  05.06.2019

  Kochani,
  W dniu 02.06.2019 mieliśmy przyjemność zobaczyć jak Wiktoria wraz z koleżankami z drużyny Varsovii pokonała zawodniczki z drużyny Legii Warszawa 6:4. Był to sparing z okazji organizowanego pikniku na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej. Ale każde spotkanie i każda okazja by Wika mogła pokazać swój kunszt jest ważna.
  Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy dotychczas wpłacili swoje pieniążki na naszą zbiórkę, a także tym, którzy zdecydowali się na publikację na swoich tablicach w portalach społecznościowych. Dla Wiktorii to ogromna szansa rozwoju, a dzięki Wam, jej marzenie jest coraz bliżej spełnienia.
  Został blisko Tysiąc. Pokażmy wspólnie, że damy radę.

  Zdjęcie aktualizacji 32 416

Komentarze


 • Kuba Wójcik - awatar

  Kuba Wójcik

  10.06.2019
  10.06.2019

  Pocisk Zarzysko wspiera!! 🤟🏼

  • Mateusz Rukat - awatar

   Mateusz Rukat - Organizator zbiórki

   10.06.2019
   10.06.2019

   Dziękujemy, bardzo doceniamy i również życzymy sukcesów!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.06.2019
  03.06.2019

  Powodzenia!!!

  • Mateusz Rukat - awatar

   Mateusz Rukat - Organizator zbiórki

   05.06.2019
   05.06.2019

   Serdecznie Dziekujemy :) Razem na pewno damy radę!

869 zł  z 1 450 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Rukat - awatar

Mateusz Rukat

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Michał - awatar
Michał
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Katarzyna Rabanowska - awatar
Katarzyna Rabanowska
50
VO J - awatar
VO J
40
Tomasz Pach - awatar
Tomasz Pach
20
Kuba Wójcik - awatar
Kuba Wójcik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jerzy Chojnacki - awatar
Jerzy Chojnacki
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij