Zbiórka Rak..pomóżmy wygrać - miniaturka zdjęcia

Rak..pomóżmy wygrać

Zbiórka Rak..pomóżmy wygrać - zdjęcie główne

Rak..pomóżmy wygrać

176 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Ilona Pietroszek - awatar

Ilona Pietroszek

Organizator zbiórki

Mój mąż w styczniu tego roku dowiedział się że ma raka złośliwego w3 stadium zaawansowania..Guz był tak duży że konieczna była natychmiastowa operacja.Zaraz po niej radioterapia i agresywna chemioterapia ktorej największym skutkiem ubocznym jest neuropatia czuciowa..Mąż ma trudności z chodzeniem a w dłoniach nie może utrzymać kubka z piciem..Miesąc temu był nawrót ..Życie wisiało na włosku.Kolejna operacja zakończona kolostomią stałą .Jedyna szansa na uratowanie  jego życia..Wydajemy dużo pieniędzy na leki witaminy sprzęt stomijny żywienie medyczne..Wychowujemy 3 synów .Dwóch starszych dorabiają sobie a wszystkie pieniądze przeznaczają na leczenie kochanego taty..Mąż gdy był zdrowy pomagał nie tylko ludziom ale i zwierzętom..Mamy dwa psiaki ze schroniska...Ktoś pomyśli..Psy też muszą jeść to niech oddają. Ale kochani..Przyjaciół się nie oddaje..Kochamy ich a oni nas..Nie wiemy co będzie dalej..co będzie jutro bo u nas dziś jest tak a jutro inaczej.Mąż ma 43 lata i bardzo chce żyć choć przeszedł wiele cierpienia wierzy że mu się uda pokonać chorobę..Wszyscy wierzymy..Prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc..Naszym największym marzeniem jest przeżyć jeszcze wiele pięknych chwil a nie tylko szpitale,ból i cierpienie..Prosimy Was ..Pomóżcie nam bo sami nie damy rady..

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ilona Pietroszek - awatar

  Ilona Pietroszek

  18.12.18
  18.12.18

  Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.. Bardzo dziękujemy za wsparcie ..

  Zdjęcie aktualizacji 23 171

176 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 
Ilona Pietroszek - awatar

Ilona Pietroszek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij