Zbiórka Mama walczy z rakiem piersi. - zdjęcie główne

Mama walczy z rakiem piersi.

1 920 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maria Kazarian - awatar

Maria Kazarian

Organizator zbiórki

Mam na imię Maria, latem  przeprowadziłam się z Kijowa do Poski, do Szczecina. Zaraz potem moja mama dowiedziała się, że choruje na raka piersi. To był dla nas szok, już miała 4 chemioterapii, zrobiła operację, a my wciąż nie wierzymy w to, że to się stało. Moja mama pracowała w telewizji, jest inteligentną, towarzyską i otwartą na świat. Dużo jej znajomych i przyjaciół pomogli nam, kiedy miała po raz pierwszy jechać na badania do Instytutu Raka. Wszystkie zabiegi, badania i leczenie odbywają się na Ukrainie, więc żadnego dofinasowania lub opłat ubezpeczeniowych nie mamy. Oczywiście nam brakuje pieniędzy.
Przed operacją też zbierałam pieniądze, udało się zebrać 1800 złotych, to była mniejsza połowa od całości kosztu operacji, ale to była ogromna pomoc dla nas, bo nie mieliśmy skąd wziąć te pieniądze.
Teraz po operacji mama jest wciąż  w Kijowie w Instytucie Raka, na nią czeka radioterapia i długie i drogie leczenie przez następne 5 lat. Naszej rodziny nie stać na to...
Moim marzeniem jest widzieć moją mamę zdrową. Bardzo proszę tych, kto ma możliwość i chęć, pomóc nam. Każde dobro wraca dobrem, jestem pewna.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • P9U6F7F - awatar

  P9U6F7F

  20.01.2019
  20.01.2019

  Powodzenia !

 • Michał Kozłowski - awatar

  Michał Kozłowski

  04.01.2019
  04.01.2019

  Zdrowia i jeszcze raz zdrowia, Twojej mamie i Tobie. 3mam kciuki.

  • Maria Kazarian - awatar

   Maria Kazarian - Organizator zbiórki

   04.01.2019
   04.01.2019

   Bardzo dziękuję! Ta pomoc i słowa wsparcia są bardzo ważne dla mnie!

1 920 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Maria Kazarian - awatar

Maria Kazarian

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 46

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
:) :) - awatar
:) :)
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Alexander Nosov - awatar
Alexander Nosov
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
P9U6F7F - awatar
P9U6F7F
65
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał Kaczmarczyk - awatar
Michał Kaczmarczyk
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij