Zbiórka Zbiórka na operację Tiffany - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na operację Tiffany Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka na operację Tiffany

1 990 zł  z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Niespełna miesiąc temu na pokład Fundacji AST trafiła Tiffany.

Suczka przyjechała do nas ze schroniska w Dnieprze, a jej historia jest równie smutna jak historie tysięcy porzuconych zwierząt błąkających się po miastach Ukrainy. Tiffany została ocalona najprawdopodobniej w ostatniej możliwej chwili – jeszcze jedna noc na mrozie dla tak wychudzonego, słabego organizmu byłaby pewnie ponad siły. Na szczęście trafiła najpierw do Mariny, a potem do nas.

Pomimo swoich przeżyć jest jednym z najcudowniejszych, najbardziej ufnych i radosnych psów, jakie było nam dane poznać. Kocha wszystkich, jest chodzącym szczęściem. Tym trudniej było nam przyjąć do wiadomości diagnozę postawioną przez zespół lekarzy, którzy zajęli się sunią po przyjeździe do Polski.

Jeszcze w Dnieprze Tiffany przeszła zabieg usunięcia ogromnego, pękającego guza z listwy mlecznej. Do zoperowania został kolejny, nieco mniejszy – w ramach przygotowań skierowaliśmy więc łaciatkę na kompleksowe badania. Ich wyniki były druzgoczące. O ile testy krwi wyszły całkiem przyzwoicie, serduszko także radzi sobie dobrze, o tyle nie ma wątpliwości, że węzły chłonne są zmienione, z wysokim prawdopodobieństwem przerzutów nowotworu.

Nie składamy jednak broni. Tiffany czuje się bardzo dobrze, odzyskała część brakujących kilogramów i formę – według lekarzy nie ma przeciwwskazań do tego, aby mimo trudnej sytuacji zawalczyć o jej przyszłość. Operujemy więc listwę mleczną, sterylizujemy. Przy okazji pobrane zostaną także próbki z węzłów chłonnych aby w wyniku badania histopatologicznego ustalić, z jakim wrogiem walczymy i jakiej broni powinniśmy użyć.

Nikt nie da nam gwarancji, że wygramy tę wojnę, ale patrząc w pełne miłości oczy Tiffany najzwyczajniej nie mamy innego wyjścia. Bo ona zasługuje na wszystko, co najlepsze. Ma zakochany po uszy dom tymczasowy, ma pełny brzuszek, zabawki, psich przyjaciół. Jest szczęśliwa i chcemy, by tak szczęśliwa pozostała jak najdłużej.


Koszty zabiegu i badań szacujemy na kwotę około 1800 zł.

Jeżeli i Was, podobnie jak naszą ekipę, poruszył los tej cudnej łaciatki… wrzućcie choć piątaka. Na lepszy los.

Dziękujemy.

 

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Pampuszek - awatar

    Pampuszek

    07.03.2021
    07.03.2021

    Zdrowiej, Koleżanko*)

1 990 zł  z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 41

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Dorota Jędrak - awatar
Dorota Jędrak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
gra cha - awatar
gra cha
20
Maria M. - awatar
Maria M.
100
Pampuszek - awatar
Pampuszek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sylwia - awatar
Sylwia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij