Zbiórka Rak..pomóżmy wygrać - zdjęcie główne

Rak..pomóżmy wygrać

176 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ilona Pietroszek - awatar

Ilona Pietroszek

Organizator zbiórki

Mój mąż w styczniu tego roku dowiedział się że ma raka złośliwego w3 stadium zaawansowania..Guz był tak duży że konieczna była natychmiastowa operacja.Zaraz po niej radioterapia i agresywna chemioterapia ktorej największym skutkiem ubocznym jest neuropatia czuciowa..Mąż ma trudności z chodzeniem a w dłoniach nie może utrzymać kubka z piciem..Miesąc temu był nawrót ..Życie wisiało na włosku.Kolejna operacja zakończona kolostomią stałą .Jedyna szansa na uratowanie  jego życia..Wydajemy dużo pieniędzy na leki witaminy sprzęt stomijny żywienie medyczne..Wychowujemy 3 synów .Dwóch starszych dorabiają sobie a wszystkie pieniądze przeznaczają na leczenie kochanego taty..Mąż gdy był zdrowy pomagał nie tylko ludziom ale i zwierzętom..Mamy dwa psiaki ze schroniska...Ktoś pomyśli..Psy też muszą jeść to niech oddają. Ale kochani..Przyjaciół się nie oddaje..Kochamy ich a oni nas..Nie wiemy co będzie dalej..co będzie jutro bo u nas dziś jest tak a jutro inaczej.Mąż ma 43 lata i bardzo chce żyć choć przeszedł wiele cierpienia wierzy że mu się uda pokonać chorobę..Wszyscy wierzymy..Prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc..Naszym największym marzeniem jest przeżyć jeszcze wiele pięknych chwil a nie tylko szpitale,ból i cierpienie..Prosimy Was ..Pomóżcie nam bo sami nie damy rady..

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ilona Pietroszek - awatar

  Ilona Pietroszek

  18.12.2018
  18.12.2018

  Będziemy wdzięczni za każdą pomoc..
  Bardzo dziękujemy za wsparcie ..

  Zdjęcie aktualizacji 23 171

176 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ilona Pietroszek - awatar

Ilona Pietroszek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij