Zbiórka Leczenie chorej mamy - zdjęcie główne

Leczenie chorej mamy

0 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Leszczynski - awatar

Tomasz Leszczynski

Organizator zbiórki

Jestem synem schorowanej mamy która od dłuższego czasu boryka się z różnymi chorobami takimi jak tarczyca cukrzyca niby każdy może mieć takie choroby ale najgorsze jest to gdy z 60kg nagle waga z padła do 40kg a nie długo po tym poniżej. Pewnego dnia dostałem będąc w pracy telefon od mamy gdzie po samym głosie dreszcze mnie opętały nic dalej nie musiała mówić po prostu pojechałem a widok na miejscu powalił. Blada ledwo wypowiadająca słowa. Wezwane pogotowie stwierdziło krótko gdyby nie szybka reakcja pana mama by nie przeżyła ponieważ doznała skrajnego wyczerpania organizmu. To mnie załamało. Po pobycie w szpitalu okazało się że ma wodobrzusze które nie pozwoliło na przyjmowanie pokarmu dla tego taka a nie inna waga i wyczerpanie organizmu. Ale to nie tylko to ponieważ mama cierpi i nie sypia po nocach z powodu bólu który sprawiają nogi ciężkie skurcze które pojawiają się co chwile oraz bóle kręgosłupa wile naprawdę tego by wymieniać niestety. A lekarze niestety na NFZ nie potrafią powiedzieć nic od czego to mało tego leki przepisują inne niż na karcie leczenia szpitalnego. Mama jak prosi o skierowanie co do np rezonansu czy cokolwiek innego słyszy wiecznie nie ma potrzeby takiej pani Zdzisławo a jak cierpi tak cierpi a ja już nie mam siły patrzeć na to ani na to ja płacze:( Zbiórka jedynie może uratować mamy leczenie ponieważ prywatnie nie musimy aż tyle czekać na jakąkolwiek pomoc patrząc na terminy NFZ do specjalistów a każdy dzień zwłoki może okazać się za późny. Dziękuję za jakąkolwiek pomoc!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Tomasz Leszczynski - awatar

  Tomasz Leszczynski

  30.03.2019
  30.03.2019

  Nigdy nie prosiłem o pomoc ale jeśli chodzi o rodzinę zawsze sięgnę o nawet o taką pozdrawiam

  Zdjęcie aktualizacji 28 918

0 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Leszczynski - awatar

Tomasz Leszczynski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij